Autor Tema: Nova generacija konzola  (Posjeta: 42375 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #105 u: Veljača 26, 2013, 22:55:52 »
Dap, ako je to istina, potpisali su si death sentence.

Offline DogZy

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #106 u: Veljača 27, 2013, 01:01:46 »
Je li moguce da su toliko retardirani? (s naglaskom na -tar)  fpalm1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #107 u: Veljača 27, 2013, 22:12:08 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #108 u: Ožujak 03, 2013, 15:50:20 »
Sony PlayStation 4 - See the Future

Lepe su cene nabili, nabijem ja njih!  fpalm1

Čini mi se da bude realnost 70$$$ za igre... fpalm1

Najrađe bi PC-a sad zel i sve spiratiziral kaj se spiratizirati da!

Offline KimiHR

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #109 u: Ožujak 03, 2013, 15:58:07 »
Ja sam i očekivao da će cijene biti otprilike na toj razini . Priće da će PS4 konzola koštati 200-400 $ je čista utopija.

Dakle sve isto kao i na početku prodaje PS3 , ali ovaj put se neću zaljetati.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #110 u: Ožujak 03, 2013, 16:01:01 »
Za konzolu nije tolki bed (tak i tak sigurno to nije točna cijena konzole), ono kaj me srdi su cijene igri, sumnjam da to budu menjali ak su već sad tak deli nonšalantno 70$$$... Ko da im 60 eura za igru nije dosta...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #111 u: Ožujak 03, 2013, 16:02:12 »
600+ kuna za kontroler - really?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #112 u: Ožujak 03, 2013, 16:03:36 »
A jebiga, move + touch + sixaxis  ;D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #113 u: Ožujak 03, 2013, 16:04:53 »
Ma to, periferija i cijena konzole još sigurno nije točna kad Sony još ništ nije službeno objavil. Al ako bu tak - katastrofa. Najviše me te igre bodu u oči, to se dosta šuškalo o tome, dućanima je očito najmanji problem dignuti cijenu.

Cijena konzole mi čak nije tak ni nekaj strašno dok se zna kakva je mašina realno nutra. Al ovo za kontroler i igre...

Offline DogZy

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #114 u: Ožujak 03, 2013, 16:07:38 »
Konzolu kupujem nakon nekog vremena, nikako u prvoj godini tako da me neće cijena toliko živcirati. Valjda će doći bundle PS4+GT6/7 - e, to čekam sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #115 u: Ožujak 03, 2013, 16:08:06 »
oće moći taj kontroler sam igrat ?
 cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #116 u: Ožujak 03, 2013, 16:35:52 »
Ma to, periferija i cijena konzole još sigurno nije točna kad Sony još ništ nije službeno objavil. Al ako bu tak - katastrofa. Najviše me te igre bodu u oči, to se dosta šuškalo o tome, dućanima je očito najmanji problem dignuti cijenu.

Cijena konzole mi čak nije tak ni nekaj strašno dok se zna kakva je mašina realno nutra. Al ovo za kontroler i igre...

 thumbs1

oće moći taj kontroler sam igrat ?
 cer1njo

 ave1 ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #117 u: Ožujak 03, 2013, 16:42:05 »
Ovo za igre je bilo očekivano, bilo bi predobro da su cijene ostale iste.

Imaju jednostavniju arhitekturu, lakše je programirati, platiš za platformu i onda još porez na budale - dodatno plaćanje jer na kutiji piše: ULTRA HD TRUE NEXT GENERATION  cry1 fpalm1 cry1

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #118 u: Ožujak 03, 2013, 16:45:46 »
A i mi smo budale kad opet budemo prihvatili kaj nam serviraju kak su nam uvalili DLC bljuzge na ovoj generaciji...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #119 u: Ožujak 03, 2013, 17:06:00 »
A i mi smo budale kak su nam uvalili DLC bljuzge na ovoj generaciji...

Ovo je tako žalosno i tako istina. Da su igrači bojkotirali ta govna, vraga bi ovi i dalje to servirali  kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.