Autor Tema: Generalni filmski topik  (Posjeta: 288022 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #255 u: Ožujak 04, 2014, 14:27:24 »
All i see is this







Poor Leo  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #256 u: Ožujak 04, 2014, 14:34:38 »
Na kraju ga bude dobil posthumno jer očito se nekome zamjeril  cer1njo
Možda kao ljepuškast mladić u prošlosti nije dal guzu nekom perverznom čiki, a taj isti čiča je sad u žiriju  dsmoker

Offline the_prodigy

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #257 u: Ožujak 17, 2014, 17:50:44 »
What sorcery is this?  cer1njo

CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #258 u: Ožujak 24, 2014, 23:13:06 »
X-Men: Days of Future Past | Official Trailer 2 [HD] | 20th Century FOX - YouTube

 

 ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #259 u: Ožujak 24, 2014, 23:15:48 »
Honest Trailers - Robocop - YouTube


Offline Cole™

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #260 u: Ožujak 26, 2014, 22:49:43 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #261 u: Ožujak 28, 2014, 16:51:33 »
Malo sam išel pogledati kaj se dešava s Mad Max: Fury Road - dolazi 14.5.2015.

Držim fige da ne bu PG-13 rating, nažalost Mel Gibson ne bu Max. Tom Hardy preuzima ulogu Maxa.

Navodno se radnja odvija između prvog i drugog nastavka - znači vjerojatno bude Interceptor nutra, al to još nije ništ službeno potvrđeno.


Ohrabrujuće je da George Miller radi na filmu.

Slike Maxa:


S obzirom da je film dugo bil u tzv. development hellu evo nekih verzija Interceptora kroz godine:


Slike nekih negativaca (prema kojima bi se moglo zaključiti da film cilja na R rating)


Po dosta stvari izgleda obećavajuće, ali nemam neka očekivanja s obzirom da je film doslovno desetljećima u nekoj pretprodukciji i pokušajima snimanja, a svi znamo da takvi projekti često neslavno završe. Nadam se da s ovim ne bude takav slučaj i da budemo dobili poštenog Maxa l00đaka. ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #262 u: Ožujak 29, 2014, 01:41:31 »
Honest Trailers - Robocop - YouTube


umro  cer1njo ave1

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #263 u: Ožujak 29, 2014, 13:51:40 »
What sorcery is this?  cer1njo




Bila je ružna i u filmu tak da nije neki šok.

Offline Wulf

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #264 u: Ožujak 29, 2014, 16:36:22 »
Edge of Tommorow



Edge of Tomorrow (2014) - IMDb

Edge of Tomorrow - Official Main Trailer [HD] - YouTube


Moram priznati da mi ovo izgleda jako dobro i zanimljivo. Emily mi je nekak osvježenje iako neznam kaj su joj dali takvo ime ak priča british i dalje. Osvježenje jer nije neka "obična" glumica ili sofrsana.. Drago mi je što nije Kate ili nedobog Megan(kao što će biti u TMNT) ili još neznam koja "your typical action lady".

Vaše mišljenje?
Stavio sam vam sve pa da čujem i vas. Tom Cruise naravno favorit, a vi recite kaj oćete.

Offline ManTheRamparts

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #265 u: Travanj 03, 2014, 15:13:13 »
Zanimljiv pogled na filmove iz perspektive genijalca. Odlične filmove voli.

Hideo Kojima's 5 Favourite Movies - IGN Video

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #266 u: Travanj 03, 2014, 16:01:11 »
Zanimljiv pogled svakako ali osobno mi (već komentirao ovdje negdje) Odiseja nije nešto. Tj bila bi da nema nekoliko nevjerojatnih rupa za takav "perfekcionistički" film ali sve skupa, onako... I taj Taxi Driver mi je debelo precijenjen film i zanimljivo sa kime god skoro sam pričao, slaže se. Iz tog doba i to sa DeNirom ima daleko boljih filmova.
Mad Maxa se iskreno ne sjećam, gledao sam ga samo kao klinac, trebao bih opet da vidim oko čega je tolka strka jer mi nije ostao u sjećanju kao drugi filmovi koje sam gledao u to doba (Alien, The Thing...), onaj Kurosawin nisam gledao, no Balde Runner da, apsolutno, sa time se slažem.

Kako god, zanimljiva percepcija
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #267 u: Travanj 03, 2014, 23:20:54 »
Pa ono ništ posebno, ima i boljih filmova.

Offline ManTheRamparts

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #268 u: Travanj 03, 2014, 23:49:34 »
Zanimljiv pogled svakako ali osobno mi (već komentirao ovdje negdje) Odiseja nije nešto. Tj bila bi da nema nekoliko nevjerojatnih rupa za takav "perfekcionistički" film ali sve skupa, onako... I taj Taxi Driver mi je debelo precijenjen film i zanimljivo sa kime god skoro sam pričao, slaže se. Iz tog doba i to sa DeNirom ima daleko boljih filmova.
Mad Maxa se iskreno ne sjećam, gledao sam ga samo kao klinac, trebao bih opet da vidim oko čega je tolka strka jer mi nije ostao u sjećanju kao drugi filmovi koje sam gledao u to doba (Alien, The Thing...), onaj Kurosawin nisam gledao, no Balde Runner da, apsolutno, sa time se slažem.

Kako god, zanimljiva percepcija

Slažem se glede toga da su Odiseja i Taxi Driver precijenjeni, al ipak su s razlogom klasici. Za Odiseju pretpostavljam da mu ima neku nostalgičnu vrednost, najvjerojatnije je gledal film ko klinac još dok je bil friški film (s obzirom da je spomenul da je htel biti astronaut - koj klinac nije htel?) i to kak veli da mu je to film za gledati u kinu za ultimativno iskustvo. S obzirom da je to u ono vreme bil alfa i omega SF - razumljivo mi je čak da mu je to najdraži film. Ono kaj mi je interesantnije od filmova kojih se dotaknul je to koje je stvari doživel u njima, koje su očito dosta utjecale na njegov rad (ko nije dobro upoznat s MGS serijalom nemre shvatiti većinu toga kaj je izjavil u vezi filmova - tj. nema šanse povući neke paralele). Ovaj Kurosawin film nisam gledal, al sad me zainteresiral. Još mi je zanimljivo da je Mad Max 2 stavil na listu, to mi je bilo skroz neočekivano. Za razliku od Odiseje i Taxi Drivera, MM2 i Blade Runner su mi kontra - podcijenjeni klasici. Blade Runner skoro uvek zaboravim dok se spominje kvalitetan SF, a filmčina mi je samo takva. Baš sam ga opet pogledal prije par mjeseci. Šteta da nema još poštenih cyberpunk filmova. Interesantno mi je kak je slično percipiral likove na Mad Maxu ko i ja, tj. kak likovi imaju karakter više izveden prek mimike i pokreta nego kroz dijalog (koj je na kraju krajeva skroz minimalistički).

Da ima boljih filmova - ima, ali na kraju krajeva je sve to opet subjektivna stvar. Al kad bi se objektivno pogledalo na njegovu top 5 listu nemre se osporiti da su kvalitetni filmovi.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #269 u: Travanj 06, 2014, 00:52:17 »
A u pravu si sa svime zapravo, ovo sam samo ja skomentirao moje viđenje filmova. Iako ja sam gledao Odiseju prvi put sa 25. godine i to 2013. godine. Da sam ju gledao šezdeset fakin osme!!! (stari mi je tada imao 4 godine, 4, čovjek od 5 banki danas), vjerojatno ni sam ne bih vjerovao kaj gledam
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.