Autor Tema: Nova generacija konzola  (Posjeta: 41356 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #90 u: Veljača 22, 2013, 20:12:26 »
Čitam taj članak i drago mi je da ne visim na HCLu, kad vidim kakvih debila ima srce mi stane. Prvo onaj gore da ti treba komp od 20k kn da bi pokrenuo crysis na 40FPSa, zatim dolje onaj kojemu je 8gb premalo kad on ima na svom ps3 500gb. Ne znam bi li vrištao od smijeha ili plakao  cer1njo cer1njo cer1njo cry1 cry1 cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #91 u: Veljača 22, 2013, 20:14:14 »
Meni radi DS2 na PS3 i često ga koristim kad igram sa frendom

Da ali imaš neki adapter očito, jer PS3 sam po sebi nije podržavao DS2, nije imao utor za njega. Ista stvar sa PS4 i DS3, možda će i on dobiti takav neki adapter, ali sama konzola ne podržava jel shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #92 u: Veljača 22, 2013, 21:49:22 »
Čitam taj članak i drago mi je da ne visim na HCLu, kad vidim kakvih debila ima srce mi stane. Prvo onaj gore da ti treba komp od 20k kn da bi pokrenuo crysis na 40FPSa, zatim dolje onaj kojemu je 8gb premalo kad on ima na svom ps3 500gb. Ne znam bi li vrištao od smijeha ili plakao  cer1njo cer1njo cer1njo cry1 cry1 cry1

debilizam teški  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline LukaM 110

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #93 u: Veljača 23, 2013, 10:05:41 »
debilizam teški  cer1njo

Oni su jos super, pogledajte debile na ign-u pa onda nekaj recite fpalm1

Offline Luckyluke

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #94 u: Veljača 23, 2013, 14:39:14 »

Offline Punisher

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #95 u: Veljača 23, 2013, 15:05:55 »
Bilo je i za očekivati da će biti prije e3. Jer Sony će tada imati još veću prezentaciju tako da Microsoft ne želi ostati u sjeni.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #96 u: Veljača 23, 2013, 15:12:36 »
Jedva čekam jer zanima me konkurencija -  a konkurencija je za kupca dobra stvar  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #97 u: Veljača 23, 2013, 22:50:13 »
Čitam taj članak i drago mi je da ne visim na HCLu, kad vidim kakvih debila ima srce mi stane. Prvo onaj gore da ti treba komp od 20k kn da bi pokrenuo crysis na 40FPSa, zatim dolje onaj kojemu je 8gb premalo kad on ima na svom ps3 500gb. Ne znam bi li vrištao od smijeha ili plakao  cer1njo cer1njo cer1njo cry1 cry1 cry1

Najžešće je kaj takvi najviše pametuju po netu i forumima, a zapravo nemaju blage veze, valjda si još ne znaju ni sami patike zavezati. cer1njo


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #99 u: Veljača 24, 2013, 00:28:47 »
To je dobra vijest jer su ionako nekome poput nas tu u Hrvatskoj i ove trenutne cijene preskupe, dok ne dođu na neki popust
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #100 u: Veljača 24, 2013, 00:37:14 »
Nadam se da iznad toga ne budu išli.

Offline crorastafa

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #101 u: Veljača 25, 2013, 07:40:21 »
A najjaca je vijest da su igre na ps eventu radjene na ranim kitova od 1.5giga rama , pa onda necu ni zamisliti na sta ce liciti killzone na E3 sajmu
Beyond3D Forum - View Single Post - KILLZONE SHadow Fall (Playstation 4 Exclusive)

Offline Montoya

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #102 u: Veljača 25, 2013, 10:39:10 »
Potražil sam sinoć video koji sam spomenul da sam pogledal u jesen prošle godine:

Next Generation Consoles - The Future of Gaming Episode 3


Nevjerojatno je istinit...
Obistinilo se ono - "gaming machine"

BTW, i puno fokusa na inFamous, ko "da su znali" da bude najavljen novi...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #103 u: Veljača 25, 2013, 18:46:40 »
Zanimljiv clanak o PS4. Zasluge idu Rasti thumbs1

PS4 vs the Great Discord | Bradford Taylor
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #104 u: Veljača 26, 2013, 22:53:25 »
Eidos President: Next Xbox Uses Watermarked Discs - News - www.GameInformer.com

Hoho Microsoft, olakšal nam buš izbor puno ako je ovo istina!