Autor Tema: Generalni filmski topik  (Posjeta: 287926 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #180 u: Rujan 07, 2013, 10:12:06 »
Jedan od boljih 'remakeova' (zapravo prequel) je The Thing. Al i on je u najboljem slučaju prosjek. cer1njo

Offline versus

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #181 u: Rujan 07, 2013, 10:30:37 »
čudno da sa filmovima nije ko u muzici gdje se za remake uzima nešto što je u originalu bilo super,
nego nešto tipa Total Recall, gledljivo al prosjek i u originalu i u remakeu
Pada mi na pamet i Planet majmuna, ista priča.

Baš pred neki dan odgledah remake, The Great Gatsby, e to mi je pak sranje. Al lijepo snimljeno.

Ja sam znao za Total recall samo da je Colin tamo, kad je u sobu ušetala Kate bilo je baš iznenađenje, ono...di si Kato, bit će ovo jako jako dobar film  hug1 

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #182 u: Rujan 07, 2013, 10:34:22 »
Meni je Planet majmuna odličan film u originalu, baš nešto posebno sa jednim od najboljih krajeva ikad u nekom filmu.

A Kate, da, ona podiže film strašno  ;D

@MTR - slažem se za The Thing iako je meni bolji od prosjeka čak. Jedino su stvorovi lošiji CGI nego u originalu (što je tužno) ali sve ostalo mi je skroz dobro. Više nego dobro zapravo, ali opet ni blizu originala koji mi je jedan od najdražih filmova uopće i mogu ga gledati 1000 puta i opet će mi biti sjajan ali i jeziv.  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #183 u: Rujan 07, 2013, 11:11:59 »
Oriđiđi Total Recall je samo zbog Švarcea 100% bolji od novog. Ono, ni meni nije taj TR neka ludnica od filma, al mi je uvek zabavan za pogledati. Screw you Benny i bušilica. cer1njo

Offline versus

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #184 u: Rujan 07, 2013, 13:40:59 »
ja sam psihički nekompatibilan sa Planetom majmuna
jednostavno ne mogu popušit tu priču da su majmuni preuzeli vlast (iako to tek ima doticaja sa HR stvarnosti)
iako kad se udubim, popušim svašta, npr. čak i drugu zemlju u Another earth, al majmune jednostavno ne probavljam

kad sam već u filmskom topiku
da izrazim vlastito zadovoljstvo što su uzeli usranog Afflecka da bude Batman
naime, meni kao djetetu, Spiderman je bio najjača faca. Batman je bio, ono, OK, al Spiderman je bio real-deal.
I ja moram već nekoliko nastavka gledat balavog nespretnog antipatičnog Tobey-ja kako glumi mog omiljenog superheroja. K tome, u sasvim prosječnim filmovima.

E pa nek malo i betmenovci vide kako je to kad se uzme krelac za superheroja

Offline Praetorian

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #185 u: Rujan 07, 2013, 16:01:22 »
Pa Peter Parker i je bio nespretan u stripovima  kava1

A što se tiče Bena...tog batmana ne budem ni gledao...

Offline Thergothon

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #186 u: Rujan 07, 2013, 16:06:39 »
Da, da... samo čekam da počnete svršavati nakon dolaska iz kina  cer1njo

Ben je car, najbolji batman IKAAAD!!!!1


Offline Praetorian

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #187 u: Rujan 07, 2013, 16:12:30 »
Ben će smijenit Đorđa Klunija cer1njo cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #188 u: Rujan 07, 2013, 18:04:34 »
Da, da... samo čekam da počnete svršavati nakon dolaska iz kina  cer1njo

Ben je car, najbolji batman IKAAAD!!!!1

A čuj, može biti. Mislim sumnjam iskreno ali volio bih se iznenaditi kako sam se sa Heathom Ledgerom. Kad sam čuo da on glumi Jokera, nisma mogao vjerovati kako su uopće razmišljali o tome a ne ga uzeli. Lik kojeg sam do tad znao kao tipa koji glumi neke školeske frajere u teen komedijama/dramama i kao geja iz Planine Brokeback, njega da uzmu za Jokera  fpalm1 fpalm1 A kad vidi vraga, momak je odglumio maestralno  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #189 u: Rujan 07, 2013, 18:54:07 »
ja bi najviše volio...
kad bi novi batman bio...


Kate Beckinsale
 hug1

Offline Cole™

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #190 u: Rujan 07, 2013, 19:59:19 »
 cer1njo cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #191 u: Rujan 11, 2013, 20:58:39 »
Sutra idem do kina pogledati novog Riddicka.

Očekivanja su skroz realna, tražim jeftinu dvosatnu SF zabavu, a ovaj citat iz jednog reviewa to garantira  cer1njo

"It's fun! Extremely violent, cleverly managed fun, full of eviscerating aliens."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #192 u: Rujan 11, 2013, 21:14:54 »
Novi Riddick? Na to sam već pozabil. Prvi mi je bio baš dobra zabava
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #193 u: Rujan 11, 2013, 21:24:00 »
Ja se isto baš veselim tom filmu... probat ću curu nagovorit da idemo gledat zajedno, ali mislim niš od toga XD
To bi bio prequel ako se ne varam i također očekujem zabavu i niš ozbiljno :P
Čak kad su završile kronike nekak sam se nadao trećem dijelu ali nije imalo ga smisla raditi jer je tak završio, a prequel mi nije padao na pamet

Offline Thergothon

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #194 u: Rujan 11, 2013, 21:25:47 »
Prvi mi je bio baš dobra zabava

Misliš na Pitch Black ili Chronicles of Riddick?

Meni osobno je Pitch Black bolji, makar je radnjom i dizajnom siromašniji.

To je sve onak po sjećanju koje je maglovito, sad ih idem opet odgledati, čisto da se podsjetim tko tu koga ako novi ima veze s prethodnicima  cer1njo