Autor Tema: Ridge Racer Unbounded  (Posjeta: 16275 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Vericca

  • Gost
Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #30 u: Lipanj 13, 2012, 10:27:44 »
Puno mi se dopada ova igra!

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #31 u: Lipanj 13, 2012, 18:46:15 »
Shimmy ne slušaj ih. Dečki gledaju s prizme kolko igra daje s obzirom kolko košta i u pravu su, gledaju i kolko vrijedi realno i tu su u pravu, ali opet nije za bacit, solidna arkada koja može pružit zabavu, ne vrhunsku, ali može. Meni osobno lošija i od Blura i od onog konkurenta, ne sjetim se sad imena (u isto vrijeme su izašle obje igre).

Kad si već spomenuo Split Second (OK, indirektno  ;D), jel to valja, to me zanimalo uvijek, izgledalo mi je mrak ali nisam nikako zaigrao
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #32 u: Lipanj 13, 2012, 18:56:09 »
Kad si već spomenuo Split Second (OK, indirektno  ;D), jel to valja, to me zanimalo uvijek, izgledalo mi je mrak ali nisam nikako zaigrao
Osobno, ništa posebno. Kad bi birao između njega, Blura i Ridge Racera, izabrao bi potonji.

Igra uopće nije loša, onako za nekih 75/100, može se zabavit na kratke staze i to je ono najbitnije ako biraš neku ljetnu razbibrigu.
Problem je šta je igra dosta plitka, fali još sadržaja tako da ćeš je se brzo zasititi. Za veličinu od gige i pol isplati se probati.

Offline Praetorian

Odg: Ridge Racer Unbounded
« Odgovori #33 u: Lipanj 14, 2012, 12:34:56 »
Krenuo u nabavku Ridge racer unbounded, zaželio sam se igre takvog tipa.

Inače što se tiče Split Seconda meni je igra bila dobra, zabavna što je najbitnije.