Autor Tema: Project C.A.R.S.  (Posjeta: 375291 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1185 u: Svibanj 20, 2015, 09:53:15 »
Popis nekih grafičkih poboljšanja koje planiraju za ovaj pCars, i nešto što planiraju već i za pCars2..

Citat:
Rain (improvements, DLC)
- better windscreen drops with motion, pooling at bottom of windscreen and rivulets on side windows
- Wiper trails
- Better shader on windscreen drops, maybe use a pre defined black and white image
- Better road reflections, bright sky highlights not dulled out in reflection because they get too broken up by nmp
- Better passthrough of clouds allowing more dynamic range overall for better road reflection
- A touch more contrast and desat in rainy pp
- Camera rain drops add high speed shake, kick up from other cars, helmet cam mask etc.



- screen dirt to use godray mask
- godrays too strong in cockpit
- flares through skyring
- ambient car shadows not in rel builds
- Spot shadows drop out with more ai - Kevin
- Screen drops move incorrect way - Kevin
- cloud shadows bug, skewed and moving across skyring, it’s an eye sore in heavier cloud conditions
- hdr pixelated sun behind cloud bug - Kevin
- solo Soft cloud issue - a condition bias - things like lightning and certain clouds only activated when say 70 percent towards that condition OR something based on density, lightning strikes and certain clouds appear when cloud density reaches a certain value? - Kevin
- lightning bug, still appears too soon when blending from clear. we need to code it so lightning never strikes unless full cloud density is present or unless the condition has been fully reached in the forecast – Kevin
- big replay zoom bug where the cars have no ambient shadows. When we blended the fake shadow to the fog using opacity, our max distance was too short and should be extended further. – kevin keeps closing this bug and saying it’s done but I need to somehow extend the distances which are all hard coded
- SSAO and HBAO normals bug fix. Screen space AO could be added to the gfx presets as currently all on low quality ssao by default - Kevin


Additional Aries
- dark barrier smoke bug – needs spot multiplier, inconsistent balance between headlights and spot lights for particles, bug - Kevin
- cloud rim improvements
- Lightning improvements - directional light falloff
- Night low apex minimum -20 degrees so always gets full dark.
- polish windscreen and bodywork drops and check buildup rates and emap intensities
- polish wet road textures including drop nmp – tests done at Bathurst
- spot and headlight nodes in dynamic emap to get less flat reflections at night
- rain particles need sun light to be visible so in some conditions we have to add some sun when it really isn’t needed and would be more efficient with it turned off.
- puddles buildup bug, should be fixed threshold and not percentage of max wetness, otherwise the buildup starts too late in stormy and thunder storm.
- twds and away horizon boost colours
- cycle the photo mode filter using a shortcut like we do for ctrl P but different
- check emap positions, race dates, track centers etc - gap clouds and horizon at bathurst
- photo mode reduce to 10
- spots very dull in aries garage, no shadows seen from mirrors or on floor – DR cant open spots in viewer.
- aries garage emap quality needs improving
- godray offset when sun set to 0, end up with 2 suns. Temp fix by setting foggy sun to 0,01
- wet tire trails (skid tech) not working
- screendirt fade in and out
- remove missing clouds from cdef
- light (sun or spot) on wet roads reduces reflection too much, may need multiplier, maybe turn down spot diffuse and increase spec on wet road and maybe on cars.
- screen drop bokeh, screen drops blur when looking into light maybe
- cloud fade speed linked to weather speedup
- Check cloud wind speeds
- Test extending Fog in clear
- stars too blocky – up res texture or bloom stars or check no downscaling going on.
- windscreen dirt ??
- reduce skid darkness in wet weather
- lamp flare control on/off with correct emissive lamp value. Check with Dave
- check star map orientation
- tyres cutting through water @10mins is cool
https://www.youtube.com/watch?v=_162u_Cg7qg#t=586
- clouds needed in mirrors.
- headlights turning on should be staggered between lightshint keys not in the middle. Works on xb1, need to test
- cloud shadows or SUN IN EMAP variable needs to be in cars emap as they are too bright,
- issue with puddles being 90 degrees out when nmp not applied in material
- rain in chase cam, needs shifting fwd so its in headlights
- separate towards and away fog near and far distances to control the amount and range to twds sun haze
- Flare needs to fade and not pop when jumping in and out behind trees etc
- Why are our emissives not hdr in reflection?
- bloom hdr issue, is bloom pre hdr?
- fix new skies banding and seams, neg 0 blue banding
- away blue fog washed out by sun, needs to darken sun
- ambient car shadows needed in emap
- Moon shape doesn't currently effect the amount of moon light
- cam flash – possibly using part of the lightning tech
- fix cloud shadows on trees and other alphaed objects like seats and crowds.
- apex key needs to be 50/50 choice to avoid horizon rising too much. Currently a 66 degree apex uses an 80 deg texture, meaning 14 degrees gradient rise which looks bad. It should use 65 sky as that's closer and would just have a 1 deg rise which is fine.
- rain not motion blurred when overlaying car, same issue as fences etc.

Car and Track Team task
- Masking wet roads in tunnels and on steep slopes
- sweep all tracks lamp flares
- Helmet exposures check.
- headlight and tail light cgp file check for impostors
- road dbv and nmp checks for impostor offset and brightness
- trees pop out of reflections way too soon, needs setting up on all track correctly


Citat:
Pcars2
- Track spray should be more from puddles – difficult as game doesn’t know where the puddles are as they are just visual, needs a plan.
- Tone mapping improvements
- More heat haze with reflection on track in big zoomed in cams
- Height based fog falloff like assassin creed on ps4
- specular highlights flares ala Killzone – do test
- volumetric headlight beam? And lampposts in heavy fog
- Layer fog, ground fog. cloud tech covered too large an area and didn’t follow terrain (see forza 5)
- Localised weather
- Particle overhaul, effects testing and editor design
- gravel and grass particles need specific versions for rainy conditions
- motion/texture added to depth fog to give sense of moving rain in distance
- umbrellas in the crowd when it rains
- dirt overlay build up in wet weather so cars and tracks become more muddy
- Rainbows
- more leaves blowing from trees in the stormy conditions
- curve arc on cloud movement so it's less of a sharp triangular motion
- shooting stars (wishlist)
- more realistic sun and moon sizes
- review when flares draw, I think we should look at how our flare cuts off at the edge of the screen. BBC F1 footage shows nice low sun flares cast even though the sun is out of shot.
- seasonal changes, streamline tree set and then look at vertex colouring trees and/or mesh/texture swaps, so that they change based on seasons.
- if above works well then we could try the same for the grass texture and autograss billboards.
- try using the autograss system to add clumps of snow in winter. we could also add snow by texture swaping grass and gravel textures in mid winter for certain latitudes.
- bias the leaf particles in autumn.
- bias autograss daisies and flowers in summer?
- add random tree health colour variation using vertex cols.
- High noon tech for seasonal changes.
- track temp multiplied by latitude so hotter if closer to equator. Also need to key track temperature so colder at night and hottest at higher sun elevation.
- Tweakit settings as hsl not rgb
- more flares to select from
- Colourised/saturated anamorphic directional bloom as screen effect. DirectX10 Realtime Demo RigidGems - YouTube
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Iceman

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1186 u: Svibanj 20, 2015, 10:21:17 »
Ali iskreno mi nije jasno zašto već razvijati (misliti o) pCars 2!?!?! Pa što nije logično ovu igru nastaviti poboljšavati i nadograđivati?

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1187 u: Svibanj 22, 2015, 23:16:42 »
opet počeo volan jebat,utrku dve,okaj,i onda se okrene i doviđorno,a niš ne diram osim postavke autiju,ovaj put ne pomaga ni izlaz,drive club,pa opet project cars
ili volan ili dvd s igrom project cars su u kurcu
nabijem ih sve cry1 fpalm1 cry1 fpalm1 cry1 fpalm1 jaad

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1188 u: Svibanj 22, 2015, 23:52:50 »
A da kalibriras volan kak spada? U nepoznavanju kalibriranja je problem.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1189 u: Svibanj 23, 2015, 00:07:17 »
ajd,dojdi do mene ili ja po tebe,da vidim sam ja poludio ili kaj,mada bi radje ak oš za ponedeljak ili kad,,formula,west gate ato shou i neznam sam dobro čuo  brzi i žestoki v.gorica ili sam fulao......,tak da ovaj vikend..................... šofe1 p1va

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1190 u: Svibanj 23, 2015, 11:17:48 »
Ja mislim da bi mi trebali ugradit neki translator za Radici-ja ili možda onaj Enigma uređaj za dešifriranje  cer1njo
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1191 u: Svibanj 25, 2015, 13:55:42 »
izgleda da nisam jedini,ovima i lete,a moji se sam nedaju vozit cry1

Project Cars Bug - Car Starts Flying - YouTube

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1192 u: Svibanj 27, 2015, 16:31:35 »
Evo ako se neko zeli malo igrat sa FFB neka pogleda ovdje...Jack Spade - FFB Tweaker Files


Apsolutno svi ovo ne isprobat, nego postavit i zahvalit se Jadranu!
Ovo mjenja fiziku svega. Ne da je nebo i zemlja razlika, nego potpuno nova igra, novo sve.
Čini mi se kao da imam novi volan čovječe, a ne tweak postavki...

Svaki automobil s ovim tweakom ima svoj poseban FFB.
Isprobao dosada 5 automobila, kojima sam zapamtio vozni model i osjećaj na volanu.
Ovo je ljudi moji kao da pričamo s arkade na simulaciju. Još kaže meni Jadran, gle MENI je bolji osjećaj, nezz dal će tebi biti.
Baca mi krafne u oči, kao nebo i zemlja razlika, ovo ono.

Stari moj. Razlika je još veća.
Samo bi volio da ekipa na konzolama ovakav tweak neki isproba, ako je ikako moguće, JER OVO MIJENJA SVE!
Čudo od tweaka, a jednostavno, da jednostavnije nemože biti...
C/P folder u documentsu. Jadrane, imaš gajbu!  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1193 u: Svibanj 27, 2015, 16:44:59 »
O tome ti ja cijelo vrijeme i pričam, a ti kroz dojmove tvrdiš da je osjećaj božanstven po defaultu, sad vidiš da je default mrtvo smeće.

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1194 u: Svibanj 27, 2015, 17:01:01 »
A istina.
Nevjerovatno da se preko ini. tweakova ovakve promjene dešavaju.
Al znaš kak se veli, dok ne probaš neznaš. Dobro u ovom slučaju ti znaš.  ;D
Al nisam mogao vjerovat dok nisam isprobao.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1195 u: Svibanj 27, 2015, 18:47:58 »
Nakon ravno 20 sati igranja imam potrebu dati svoje utiske :D
Igra sigurno ima svojih mušica i povremenih bugova, ali ja osobno nisam naletio na nikakav veći bug tipa da ono poleti auto u nebo,bez ikakvih poništavanja krugova unatoč normalnoj vožnji,bez bugova vezanih uz sudare sa AI-om itd. većinom neki sitniji bugovi primjerice kada u garaži podešavam auto i sejvam setup i pritisnem "Drive" ponekad auto neće izaći iz garaže znači samo ostane na mjestu kao da stojim u setup menu-u,ali jednostavno onda pritisnem Options otvori pause menu i pritisnem Back to pit i opet Drive i bude sve ok.
To je bug s kojim sam se najviše puta susreo.
AI je u redu ima opcija tj. slider od 0 do 100 (igram vecinom na 80),ali ono što je vec netko negdje rekao da bude stvarno nekad pre agresivan pa me pokušava preći lupanjem u zavoju ili primjerice, ako ja ranije zakočim (kako bi dobio prednost unutar samog zavoja) AI protivnik me uredno lupne te me izbaci izvan staze...jako iritantno i to zahtijeva ogroman fix...ali inače ovo je odličan AI koji se "voli"  boriti na stazi kotač uz kotač i bude uistinu napeto do kraja jer moraš biti fokusiran 100% , ali kažem bude pretjerano agresivan u gore opisanim situacijama.
Također AI je slijep na stazama tipa Monaco.Slijep.
Vjerojatno moje najveće zamjerke idu vjerovali ili ne pravilima kroz ove sve kategorije!
AI za one gore situacije, ali i ako ja mlatnem nekoga u utrci neće biti kažnjen...dobijem samo upozorenje, ako zakenjam nešto od mog inžinjera i tjt. doduše nisam u ni jednoj utrci lupao protivnika te su sa moje strane bile čiste 90% vremena, ali one gore situacije koje AI napravi ja dosada nisam vidio da je to završilo kaznama.
Također pravila u F1 ilitiga Formula A (ovo se može odnositi i na Formulu B i C) je to što na stazama kao Spa neće startati utrka sa gornje startno ciljne ravnine već na nižoj...koliko znam tako se samo utrke izdržljivosti voze i tu završava utrka...a u boks se ulazi na gornjem pit laneu...ali općenito pravilnik utrka po kategorijama bi trebao biti zaseban za svaku klasu, a ne standardan za sve!
Fizika vožnje je IMO odlična (pogotovo dobro je odrađena simulacija guma,njihovog gripa u raznim uvjetima te njihova temperatura) pruža izazov i auto ukoliko se pretjera će "puknuti" u zavoju ili na kočenju ukoliko se ne dozira dovoljno precizno gas/kočnica.
Još neke stvari koje mi nisu jasne su vezane uz zaustavljanja u boks, a to je da ne možemo vidjeti koliko su nam gume potrošene te ne znam je li to kakav bug ili nešto treće, ali nadoljevanje goriva mi je ful čudno...vrlo zbunjujući dio na onom slideru gdje ne znaš koliko naliješ goriva te kada pritisneš potvrdno nakon što si nešto zbrljao oko toga uopće mi ne ulije dodatno gorivo  ??? to još moram vidjeti, ali mi je ful čudno to napravljeno...za promjeniti gume je sve ok i može se birati svaka komponenta guma (tvrda,srednja,mekana) skupa sa tlakom u gumama koje se mogu podesiti za bolji grip.
Karijera je dobra i "vuče" na igranje.
Prvo sam počeo sa Clio Cup-om i odradio tu 75% sezone ,ali mi je dopizdilo pa sam se prebacio u GT3 championship...e tu je bilo odlično i napeto...svakako preporuka za to prvenstvo!
I ok odvozio prvu sezonu u GT3 klasi i onda dođe in game mail gdje me netko moljaka da odvozim nekoliko utrka u karting natjecanjima...taj dio je užasno glup jer nema nikakvu svrhu za "moju karijeru"...i uopće ne mogu odbiti ta šugava karting natjecanja...znači ideš na kalendar i odabereš kao next event i baci me odmah tu u karting (nakon odvoženog GT3 prvenstva) i uopće nema načina da to zaobiđeš...btw karting bi čak bio ok da mi da P1 i P2 eventove da se mogu upoznati sa stazom i da podesim sami go cart ,ali ni to već odmah Sprint utrka pa Main utrka...mislim da sam morao odraditi 3 takva eventa znači 6 utrka koje sam želio što prije završiti jer su užasno iritantni...nakon toga mi dolazi ponuda za novu sezonu u GT3 i eto sada u drugoj sezoni, ali ta karting natjecanja doslovno UBIJAJU!
Online nisam probao jer nemam PS+ trenutno.
Igra ima preogroman izbor staza što je ogroman plus te sam uspio samo probati možda polovicu od svih sa te liste...stvarno pohvalno za to...šteta što barem nema još malo više auta da klase budu popunjenije i raznovrsnije.
Dobri su oni leaderboardsi u time trial eventovima koji su organizirani po svakoj stazi i klasi auta (stvarno ima ekipe koja nenormalno dobro vozi)
Sve u svemu igra ima mjesta za veliki napredak sa ovakvom podlogom!

Dajem poštenih 7.5/10 nakon 20-ak sati u igri,a ocjena će biti veća kako igra bude dobivala nove nadogradnje zasigurno, ali moglo je i može to bolje zasigurno!
« Zadnja izmjena: Svibanj 27, 2015, 18:56:05 od Nexus »

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1196 u: Svibanj 27, 2015, 19:04:13 »
 thumbs1

Nakon tweakanja FFB za sve aute posebno, posvetio se karijeri i moram priznat, ima tu sjajnih utrka.
U ovoj nisam pobjedio, ali se svašta izdešavalo, pa sam morao uploadat.

Project CARS | Ginetta G40 Junior - Career Race 8 LAPS - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1197 u: Svibanj 27, 2015, 19:41:02 »
Nije mi jasno ovo šta govoriš za fiziku i FFB... Ima li to kakve veze ako igram na gamepadu ? Sorry na malo glupom pitanju ali ne da mi se čitati onaj ogroman post.

Offline Thergothon

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1198 u: Svibanj 27, 2015, 19:44:17 »
Odnosi se samo na korisnike volana.

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1199 u: Svibanj 27, 2015, 20:06:39 »
eto i mene-opet sve okaj i vozim,ali,nakon gokarda hitio mi 1 trku focusa pa neki lmp2-la mans,i sve pet dok nisam skužio da je utrka od 3 sata i nekih 7 min,gdje nađoše min ,nemam pojma,i nebi to spominjo da nisam bio prisiljen  prekinut utku nakon izljetanja i krk u zid,al da riknu oba svjetla,ajd,dodem do boksa,promjena guma,gorivo,al svjetla ne,bedasto,tak da sam na pol trke izašao van,jer me nakon toga počelka i glava bolit

inače,prelaz sa dana na noć,prekreasno i ne onak ubrzano ko u gt 6,nego je to teajalo,skoro cjeli krug-e to je bilo predivno,pogled na zvjezde itd šofe1

btw i dalje varam volan kad se zblesa,izvadim p.c. i ubacim drive club nakon 2 trke zamjenim igru i sve 5,skoro..... šofe1