Autor Tema: Project C.A.R.S.  (Posjeta: 375136 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1170 u: Svibanj 16, 2015, 11:56:38 »
Igra je full dobra.
Ko je fan sim-ova ali i racing igara opčenito ovo je must buy.
Nekih 7 sati sam odigrao i za sada bez nekih bugova,grafika je odlična,frame rate isto,fizika auta također dobra ali i vraški zahtjevna dok se ne uhodaš,AI isto dobar iako pomalo agresivan u nekim šikanama i brzim zavojima kada se zabiju u mene.
Ali sve u svemu zasada ja sa zadovoljan.
Kada vidim što je PD isporučivao zadnjih 10 godina na PS3 ovo je osvježenje za community funded igru.
Započeo karijeru u Clio Cup natjecanju i bude prilično žestoko :) borba do samog kraja.

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1171 u: Svibanj 16, 2015, 13:38:49 »
Žao mi je dečkiju na konzolama.
Ali igra je na PC-u odlična. Ima naravno nekih svojih mušica, ali u 30 sati igranja imam većinom jako dobre dojmove.
Čak sam odvozio i dvije jako dobre MP utrke i to na užasno kritičnom mjestu - VN Monaca sa DTM klasom. Pogodio neku odličnu ekipu. :)

A karijera mi se čini baš dobro osmišljena. One iz GT serijala su mi bile užas užasa.
Čak me i Formule oduševljavaju. Više se ne sjećam fizike F1 igara, ali mislim da ih ova iz pCARS-a jede za doručak. :)
Evo jedna fotofiniš pobjeda. :)))

Project CARS | GT3 PhotoFinish Win - YouTube

Fizika mi je brutalno dobro pogođena u igri.
Koji god event da otvorim i započnem brutalno se zabavim.
Pišem i vozim recenziju, pa nažalost nemogu skidat TT vrijeme, inače bi se definitivno potrudio skinut to na ispod 1:25:XX.
A Punisher i Shimmy, mogu potvrditi da nisam vozio TT s full gasom, jer sam fulao kalibraciju u igri.

  cer1njo  cer1njo


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1172 u: Svibanj 16, 2015, 14:21:59 »
Potvrđujem  cer1njo

A vezano za igru - prvo ono kaj se odmah vidi, grafika je mrak. Nisam provjerio postavke ali veli Cole da nije na max, a izgleda divno. Također izbor staza oduševljava, ali zato me razočarao izbor auta. OK, ima svega ali većinom su racing auti, fali mi cestovnjaka a i sama brojka nije neka. Ne mora biti 500-1000 kao što imaju neki drugi serijali, ali u današnje vrijeme, barem kojih 150 autiju bi bilo realno za očekivati.

No sve ostalo što sam vidio mi se sviđa. AI ne mogu baš komentirati jer sam većinom vozio solo, a kad sam vozio par trka, borio sam se sam sa sobom i volanom no nemam zamjerke na ono što sma vidio. Bili su svjesni mene i moje havarije  ;D

Ugl opet odlazim tužan od Coleta kao i prije par godina zbog Fanateca, tako sad zbog CARSA ali i volana te saznanja što sve propuštam već duže vrijeme  jaad
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1173 u: Svibanj 16, 2015, 16:37:01 »
Da Radici radi super. Prvo moras calibrirat volan u postavkama i onda njegov force feedback namjestit, i onda i garazi za svaki auto namjestit force feedback i to sve pospremit i onda tek mozes vozit. I isplatit ce ti se. Ne razumijem kako jedino tebi ne radi a svi ostali kojima sam to dao su odahnuli.

Da, vozim na PS4 sa TM T300 GTE


ajme na mail kontakt,pliz

radici1111@gmail.com p1va

Offline hendrix

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1174 u: Svibanj 16, 2015, 18:55:53 »
nemam ti šta slat Radici sve ti piše na onom što sam stavio i stavit ću ti opet. Samo prati te postavke.

Znači prvo Options i tamo rješiš postavke za volan - 1. kalibracija onda ostale postavke. U kalibraciji prvo okreneš volan u stranu do kraja a drugi put do 900 stupnjeva. Mjenjaš ono što piše - koliko sam skužio ne razumiješ eng ali samo prati šta trebaš mjenjat i to mjenjaj (nek stvari prebaciš s R1 ili R2 tipkama ako ne budeš mogao nać).

Drugo kad si to rješio ideš u Garage ili ti garažu i ideš auto po auto kako je na tablici i onda create setup - tamo također namjestiš na force feedback što je za mjenjati - gledaj pod tablicom CLASSIC - kad to obaviš stisneš save->save all i tada si gotov za taj auto. I tako preostalih 70-ak. Kad ih sve napraviš odi vozit i miran si.

Link za download - Universal FFB Settings for PS4/XB1 Spreadsheet

Ferrari''Company that produces dreams''

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1175 u: Svibanj 17, 2015, 20:34:51 »
Sad mi se desila jedna čudna stvar, prilikom vožnje sam slučajno stisnuo gumb na buttonboxu i uključio steering assistance, odjednom mi se volan počeo micati sam od sebe, slično kao u ovim Radicijevim videima, skrene u stranu pa se vrati, skrene pa se vrati. Da nije možda tebi isto ta opcija uključena, to je tamo pod Gameplay, pa opcija Steering Assistance..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1176 u: Svibanj 18, 2015, 02:12:03 »
hendrixu,the_prodigyu i Thergothonu /pogotovo za filmić/ hvala na trudu i savjetima,ovo s filmekom je baš okaj,nemreš reć da nisi vidio kaj,al

riješio na glupi kompjuteraški način,nakon skoro četri dana,i to kad sam skužio da me jebe samo na project cars,uzeo sam drive club i seljački vozio pol vure,par trki izašao van ,stavio glupi project, i dirao postavke samo na autu,jer,čim dotaknem kaj od volana,on jednostavno poludi
uopće ne želim ni vidjet postavke  volana,sada več vozim  2 dana po 5 vur

i čudno kaj me hiće s karta na catrehama,bac mono,megana,pa vraća na KARTING,i di je taj clio cup?

da se vratim na problemos-dal je moguće sjeban blu ray disk?
ako nije,onda mi nekaj s volanom ne štima......
pričate o potpisivanju ugovora u igri? tog nema kod mene,a na malu kaj god stisko,ništ se ne dešava ,ogu samo klizačem gore dolje

grafika,zvuk su dobri,nove staze,to neću ni hvalit

glupo je-što nema mogućnost mjenjanja mape,gore lijevo i što su brzinu hitili kod suvozačevog retrovizora,pa vozim po zvuku,il kad sam na ravnom pogledam-zo mi tak idiotski napravljeno,nisu mogli na sredinu stavit......kad već kopiraju prave aute

da ,i realno su skinuli kad pada kiša po kacigi,super,a ne ko u druiveclubu
a i magla im odlična

a minus je kaj me iz čista mira danas dva put,hitilo van iz utrke,ponovo uđem i ko da nikaj niš ni bilo
eto za sada tolko šofe1 kava1

Offline Duvorynn

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1177 u: Svibanj 18, 2015, 11:13:27 »
Jedno pitanjce.
Jel ima itko Limited Edition i da ju koristi preko HR accounta?
Pop***it ću jer ne mogu generirat kod, pošto lijepe naše HR nema u listi zemalja.
Nema na stranici ni support.
Totalna banana fpalm1 cry1


EDIT: Pitam zato što sam prije probao aktivirati Season Pass za Alien Isolation na UK accountu (pošto je kod za tu regiju, a na HR je javljao grešku) i nisam mogao skinuti DLC-e uključene u Season Pass na HR account, nego samo na UK account i nisu mi bili dostupni na HR account. UK account je postavljen kao primary, naravno, kao i HR
« Zadnja izmjena: Svibanj 18, 2015, 11:32:07 od Duvorynn »
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1178 u: Svibanj 18, 2015, 12:47:16 »
Ja nezz, pa čekaj dalje odgovor. :)

Nego, impresioniran sam IGN recenzijom igre.

Project CARS Review - IGN

Ne zbog igre, nego zbog kratke, ali sveobuhvatne recenzije...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1179 u: Svibanj 19, 2015, 11:47:26 »
Imam ja. I aktivira se tako da moraš ić na neku web stranicu projectcars-dlc. com ili tako neš i onda tamo ubaciš kod koji imaš i onda ti on da novi koji upisuješ ;) Ja sam kupio igru preko thegamecollectiona i igram na hr acc  thumbs1
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Duvorynn

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1180 u: Svibanj 19, 2015, 12:23:46 »
Imam ja. I aktivira se tako da moraš ić na neku web stranicu projectcars-dlc. com ili tako neš i onda tamo ubaciš kod koji imaš i onda ti on da novi koji upisuješ ;) Ja sam kupio igru preko thegamecollectiona i igram na hr acc  thumbs1

Znam gdje se upisuje kod, ali nema Hrvatske za odabir. Odvažio sam se jučer i upisao kod za UK regiju i dobio novi kod i sad sve radi.
No ne znam jesi li pročitao u mom prošlom postu EDIT dio, jer me je taj dio mučio.
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1181 u: Svibanj 19, 2015, 22:43:53 »
di je taj clio cup?

opet danas karting,više mi na pimpač ide to......
uopće mi ni jasna ta njihova karijera fpalm1 fpalm1 cry1 cry1 jaad

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1182 u: Svibanj 19, 2015, 22:46:39 »
Pa sam si ju biraš, uopće ne vidim u čemu je problem.  kava1

Moreš skoknut i u GT3 odmah.
Srećom pa si svaki event moreš skratiti na najmanje moguće, pa kaj god da odvoziš, moreš nešto više od pola sata biti gotov.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1183 u: Svibanj 19, 2015, 23:32:29 »
Ugl, nisam bio za kompom par dana jer nisam imao vremena, al u petak bio kod Coleta i probao CARSe i mogu samo reci, bozanstveno, igra se tako dobro vozi na t500rsu da je to bolesno. Svaku grbu na cesti osjetis, svaki kotac, ma sve, tako savršene povratne informacije ima volan da se osjecas ko u pravom vozilu. Papucice na volanu su ultra udobne i imaju tako dobar odaziv. Voziti Atoma na volanu je prezanimljivo iskustvo i definitivno to zelim ponoviti.
Kapa dolje igri, a Cole tebi je ovo najbolja investicija ikad. Volan je savrsen i zelim ti puno kilometara s njim, bez ikakvih problema :) thumbs1 thumbs1

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1184 u: Svibanj 20, 2015, 00:21:41 »
Pa sam si ju biraš, uopće ne vidim u čemu je problem.  kava1

Moreš skoknut i u GT3 odmah.
Srećom pa si svaki event moreš skratiti na najmanje moguće, pa kaj god da odvoziš, moreš nešto više od pola sata biti gotov.

ma idem redom,a vi svi pričate o clio cupu,a kak sam prije napisao idem po calendaru i dosad sam vozio 2 vrste kartinga,reno megana,forda focusa,bac mono,i sad mi došao neki stari ford,a kalendar me hiti jednu sim,pa vrati karting,pa opet tak.........
ma nema veze,sam nek se kak tak vozi šofe1