Autor Tema: Project C.A.R.S.  (Posjeta: 383450 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #390 u: Veljača 10, 2013, 16:21:12 »
Stvarno je osvjetljenje bolje u GT5, osobno mi se puno više sviđa
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #391 u: Veljača 10, 2013, 18:25:59 »
Ne znam, meni taj pCARS baš ne izgleda tak waaauuu.

Nekak ko da su modeli auti sfulani nekak, ne znam, nekaj mi je celo vreme JAKO off i neuvjerljivo mi zbog tog nečeg zgleda, samo nemrem točno skužiti kaj je problem.

Znam da je igra još dost daleko od izlaska, al čudno mi nekak zgleda. Npr. Assetto Corsa mi prema viđenom najbolje izgleda glede simracing igri, osvjetljenje je ful slično ko na GT-u (po tom pitanju je GT pogodil točno kak treba).

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #392 u: Veljača 10, 2013, 20:14:44 »
Teško je to po snimkama suditi, trebaš probati pa vidjeti, što se tiče osvjetljenja u ovom prije videu po kiši ne izgleda baš naj jer su wet track i kiša još uvijek "u izradi", vidi se koliko staza izgleda kao ogledalo, refleksije uopće nisu sređene, ali stavljene su tu da se testiraju. Ali kad ti sebi naštimaš vrijeme kakvo želiš, u koliko sati želiš voziti, ja se nekad začudim kako zna dobro izgledati, stanem sa autom i razgledavam okolinu. Meni je npr. ovakva atmosfera dobra, sunce zalazi, magla se spušta kroz šumu polako, uživancija..

pCARS Lotus 49@Rouen 1080p


Ja također najviše čekam Assetto Corsu, ali po viđenom mislim da pCars ima najdetaljnije modele, ali pCarsu fali fizika, ja odvozim jednu-dvije trke od 5 krugova i to je to, neda mi se, ne predstavlja mi neki izazov, jedino uživam u grafici, ali u vožnji ne. Igra je ogroman eye-candy, sigurno će se prodati dobro, imaju velik budžet, ali za one koji traže simulaciju neće baš biti zadovoljni. Zato se nadam da će Assetto Corsa biti pun pogodak, odlična grafika, odlična fizika.
« Zadnja izmjena: Veljača 10, 2013, 20:17:05 od the_prodigy »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #393 u: Veljača 10, 2013, 20:21:11 »
Stoji sve to, drugo je to dok se vidi u pokretu, ali po slikama i videima vidim da je nekaj prokleto off, ima puno poligona, detalja i to sve, ali nekaj je grdo sfulano, sve mi dosta umjetno djeluje. Na momente mi jako dobro zgleda, a na momente neuvjerljivo. Ne znam, nekad mi je onak ko da su auti od plastike s metalnim refleksijama (to mi je isto bilo koma na Shiftu, a vidi se da je isti developer), ne znam kak da opišem, preumjetno mi zgleda. Nadam se da budu do izlaska to zbuksali.

Još veliš da nije ni fizika bogzna kaj zasad, bleh, nula bodova onda, more zgledati ko space shuttle ak se ne vozi kak treba.

Assetto Corsa brijem da bu najjača stvar od novih PC simulacija.

Offline Thergothon

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #394 u: Veljača 10, 2013, 20:28:53 »
pCarsu fali fizika, ja odvozim jednu-dvije trke od 5 krugova i to je to, neda mi se, ne predstavlja mi neki izazov, jedino uživam u grafici, ali u vožnji ne. Igra je ogroman eye-candy, sigurno će se prodati dobro, imaju velik budžet, ali za one koji traže simulaciju neće baš biti zadovoljni.

 cry1
To je ono cega sam se najvise bojao, a ovo je samo potvrda. Ipak je isti developer koji je zasluzan za simulaciju kormilarenja po cesti (Shift).

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #395 u: Veljača 10, 2013, 20:34:49 »
Znači - trebal bi im biti moto igre: Gledaj, al ne vozi!  cer1njo

Šteta.

Offline Thergothon

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #396 u: Veljača 10, 2013, 20:40:19 »
Reklamirati pod sloganom: "gledajmo zajedno!"  cer1njo

Treba pricekati finalni proizvod, mozda iznenade.

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #397 u: Veljača 22, 2013, 13:25:50 »
Sljedeći tjedan bi trebala doći nova mašina sa novim buildom.

2012 - Ruf RGT-8




Budući da Porsche čuva svoju licencu ko atomsku bombu, bit ćemo zadovoljni i RUF-om  šofe1
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Wulf

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #398 u: Veljača 22, 2013, 14:38:28 »
malo OFFa... da to sam skužio sa Porscheom i licencom... Na dosta mjesta ih nema onak uopće ili imaju prerade.
Nema ih u TDU, zatim CarTown dok ferrarija ima ono, mali milion i još negdje sigurno... I još u dosta igara ih nema ja mislim  sm1jeh

OVaj fino izgleda  thumbs1

Offline Punisher

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #399 u: Veljača 22, 2013, 15:03:33 »
Porschea ti ima samo u EAovim igrama i Forzi. I to u Forzi 4 su tek naknadno dobili licencu. EA ima neki đavolji ugovor s njima da ziher licenca za Porš košta malo previše pa se neki boje tolko uložiti samo u njih.

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #400 u: Veljača 22, 2013, 15:10:26 »
Ni Ferrari ne da baš svoju licencu, Codemaster ju je dobio preko F1, Atari je vjerovatno iskeširao brdo love za Test Drive Ferrari, ali ovako neke druge racing simulacije se muče i za njega i za Porsche.

Kunos je jedan od srećkovića koji ima Ferrari licencu vjerovatno jer je talijan pa je potegnuo veze, napravio je Ferrari Virtual Academy, a sad će biti i u Assetto Corsi. Ali recimo RaceRoom, rFactor, pCARS, Simraceway i neki drugi mogu samo čekati na modding community za Ferrari autiće.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #401 u: Veljača 22, 2013, 15:14:59 »
Brijem da je Ferrari licenca u Microsoftovom vlasništvu, ali oni nisu seronje tipa EA i popustljiviji su za razliku od njih. Ako su glavnom konkurentu dali pod licencu (Sonyju) - sigurno im nije problem dati podlicencu jednom Kunosu.

Offline Punisher

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #402 u: Veljača 22, 2013, 15:55:51 »
Microsoft ima Ferrarijevu licencu što se Xboxa tiče, nemaju utjecaj na druge platforme. Bar kolko ja znam.
« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2013, 16:07:37 od Punisher »

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #403 u: Veljača 22, 2013, 16:03:00 »
Znam da je nekaj s Microsoftom, brijem čak da su oni po tom pitanju glavni glede Ferrarija, ali nisam 100% siguran.

Offline Punisher

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #404 u: Veljača 22, 2013, 16:08:39 »
Ne vjerujem, mislim da oni kad bi imali dogovor s Ferrarijem ko što EA ima sa Porscheom, mislim da ni oni ne bi tako lako davali lincence  cer1njo cer1njo