Autor Tema: Project C.A.R.S.  (Posjeta: 383103 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1155 u: Svibanj 14, 2015, 01:04:15 »
Izbrisal igru s HDD-a i već se spremil za spavanje, ali me kopalo i ponovno sam ga instaliral.

Ponovno kalibriranje i prčkanje po postavkama i ALELUJA, konačno normalan FFB i dobar osjećaj tijekom vožnje.

Uzel sam baš Atoma po Laguni da testiram kolko su postavke zapravo dobre. Iz par pokušaja 1.24.290 i konstantni krugovi.

Dodatno sam prilagodil postavke iz onog kaj je hendrix postal, ali ima još mjesta za napredak.

I kalibracija je totalna debilana, nepotrebno zakomplicirano, tak da si prvo to namjestite prije nego dalje idete prčkat.

@radici

Odi u opcije i pod kontrole, stisni kvadrat i probaj prvu stavku namjestiti na 80, a drugu na 900 - nakon toga prčkaj po ostalim stvarima.


Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1156 u: Svibanj 14, 2015, 01:11:32 »
@radici

Odi u opcije i pod kontrole, stisni kvadrat i probaj prvu stavku namjestiti na 80, a drugu na 900 - nakon toga prčkaj po ostalim stvarima.

koja to prva?

i ja vozio kolko tolko polunormalno,ono kaj su stavili sa svakim autom ja za megana postavke od bmw,i ide nekak,nbaspram onog juče,nebo zemlja,ljudi moji,juče stisnem gas,i ne pređe par metri,hiti se ko pes na leđa i vrišti,a kao auto

ako niš drugo,nove staze,bar pol,i auti,i bumo vidli,ajd noć ekipi,moram se digit ujutro i vozit za prav....sam ne trke,dok me ne ponese....... kava1 šofe1

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1157 u: Svibanj 14, 2015, 22:14:18 »
čim sam danas to napravio,napol mi sjebalo volan i uzalud mi sva kalibriranja,idem opet brisat igru,samo mi čudno,ja izbrišem ,a nastavljam gdje sam stao....... fpalm1

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1158 u: Svibanj 14, 2015, 22:25:53 »
Zato što ti se saveovi ne brišu kada obrišeš igru sa HDD-a jer se pohranjuju u cloudu.

Offline Thergothon

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1159 u: Svibanj 14, 2015, 22:34:06 »
Sejvovi ostaju makar si i offline bez mogućnosti uploadanja na cloud.

Stvarno se ne sjećam, ali ostaje u identičnom "folderu" u kojem je igra bila, samo umjesto naziva igre piše deleted ili unknown application.

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1160 u: Svibanj 15, 2015, 00:18:21 »
tolko love pobrali a nemogu softverski neku zakrpu,popravak hitit.....'?

ko da su iz hr

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1161 u: Svibanj 15, 2015, 00:35:59 »
eto probao promjenit postavke na kontroleru, isti kurac,uvjek izbaci da nešto nisam popunio,al ne kaže šta fali,u drugim igrama odmah svjetli ono što moraš zamjenit ili popunit,stvarno su sfušali do jaja,reko dok nepoprave ovo s volanima idem malko ovako,ispada da voziš kak su oni rekli il ne voziš,ebote kolko negativnosti
već dugo nisam nekog zamrzio kao sad njih ,jer sam danas od bjesa kad mi opet sjebalo volan,počeo tuć po njemu,a nisam ni  ratu od 24 otplatio,,,,,,,,


jebeno ih nemogu smislit................ fpalm1 jaad hmm hmm

Offline Praetorian

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1162 u: Svibanj 15, 2015, 11:01:03 »
Ja sam valjda jedini kom je ovo lakse igrat na gamepad...
Probao kod frenda s xbox 360 gamepadom. Međutoa forza i dalje kralj, da imam xbox znam sta bi se kod mene vozilo...

Offline Thergothon

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1163 u: Svibanj 15, 2015, 11:45:41 »
jebeno ih nemogu smislit................ fpalm1 jaad hmm hmm


Prvo kalibriraj volan...
Pogledaj video ispod ili zanemari ako si već kalibrirao, ali nekako sumnjam sudeći prema onom tvom videu u kojem se volan bez razloga baca na sve strane.
To je samo početak i nećeš odmah dobiti savršen osjećaj, postoji još gomila opcija za FFB koje si moraš namjestiti.

Kalibracija volana - YouTube


Ovu vrijednost koja je stavljena na 100 možeš staviti i na manje ako na stazi budeš imal osjećaj da čak i u blage zavoje moraš previše okretati volan da bi auto skrenuo.
« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2015, 12:34:15 od Thergothon »

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1164 u: Svibanj 16, 2015, 00:46:39 »
fala ,ne pomaga,za poludit,jer mi nakon svega okrene volan ulijevo,i onda da bi išao ravno stalno pod pritiskom,okaj,skrećeš desno,okaj isti pritisak,skrećeš lijevo nema  pritiska i izokreneš se sam tak
neznam.................
??????????????????? cry1 fpalm1

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1165 u: Svibanj 16, 2015, 01:14:28 »
mi imamos mnogos problemosssssssss

WP 20150515 002 - YouTube

Offline hendrix

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1166 u: Svibanj 16, 2015, 02:19:45 »
Danas u karijeri imao milion bugova,sto me bas razocaralo iskreno. Jedno 15 puta sam restartao utrku jer me AI (70%/level) raznese u prvom zavoju, da ne kazem takne te AI i zavrsis na krovu? To me jednostavno udalji totalno, dok sam recimo u Clio CUPu uzivao. Istina to s volanima nije najbolje ali sad kad sam stavio one postavke s interneta radi super. Ono sto je stvarno zasada odlicno je online,evo i veceras nas je u jednom trenutku bilo 10-ak i ni najmanjeg problema nije bilo. Realno ne znam ni kolko je zavrsena igra, kad je Driveclub izasao svi su se derali poluproizvod, a po meni je ovo jos manje zavrseno, pa ne cujem bas vikanja, ne znam. Ono sto me bode u oci da jednog Megana RS jedva upravljas po stazi (klizi,jedva skrece-a zna se kakav je taj auto za zavoje no.1) a jedan M1 Procar koji ima ko zna kolko konja i kojeg sigurno samo znalci mogu upravljati ko i F40 primjerice, mozes vozikat kao da si u arkadi, pa mi to malo ne drzi vodu. Inace ostalo za sada sasvim solidno. U jednom trenutku prava simulacija i gust, u drugom simcade sa smjesnim situacijama. To je moje misljenje,igram na PS4 sa T300 volanom.

P.S. nasao sam jos jedne postavke za vozace na joystick pa evo nek proba tko joce,vjerujem da je bolje od default

Best Control Pad Settings - All Formats
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1167 u: Svibanj 16, 2015, 02:38:44 »
tebi radi ono kaj si stavio?
meni ne,nažalost

kako na kontroleru mjenjat postavke? fpalm1

Mode - 3
Advanced options - On-kaj im ovo,koja razlika mod 1,2 il 3 i ovo,adv .opt?

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1168 u: Svibanj 16, 2015, 09:04:19 »
Ti hendrix isto igras na PS4?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1169 u: Svibanj 16, 2015, 11:52:00 »
Da Radici radi super. Prvo moras calibrirat volan u postavkama i onda njegov force feedback namjestit, i onda i garazi za svaki auto namjestit force feedback i to sve pospremit i onda tek mozes vozit. I isplatit ce ti se. Ne razumijem kako jedino tebi ne radi a svi ostali kojima sam to dao su odahnuli.

Da, vozim na PS4 sa TM T300 GTE
Ferrari''Company that produces dreams''