Autor Tema: Project C.A.R.S.  (Posjeta: 375038 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #195 u: Svibanj 23, 2012, 22:59:01 »
Mogla bi lagano ovo bit igra koja će potuć ili bar dobrano uzdrmat kvalitetom GT i FM serijal.
Štoviše priželjkujem to.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #196 u: Svibanj 24, 2012, 10:35:38 »
Itekako, štoviše, mislim da će ova igra biti u svojoj klasi a svi drugi će ju morati pokušati slijediti. sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #197 u: Svibanj 24, 2012, 10:52:41 »
Nebi se baš kladil na to...
To da bude u svojoj klasi, možda (i vjerojatno, ak se ne pojavi i GRID 2), no kolko bude opširna ta "klasa"; kolko auta, staza, natjecanja - nikakvi modovi se tu ne računaju, čista igra (DLC se more računati)!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #198 u: Svibanj 24, 2012, 21:11:41 »
Nadam se da će biti modova za aute, staze. To bi trebao biti igrin največi potencijal, modovi.

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #199 u: Svibanj 25, 2012, 00:04:39 »
Nebi se baš kladil na to...
To da bude u svojoj klasi, možda (i vjerojatno, ak se ne pojavi i GRID 2), no kolko bude opširna ta "klasa"; kolko auta, staza, natjecanja - nikakvi modovi se tu ne računaju, čista igra (DLC se more računati)!

Modabilnost je plus, a ne minus.  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #200 u: Svibanj 25, 2012, 09:01:32 »
Žali Bože ak obojica niste shvatili o čemu govorim (a zapravo je izravan odgovor DogZyu, kaj je još gore - po vas :)!

Ne govorim protiv modding mogućnosti, govorim da to NIJE dio igre, proizvoda koji izađe - i na temelju kojeg se igra ocjeni!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #201 u: Svibanj 25, 2012, 09:09:18 »
Ne govorim protiv modding mogućnosti, govorim da to NIJE dio igre, proizvoda koji izađe - i na temelju kojeg se igra ocjeni!

Kada igru budu recenzirali VirtualR, Racedepartment itd stranice, (briga me za IGN i slične pizdarije) ovo će joj samo biti OGROMAN plus na konačnu ocjenu. Jer vidjevši koliko modovi odrbžavaju na životu rFactor i GTR2. Modovi će biti i kvalitetniji od same baze tako da će ovo biti avion među trkačim naslovima!!

Offline Montoya

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #202 u: Svibanj 25, 2012, 09:18:27 »
Modovi će biti i kvalitetniji od same baze tako da će ovo biti avion među trkačim naslovima!!

To automatski u današnje vrijeme znači da igra nije na visokom nivou!
Puno se ulaže da se dovede neko natjecanje (licenca) u igru, ne "prolaze" više modovi - a stranice koje si navel nisu vjerodostojne, ni jedna od navedenih, svaka zbog svojih razloga.

Opet, no badava, nisam i ne govorim protiv modova (koje apsolutno podržavam), stoga mi je dosta izvlačenja gluposti!
Najvažnije je da je igra "i za PC", dalje se zna...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #203 u: Svibanj 25, 2012, 10:08:21 »
Fantaziraš.....

Tu spominješ GRID 2 za koji sam 110% siguran da neće imati vozni model ni približan CARSU!! Nema šamse, zna se šta radi Codemasters. Ne kažem da neće biti fantastičan GRID 2, ali to će biti dva različita svijeta...
« Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2012, 10:12:28 od doktor1 »

Offline Luckyluke

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #204 u: Svibanj 25, 2012, 19:55:57 »
Neda se tebe krstit... Kakve veze ima šta će o igri reći Ivo Ivić, Marko Perić ili netko treći? Ako bude dobra fizika i multi, i naravno
podrška za modove baš me briga što kaže tamo neko ako je igra kvalitetna.

Pa gdje bi danas jedan GTR 2 bio bez modova sa onih bijednih 15-20 defaultnim staza? Ovako skinem stazu/auto koju ja hoću i igram. To što je autori nisu stavili u igru me apsolutno ne interesira i ne predstavlja nikakav minus kad ih mogu kompenzirati na drugi način. Pa upravo tome modovi i služe - da drže igru na životu.

Siguran sam da kad bi modovi bili dostupni za nedodirljivi GT5 bi imao drugačije gledište u vezi toga.

BTW spominješ GRID 2 kao konkurenta CARS-u? Potpuno mi je nejasno što, zašto, kako...
GRID je bio teška arkadetina, o nastavku se zna tek šačica informacija, a jedino na ovom forumu imam prilike čitati o nekakvoj simulaciji.
Ne znam otkuda vam to? Puste želje ili...? Koliko sam ja dugo u gamingu ne sjećam se kad je CM napravio
neku pravu simulaciju nečega. Ne kažem time da su im igre loše; zabavne su i namjenjene široj publici.
A čisto sumnjam da bi sa GRID-om 2 išli raditi nešto totalno drugačije od prethodnika.

Offline doktor1

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #205 u: Svibanj 26, 2012, 01:11:15 »
Kolega je gore sve rekao.......

užas...užas.... kako zadrti fanovi vide samo sivo i ništa više!!!

Montoya ima neki jebeni fetiš prema GT5 i to je tragično za jednog moderatora/administratora na kvalitetnom racing forumu!

I to preseravanje prema određenom naslovu/original igrama me je i potjeralo od ovog foruma!

Montoya stabiliziraj se ako želiš zadržat ljude na forumu!!!

VirtualR i Racedepartment nisu u stanju ocjenit kvalitetan racing naslov??

Tko je to u stanju? Neki jebeni PS3 magazin???

Napiši tko je relevantan za ocjeniot vražiji racing naslov!!!

Čovječe sa svojim preseravanjem gubiš ljude!!!! Stabiliziraj se!!!
__________________________________

Stvarno neznam di ti je pamet bila uspoređivat jebeni GRID 2 sa CARSOM!!!!!!?????? U kojem svemiru ti živiš...
__________________________________

GT5 je kralj, ništa ga neće skinut...Jel OK? Ono......jedan čovjek šta je vozio GTR2, rFactor ide stavljat jebeni GRID 2 u isti koš sa KARSOM!!!???

Otišo si u neki svemir i ja tu ne želim biti
__________
Užas

Bok
_______________

P.S.

ne moraš mi odgovarat na ovu poruku jer ja više neću imat šta za reć!
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2012, 01:52:51 od doktor1 »

Offline Montoya

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #206 u: Svibanj 26, 2012, 09:07:01 »
Tebi opomena zbog vrijeđanja, izmišljanja i navođenja gluposti koje nisam nikad spomenul!
Ja o jednom, vas dvojica o drugom, ti uz vrijeđanje - po ne znam koji puta!


Ako bude dobra fizika i multi, i naravno
podrška za modove baš me briga što kaže tamo neko ako je igra kvalitetna.

To stoji da, a ovo je podcrtano itakak pod upitnikom i niko to točno ne zna!

Pa gdje bi danas jedan GTR 2 bio bez modova sa onih bijednih 15-20 defaultnim staza?

Danas bi takva igra zaslužila nekih 50%, pa i manju ocjenu - o tome govorim, da današnja igra ipak treba više sadržaja.

Ovako skinem stazu/auto koju ja hoću i igram. To što je autori nisu stavili u igru me apsolutno ne interesira i ne predstavlja nikakav minus kad ih mogu kompenzirati na drugi način.

Još nekaj si zaboravil - zato većini to sve i ne predstavlja problem!
A ona "da dam 250kn (pošto su PC igre jeftine) za igru sa 3 staze i 5 auta"...
A ona - poluproizvod?

Neda se tebe krstit...

Siguran sam da kad bi modovi bili dostupni za nedodirljivi GT5 bi imao drugačije gledište u vezi toga.

BTW spominješ GRID 2 kao konkurenta CARS-u?

Ti me, kao ni dok, sigurno ne budeš!

Jao zamisli, ja kao nisam igral rF, GTR 2 i ostalo društvo s modovima - moje gledište prema njima nikad nije bilo loše niti sam to bilo gdje spomenul!

Naravno, ak je uopće u razvoju i ak se Codi pošteno primi posla! Teško vam to pada ili?


Uglavnom, mislim da C.A.R.S. ipak ne bude tolko siromašan sadržajem, no nikad se ne zna.
Očekujem vrhunsku igru, no još je puno posla pred njima da bi to na kraju i ispala - datum izlaska tek druge godine, a "vi već znate" kakva je fizika i kolko rula igra...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Iceman

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #207 u: Svibanj 26, 2012, 09:47:14 »
ok sada cu napisati nesto van teme ali nema veze. Ljudi zasto napadate covjeka bez nekog osobitog razloga. Svi na ovom forumu imaju pravo na svoje misljenje. Mi se s tim misljenjem nemoramo sloziti, ali zato smo tu da raspravljamo. Koliko sam ja skuzio iz montoyinog posta covjek uopce nije popljuvao cars ili gtr2 u odnosu na grid2 - koji uopce jos nije ni izasao niti je najavljen. Vi pricate o carsu kao da ste ga vec vozili. Naravno da je dodavanje modova plus, ali sto je pogresno da kupac originalne gotove igre trazi jako dobru fiziku, model ostecenja, puno auta, puno staza, puno razlicitih natjecanja itd. Evo ja npr volim igrati igre onakve kakve jesu. Dobro da igram gtr2 vjerojatno bih stavljao modove, ali ne igram. Ne privlacime takva simulacija jer jednostavno nemam vremena da ucim sve vezano uz tu igru. Meni je grid bio super. Naganjao bi se po ulicama san francisca, le mansa itd. Dirt 2 i 3 su mi isto ok. Naravno moze mi sada npr shimmy doci i reci da su colin mcrea bolji nastavci i ja se s time slazem, ali cemu napad na osobu ako ima drugacije misljenje? Da nekazem da mi je f1 od codija odlicna igra. Ok igra ima bugova, ali meni je ta igra kroz cijelu godinu instalirana na pc-u. Mene ne zanima rfactor. Dok god je f1 polu simulacija i pola arkada, ja cu je igrati. Upravo mi takav tip igre pase. Nadam se da ce takav biti i grid 2. Tu smo da raspravljamo o onome sto najvise volimo a to su racing igre i motosport.

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #208 u: Svibanj 26, 2012, 10:54:39 »
Dok ne probam, ne bum puno komentiral. Puno igri je prema videima zgledalo super, a na kraju se vozilo ko drek. Al da igra ima potencijala - ima.

Offline Praetorian

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #209 u: Svibanj 26, 2012, 11:03:48 »
Koliko ja znam još nema nikakvoga gampelay videa od Grida II, tak da mislim da je još rano za uspoređivati to sa Carsom.
Bilo bi super kad bi i GridII i C.A.R.S. bili odlični. Tad bi imali dvije vrhunske igre.