Autor Tema: Generalni filmski topik  (Posjeta: 290337 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #660 u: Ožujak 23, 2016, 09:54:11 »
Vidim najviše kukanja kako je fokus na Batmanu, a ne na Supermanu...
E meni se to sviđa pogotovo jer kažu da je Affleck odličan kao i Snyderova verzija Batmana koji ubija ljude...  thumbs1
Uz Afflecka da je i Gal Gadot odlična kao Wonder Woman...
A mnogi se slažu da je Lex Luthor u izvedbi Jesseja Eisenberga užasan...

Batman V Superman: Dawn of Justice Review! - Cinefix Now - YouTube


Stuckmanova recenzija:
I da, u onom jednom traileru su spoilali cijeli film!

Batman v Superman: Dawn of Justice - Movie Review - YouTube
« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2016, 10:11:30 od doktor1 »

Offline Wulf

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #661 u: Ožujak 23, 2016, 10:23:46 »
Ja sam vidio jedan trailer, tam di ih upoznaje Lex. Dalje si nisam htio spoilat ništa tako da nisam ni gledao nikakve trailere/teasere i slične bakrače.
Cavill mi se sviđa jer mi djeluje puno mračnije nego u Man of Steel.
Ali Esienberga kaj sam vidio mi djeluje očajno, pogotovo s onom wanna be kosom, užas jedan.

Offline blowfish

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #662 u: Ožujak 24, 2016, 00:03:22 »
Odgledao film večeras.

Neću ništa spoilat, napišem više detalja kad vas više pogleda, ali mogu reći da sam više očekivao. Daleko od toga da je film loš, ali nije to to.

Ne bih se baš složio da je fokus previše na Batmanu. Možda malo više nego na Supermanu, ali ništa previše.

Kaj se tiče Luthora, meni je uloga bezvezna jer nekako imam dojam da pokušavaju Jokera imitirati, ali reći da je lik loše odglumio nema smisla. Odlična gluma po meni.

Affleck solidan, bolji kao Batman nego kao Wayne.

Wonder Woman i Lois Lane rulaju  shy1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Praetorian

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #663 u: Ožujak 24, 2016, 02:17:54 »
I jel bolji nolanov batman?

Offline blowfish

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #664 u: Ožujak 24, 2016, 08:20:58 »
I jel bolji nolanov batman?

The Dark Knight apsolutno, a ostala dva u najmanju ruku jednopravni, a kad se mi malo slgnu dojmovi mislim da će biti i bolji.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #665 u: Ožujak 24, 2016, 20:40:47 »
Dobro Dark Night je nepobjediv.Ono je stvarno masterpiece u svakom pogledu.Al ako je iti blizu ostala dva filma, onda je odlican.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #666 u: Ožujak 24, 2016, 21:16:12 »
Dupli post.

Jos malo Batmana.Zasto ne?

The LEGO Batman Movie - First Official Trailer - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #667 u: Ožujak 24, 2016, 21:26:02 »
Dupli post.

Jos malo Batmana.Zasto ne?


Ajd, barem ti je filmski ukus okej s obzirom da ti je muzički gori od bakice s slušnim aparatom  :P

LEGO Movie je rulao, ne sumnjam da će i ovo :)

EDIT:
Sad sam se sjetio, vidi što sam jučer kupio na filmu. Ona deblja plastika je, nije za jednokratnu upotrebu :)

« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2016, 21:30:47 od blowfish »
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline gamelaker

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #668 u: Ožujak 24, 2016, 21:35:59 »
The Dark Knight apsolutno, a ostala dva u najmanju ruku jednopravni, a kad se mi malo slgnu dojmovi mislim da će biti i bolji.

Nez bude li imalo blizu kvaliteti Beginsa ili Risesa bit ću sretan ko malo dijete, al ne očekujem čuda naravno. Vjerovatno tek idući tjedan idem gledat  jaad

Offline blowfish

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #669 u: Ožujak 24, 2016, 21:40:27 »
Nez bude li imalo blizu kvaliteti Beginsa ili Risesa bit ću sretan ko malo dijete, al ne očekujem čuda naravno. Vjerovatno tek idući tjedan idem gledat  jaad

Sad kad su mi se malo slegli dojmovi, mislim da su sva tri Nolanova bolja od ovoga. Možda se tebi svidi, ali ako je mene kao ogromnog fana DC svemira pomalo razočarao, mislim da mu stvarno nešto fali. Previše je prilagođen masi, samo akcija, destrukcija i rušenje zgrada, a fali dubine.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #670 u: Ožujak 24, 2016, 21:47:16 »
Hahhah cut ces u mene svega, pomalo.

Dobro nisam gledao ovaj Batman vs Superman, al mislim kako su Nolanovi Batmani za ovaj drugi univerzum i po kvaliteti i po svemu ostalom, u Nolana je Batman doslovno realan lik, covjek koji moze sada postojat bilo gdje, a ode u film je vise ono comic, fantazija amo rec.Pogledao sam par recenzija i svi spominju neku prazninu, nesto fali u filmu, ne veze te za likove, za dogadaje itd. kazu da je borba izmedu njih odlicno napravljena, da su efekti odlicni, glumacka ekipa odlicna, al da je radnja pomalo mehh.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline gamelaker

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #671 u: Ožujak 24, 2016, 21:56:12 »
Ma ni ne očekujem da će biti bolje od Nolanovih koji su jako blizu savršenstvu barem šta se tiče filmova superherojske tematike (pretjerujem malo al ima istine). A ovaj dio me posebno muči:

Previše je prilagođen masi, samo akcija, destrukcija i rušenje zgrada, a fali dubine.

Jer Nolanove filmove najviše i volim zato što je glavni fokus stavljen na priču, odnosno samog Brucea (pogotovo odnos s Alfredom <3). A dubina i karakterizacija ostalih likova je veoma dobra. Da se razumijemo, nisu savršeni filmovi i ima nekih rupa u priči, no što se filmova o superherojima tiče - na samom su vrhu.


Offline Luckyluke

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #672 u: Ožujak 25, 2016, 00:43:58 »
Komentar mog frenda nakon filma, inače velikog fana Marvela i inih sranja, s čijim se mišljenjem slažem u 90% slučajeva.

"PA JA NE PAMTIM KAD SAM ZADNJI PUT OVAKVO GOVNO GLEDAO."

Dakle, sve jasno.  cer1njo

Offline bartul_9

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #673 u: Ožujak 25, 2016, 20:53:00 »
Stigao The Force Awakens na Filmotopiu, krecem sa gledanjem nakon par mjeseci cekanja, javim kad odgledam kako je.Ahhh, napokon.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Luckyluke

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #674 u: Ožujak 25, 2016, 20:59:46 »
Upravo pogledao SW:TFA. Niš posebno po meni, ok za jedno poslijepodne popunit, al niš više od toga... barem meni.