Autor Tema: Project C.A.R.S.  (Posjeta: 383609 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1245 u: Lipanj 15, 2015, 09:02:19 »
Slicno ko i ja znaci. Do onda ga spatchaju jos, pa se bude vidlo kakav je napredak.

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1246 u: Lipanj 20, 2015, 11:05:57 »
Jedan dobar trailer..

Kako ih ovaj lik slaže, stvarno svaka mu čast.

project CARS - Louder Than Words - YouTube
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1247 u: Lipanj 20, 2015, 14:48:16 »
eto mene opet,taman da idem sejvat igru po savjetima,kad izašlakrpa zakrpa,skinem,vozim prvi dan okaj,drugi dan,neprepoznaje volan,drkam,uštekavam,ištekavam i uspijem otkazat sezonu.....

biseri

i to opet slične spike usred vožnje,samo me izbaci iz igre i pojavise početna ps4

mada sada opet imam izgleda svoj sistem kako prijavit volan,al je glupo,što si prije mogao i vozit trku 24 sata,na 13 satu uključit volan i nastavit kak si htio,sada,nema šanse,volan odradi svoje,ali ne reagira na ni jednu komandu.................

igra Se još radi i krpa,eto,nakon nekoliko dana vožnje,odjednom nema kursorom gore,sve drugo radi ,al nema gore i to iz čistog mira

a umjetna inteligencija,jednom me guraju s ceste,kak su brzi,ili idem ful brzinom,a on me preteče ko da stojim,pa moraš restartat vožnju,interesantno,kaj sam s jednom trkom to radio 5,6 puta,jer me  uvjek na zadnjem zavoju ili udare,ili zblokirajuda nemrem imat idealnu liniju itd,normalno na kiši......

a druga strana,ja startam,a oni piju kapučino i papaju čevapose i nigdi ih nema,fakat prevelike oscilacije


i opet mi uvaljali karting,nikak ne zelenu granu,al učimo dok smo mladi,sad isključim volan  i kontrolerom izađem,al dok sam došao do toga velikog otkrića,to mi više ni potrebno
i
još samo ovo,kad vozim kao praksu ili probne kruge,sve 5.al ulaskom u kvalif ili trku,promjeni se fizika auta/poneki pout/,an iš ne diram i pamćenje postavki,neke aute pamti kak sam ostavio,a neke mi uvjek poništi moje postavke,al i ovak ,prvo probam vozit s onim kako oni daju,ak je vozljivo ,niš ne diram,malo glupo ,alč bolje da i tak vozim ,a ne ono na početku,ni bilo normalno,tek se po tome vidi,koko god pljuvao po gt6/samo po njemu/da je ipak vrhunski napravljeno ,bar po tom pitanju

eto,prošle još jedne reklame,odo u spielberg,poz kava1 šofe1

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1248 u: Lipanj 20, 2015, 15:13:25 »
Karting i ostale ponude mozes odbiti...ako pritisneš na mail gore ti bude tipka X kojom potvrdiš to.
Ako ne klikneš nećeš se natjecati tu i tjt...nema problema ili samo skipaš.

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1249 u: Lipanj 20, 2015, 22:16:49 »
pošto program na tv rastura evo još malko

-kad odvoziš praksu,kvale-zakaj gura prvu opciju restart,cancel ili kaj već
-oznake ispred ,iza ostali na karti-mapi,crveni,zeleni,bjeli krugi,a naš znak ostatak vrha trokuta,pa kad želiš
  vidit di si ili ko na repu,zletiš,jer se ne vidiš,pogotovo,ak je oko tebe gužva,ili presvjetla pozadina
-jel tko odbio ulazak u box,kad oni kažu?kaj se dešava? ima li penala?ili odgoda jednog kruga?
-formula reno trubo,gas nesmiješ stisnut do daske,/samo u 5 brzini/ inaače se zvrtiš pod obavezno.ili te
  voza i cuka lijevo desno,teško zadržat kontrolu
-i kad zapamti postavke,suha cesta/dobro ponašanje i td/druga trka,auto ko pijan i na ledu

-spiku s radija izgubio prije cca 2 tjedna,mislim one zakrpe,danas opet prokrčal radio
-i u jednoj trci,di je kratka šikana,al moraš skoro stat,ja ispred kolonei prikočio do jaja ,bilo mokro ,da sigurno prođem,i tak odvozim cjeli krug,nikog u retrovizoru,dolazim do zavoja i zaletim se u cjelu ekipu koja je zaglavila i čekala mene da ih udarim i oslobodim,šteta kaj mi mob ni bil pri ruci,kiša i magla na stazi........

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1250 u: Lipanj 20, 2015, 22:34:34 »
« Zadnja izmjena: Lipanj 20, 2015, 22:43:22 od radici »

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1251 u: Lipanj 20, 2015, 23:33:20 »
Zašto ne koristiš Share opciju?

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1252 u: Lipanj 21, 2015, 00:41:03 »
neznam

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1253 u: Lipanj 23, 2015, 21:18:34 »
evo još jen komentaruz igru,danas, cca 3,5 saata pokušavao pobjedit u utrci broj 2,koja ide bez kval. i sa zadnjeg mjesta-kažem pokušavao jer,je to nemoguća misija ili moiraš bit vanzemaljac,a mrzim kad me se pravi budalom
sada znam i kaj se desi kad odbiješ box,probao,ali gumeoslabe-najljepše što po boji guma,sve u redu-ali ti kližeš,nemoguće otpeljat svih 5 krugi bez promjene
ulasci u bob-zgube gumu,osovinu,nemreju odpustit kotač-bla,bla,da je bila prednost neznam kolka,no way pedro.uđeš prvi s 2 sec,završiš 4
šta god probao ,nejde,pošto idem sutra na putić,udario sam po volanu
stero ih u picku materinu i zgasio ps4
nisam cvećka od vozača,prosječni zg vozač,malko živac i sl,ne pijem,al da nemreš pobjedit-i još igra,a nije do tvojih vozačkih sposobnostui.........

a novi bug je -na kval. stisneš drive i moš čekat smak svjeta ,onaj konj se ne miče,moj rekord čekanja -7 min,sljedeći put,ako ću igrat ovo dalje, čekam 10 min i vjerovatno te stavlja mna zadnjemjesto u poretku,a oni isdu  na p.c.2
ha,ha
koje smo mi budale...................................... cry1 fpalm1

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1254 u: Lipanj 24, 2015, 01:00:28 »
Ako ti ne izade iz boksa onda pritisnes da se vratiš u garažu opet i stisnes drive i tjt.

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1255 u: Lipanj 25, 2015, 20:02:19 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1256 u: Srpanj 02, 2015, 18:48:39 »
help-hilfe-pomoć

ušao u utrku i vozio koji krug-porše i onda tek skužimutrka od 3,5 sata,a to mi se ne vozi sad-ima li ko u gt-pauza pa nastavak,i na koji način
fala šofe1

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1257 u: Srpanj 07, 2015, 23:15:44 »
« Zadnja izmjena: Srpanj 08, 2015, 00:04:54 od radici »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1258 u: Srpanj 08, 2015, 14:42:48 »
Još nema DogZyevog komentara.  kava1 Čoleeee  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1259 u: Srpanj 09, 2015, 20:42:40 »
ušao prije tri dana u trku,razbio auto,pao mrak,nemam svjetla,ne odustajem,svanulo,zadnjih 40 min utrke,vodim cca preko 2 min ispred drugog
im kurve ,đubrad nedorađena mi tak digli živac,da sam stukao volan,počupo sve iz struje,jer sam krenuo i razbit televizor,auto izađe iz boksa i zuli na mjestu i nikam nemre
pa nabijem ih na kolac pokvarene nesposobne iostale psovke
zato sam i danas upalio ps3 sa željom vozit bar gt 6,ali nemredavor niš vozit
a ove đubretare iz projecta kurac ih na nabijem,ne želim vidit bar još koji dan
a nakon toga isključujem i internet na ps4
pa DA VIDIM JEL DO TOGA ILI SU NAM OVI PRODALI JOŠ KOJE SRANJE

i idem prebacit filmek sa moba da vidite,ili probat cry1 jaad hmm cry1 fpalm1