Autor Tema: Nova generacija konzola  (Posjeta: 42761 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #75 u: Veljača 21, 2013, 18:08:52 »
Ma ds3 je skroz zaostao za boxovim kontrolerom, kontroler im je bio isti kroz 3 generacije konzole. Ovo je pomak naprijed i mogu reć da mi se sad čak i dopada. Jedino što mi se neće sviđati je to čelo, ali to nije ni bitno, nek je udoban i da dobro leži u ruci za ugodno gejmanje, na ds3 mi je bila muka igrati, ajde da sam japanac i imam patuljaste ruke, ali ovako nikako.

Offline Thergothon

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #76 u: Veljača 21, 2013, 18:08:56 »
Mogli bi se ugodno iznenaditi dok probamo, a izgled mi i nije previse bitan. Kakva korist od ljepote koja je na kraju subjektivna stvar...

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #77 u: Veljača 21, 2013, 18:09:47 »
Funkcionalnost ispred izgleda anytime.

Offline Punisher

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #78 u: Veljača 21, 2013, 18:10:16 »
MA slažem se. Pa ni boxov kontroler nije vizualno baš lijep, al kad ga uzmeš u ruke je ono  ave1 ave1 ave1 Možeš igrati dugo bez ikakvih problema. Uz ručke i triggere na DS4 najveći + mi je analog. Napokon su ga promijenili.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #79 u: Veljača 21, 2013, 18:13:51 »
Ogroman plus kaj nema neku ubojicu baterije tipa ogroman ekran ili nekaj, nego kaj je više klasični.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #80 u: Veljača 21, 2013, 19:07:33 »
Čini se da je fakat takav jer i meni na drugu sad bolje izgleda  cer1njo
@Punisher - meni je boxov kontroler baš lijep i vizualno shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #81 u: Veljača 21, 2013, 22:14:30 »
PS4 specs






DUALSHOCK®4 features a light bar on the top with three color LEDs that illuminate in various colors. The light bar illuminates to match the color of characters in a game to offer a simpler, more friendly way to identify players, even when playing side by side. The light bar also changes patterns during gameplay to provide useful information to gamers, such as when a character is critically low on health or has taken major damage.

Combined with the Mono headset that will be bundled with PS4, gamers will also be able to chat with friends playing online, while hearing sound effects from the controller in hand.
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2013, 22:34:10 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #82 u: Veljača 21, 2013, 22:15:22 »
Jep, to je ofišl, sve na jednom mjestu. thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #83 u: Veljača 22, 2013, 16:54:56 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #84 u: Veljača 22, 2013, 16:55:55 »
Videl sam i to, odma je bilo PLAYSTATION 4  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #85 u: Veljača 22, 2013, 19:51:54 »
Zašto? što će vam DS3 ako će ovaj, čini se, biti ergonomičniji a imati sve što i DS3 plus više. Uostalom, ni PS3 nije podržavao DS2  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #86 u: Veljača 22, 2013, 20:07:42 »
Mislim da se šalio  cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #87 u: Veljača 22, 2013, 20:09:22 »
Co-op i split-screen bez dodatnih troškova (minimalno 500kn)?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #88 u: Veljača 22, 2013, 20:09:44 »
ma ovo

Šteta...

PlayStation 4 neće podržavati DualShock 3 kontrolere | HCL.hr


Mislim Ok, kužim, ušparali bi novce, ali možda sam samo ja zadrt no nikad ne volim kombinirati nešto high-tech i stari hardver. AKo je PS4, mora mi biti i kontroler PS4  ;D

EDIT:

Također, ako je netko dao ne znam, 3 i pol, 4 tisuće kuna za konzolu, mislim da nije problem dati još 300-tinjak za kontroler
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Nova generacija konzola
« Odgovori #89 u: Veljača 22, 2013, 20:12:18 »
Zašto? što će vam DS3 ako će ovaj, čini se, biti ergonomičniji a imati sve što i DS3 plus više. Uostalom, ni PS3 nije podržavao DS2  cer1njo

Meni radi DS2 na PS3 i često ga koristim kad igram sa frendom