Autor Tema: Nova generacija konzola  (Posjeta: 42352 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #15 u: Kolovoz 03, 2012, 15:38:34 »
Ja prvo kupujem ono kaj bude imalo bolju ponudu igri na početku i to je to. Marka me ne zanima. Sve je to isto kinesko smeće na kraju krajeva.

Offline Punisher

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #16 u: Kolovoz 03, 2012, 16:10:55 »
Ja mislim da ako budem uzimao uzet ću kada cijena padne, i kad prođu neke 2 godine dok su na tržištu, da prođu svi oni modeli s mušicama.

Offline Thergothon

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #17 u: Kolovoz 03, 2012, 17:54:55 »
Ako bude para i dobre launch ponude - uzimam prvi dan.
Takodjer me ne zanima proizvodjac. Cekati zadnju slim verziju ako imas bilo kakve financijske mogucnosti nema smisla. Naravno, to je subjektivno misljenje i uvijek pokusavam biti u toku pa makar ne znam kako prvi modeli bili kvarljivi.

He who dares wins  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #18 u: Rujan 13, 2012, 18:13:44 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #19 u: Rujan 15, 2012, 18:00:59 »
Ajd, 2gb memorije je više nego sam očekival od Nintenda. Čekam da otkriju kakav bude procesor i ostalo.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #20 u: Rujan 16, 2012, 12:22:24 »
Kako se ljudi beče kaj bu Bayonetta 2 Wii U ekskluziva. Happy face. :)  cer1njo

Offline Montoya

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #21 u: Rujan 16, 2012, 12:33:50 »
Kaj se nje tiče, da se citiram:

Citat:
Wii U podforumi su prazni i bez nekih napetosti, teme kak-tak posjećene, Baya bude digla malo prašine, obavila posel - pa otišla u multiplatform vode

Recimo da je WU novinar...
Jeanne je čeka na Plejki, a "little one" na Boksu - nemre tome odoljeti


 :P


Ja se pak godinama potajno nadam novoj...



...konzoli al izgleda da nikaj od toga.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #22 u: Rujan 16, 2012, 12:36:12 »
Ma smešno mi je ful to sve kaj se takva strka oko jedne Bayonette diže ko da je igra bila najbolja ikad.  cer1njo

Offline Punisher

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #23 u: Rujan 16, 2012, 12:51:54 »
Ma Bayonetta je najbolja MILFulja ikad  cer1njo cer1njo samo zato mi je bila ok, al nije niš spešl igra bila iskreno.

No lijepo je da Wii ima neke ekskluzive koje nisu Mario, i Zelda  cer1njo cer1njo


btw, ja bi htio imati jeben marketing ko nintendo, imaju svako tolko novu konzolu, na kojoj izbace 4 iste igre, stalno nastavci te 4 iste igre, i svi ju kupuju i svi ju obožavaju. Genijalno

INGENIOZNO

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #24 u: Listopad 02, 2012, 12:27:17 »
Ali nije smao do marketinga, nego očito Nintendo zna napraviti igru, jer zanimljivo je kako evo ja osobno svaki put kažem da mi je više pun k**ac i Maria i Zelde i ide mi na živce kada se svaki novi najavi, no onda opet zaigram i oduševljen sam. Ne znam, neka psihološka spika, nešto veće što ne razumijem  cry1

A i činjenica je da su nakon preko 20 godina Maria izbacili najbolji Mario nastavak (Galaxy), dakle imaju smisla, ideja i očito ne zastaruje
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #25 u: Listopad 31, 2012, 11:36:11 »
Ne znam, ovaj Nintendo kontroler mi se čini sve manje revolucionaran. Microsoft ima SmartGlass, Sony ima Vitu - koji se na kraju krajeva totalno slično mogu koristiti. Još mi se Xbox SmartGlass čini najpraktičnijim kad podržava Android. Prije par dana je izdan, a već ga se može koristiti na Forzi Horizon ko GPS, a drugi tjedan dolazi Halo 4 i isto bude podržaval, al ne znam za kaj.

Offline crorastafa


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #27 u: Studeni 01, 2012, 16:24:58 »
@MTR - ali kaj je fora - isto kao i sa Wii-em, Nintendo je pokazao tad astvarno revolucionaran kontroler i nešto skroz novo, i onda godinu dana kasnije, sljedeći E3, Sony i Microsoft predstavili svoje verzije toga iako nisu ranije ni spomenuli išta slično, s time da je microsoft ipak otišao malo drugačijim putem sa Kinectom, no Sonyev Move je doslovno ISTI Wii remote, ali ono, identičan, samo naravno još malo unaprijeđen, bolja i novija tehnologija.

Ista stvar je sada - Nintendo je stvarno predstavio nešto novo, no odmah su i konkurenti uskočili u taj vlak jer vide da je dobro a ne žele zaostajati.

Oduvijek je tako, pogotovo kod Sonya i otkad je njih. Nisam fanboy nikoga i ima stvari koje zamjeram i Nintendu, ali Sony je najmaanje inovativan proizvođač konzola ikad, da ne kažem najveći plagijator. otkad je PS1 i N64 i stickova i vibracije pa do danas...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #28 u: Studeni 01, 2012, 21:51:48 »
Slažem se s svim rečenim - ali kak je rekel Picasso - 'Loši umjetnici kopiraju, dobri kradu'.

Sve je to konkurencija.

SmartGlass mi se čini najbolje i najpraktičnije rješenje.

Offline Thergothon

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #29 u: Prosinac 12, 2012, 18:37:29 »
New Super Mario Bros. U gameplay i komentar | HCL.hr - YouTube


Gledam i ne vjerujem. Taj Super Mario bi mogao postati definicija pojma pljacka stoljeca.
Ipak, moras biti genijalac da isti drek prodas 100 puta iznova. Ili kao sto bi to Vaas rekao, definicija ludila... u ovom slucaju kupovanje iste stvari iz nastavka u nastavak ocekujuci da se nesto promijeni  kava1

I da, dugo im je trebalo:
Wii U 'has been JAILBROKEN' via legacy games, say homebrewers • The Register