Autor Tema: Project C.A.R.S.  (Posjeta: 375083 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline buby0706

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #870 u: Travanj 16, 2015, 20:33:09 »
Ovaj bolid 22 na početku i na kraju videa je Hrvatska zastava na njemu,zar ne! thumbs1

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #871 u: Travanj 17, 2015, 00:03:39 »
zbog tvog komentara išao vidit još jednom-i fakat je -na vozačevoj stra hr zastava
ko bi rekao kava1 šofe1

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #872 u: Travanj 17, 2015, 12:05:45 »
Digital Foundry: Hands-On with Project Cars • Eurogamer.net

Očito na konzolama najbolje deti kojih 20 auti na stazi, jer grid od 44 vozila im ubije performanse previše. PS4 katastrofa, Xbox još veća apokalipsa, duplo gori u nekim scenarijima.

Makar vele da je stari build. Bumo vidli kaj bu s toga. Ak bu kaj bolje - samo mi pada na pamet - ako je ovo negde z prvog meseca build kak vele, kaj su nam onda hteli servirati prošle godine lol. Sve više mi se čini da je PC verzija spremna neko duže vreme, al da je rasulo s konzolama.
« Zadnja izmjena: Travanj 17, 2015, 12:20:09 od ManTheRamparts »

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #873 u: Travanj 17, 2015, 12:27:30 »
Za build iz 1-2-og mjeseca performanse su i više nego dobre.
Na Monacu 44 auta je nemoguce voziti jer je staza jednostavno prekratka i preuska tako da je ti više bilo testiranje u najgorem slučaju.
Ove ostale su bile ok:
For example, our first race is on the Dubai Autodrome International circuit, a manic 35-car race with light clouds overhead, camera set to interior cockpit view and no damage physics enabled. Even with this number of AI racers, the game sticks to a 60fps line throughout, and only drops for one stretch on the circuit (to 50fps on Xbox One, and 55fps on PS4).

Više da nedostaje optimizacije po različitim stazama (to sam vidio i u onom torrent buildu) tako da ce to sigurno srediti pogotovo na Le Mans stazi.
Za uključiti tako brutalnu veličinu grida je potrebna dugačka i široka staza tipa Monza,Le Mans,Dubai vecinom ove prave staze nikako ulične!
Anyway biti ce ok na kraju  kadt1kažem

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #874 u: Travanj 17, 2015, 12:31:13 »
Nadam da bu dobro na kraju ako uspiju to optimizirati. Prvo kaj mi je prešlo kroz glavu dok sam videl - preorder cancel odma, maaaam! cer1njo

Al kak sam već rekel - da mi je samo videti kaj su nam hteli servirati prošle godine pod gotov proizvod, ako je ovo build par mjeseci kasnije. ave1 ave1

Project Cars PS4 Gameplay Mclaren 12C GT3 Monza
« Zadnja izmjena: Travanj 17, 2015, 12:34:14 od ManTheRamparts »

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #875 u: Travanj 17, 2015, 12:37:11 »
Ovaj Monza gameplay je sasvim u redu.
Ali ok ekipa je radila "u hodu" što se datuma tiče,ali nisu trebali bacati razne datume.

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #876 u: Travanj 17, 2015, 12:39:53 »
Dobar je video kad nema 44 AI-a na stazi. Pitanje je kak bu to funkcioniralo i s optimizacijama s dinamičnom promjenom vremena dok je pun grid uključen. S onakvim frame rateom bi meni bilo skroz neupotrebljivo.

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #877 u: Travanj 17, 2015, 12:49:21 »
Vidiš ovdje VVV kaže da sa 43 auta je bilo odlično bez frame rate dropova itd. je nisu isti kišni uvjeti,ali to će se ispraviti siguran sam.
Ali vjerojatno ovisi od staze do staze u toj fazi igre...znam da je meni bilo tako kada sam probao pCARS.
Project Cars - PS4 Preview Update Gameplay - YouTube
« Zadnja izmjena: Travanj 17, 2015, 12:51:38 od Nexus »

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #878 u: Travanj 17, 2015, 12:52:48 »
Samo kaj je razlika ta kaj je ta utrka s punim gridom po suhom. Mene zanima kak se igra ponaša po kiši s takvim postavkama, di auti ostavljaju spray, upravljanje se drastično menja (bar se nadam), refleksije okoline na asfaltu itd. Samo se setimo na kaj je GT ličil dok su se uključili dinamični uvjeti i kiša.

Nemojte krivo shvatiti, ak bu s 20 auti na stazi dobro sve funkcioniralo - ja zadovoljan. Ali nemoj mi onda stavljati nutra opciju samo tek tolko da je ima, a da je na kraju neupotrebljiva. Ako nejde - nejde i đenja. Drugo je PC di s boljim hardwareom moreš dobiti to kaj ti fali od performansi. Na konzoli to djeluje ko najobičniji zbrček i ništ drugo. Bitno je da piše na kutiji da more biti 45 auti na stazi, a kak se ponaša i kakav je AI u takvom scenariju - ko ga jebe. ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 17, 2015, 13:01:28 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #879 u: Travanj 17, 2015, 13:17:29 »
Al dobro, vidim da su u SMS-u besni zbog te DF analize, vjerojatno s razlogom. Lako moguće da je dosta bolje to u završenoj igri. Samo velim kak bi ja preferiral da se dela ako već nejde jer se grozim Gran Turismo scenarija.

Offline manjamax

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #880 u: Travanj 17, 2015, 13:36:14 »
Ovaj bolid 22 na početku i na kraju videa je Hrvatska zastava na njemu,zar ne! thumbs1
Vidiš da na autu piše Kume.  cer1njo
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #881 u: Travanj 17, 2015, 13:55:21 »
Project CARS has the largest roster of race locations of any recent racing game with over 30 unique locations and over 110 different courses!

Locations - Project CARS

Nisu sve staze u završnoj verziji kaj ne?

Offline Praetorian

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #882 u: Travanj 17, 2015, 15:27:16 »
To ko u total war igrama, piše na kutij da mos imat 8 milijuna ljudi ma bojištu (karikiram) pa laga ko ludo

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #883 u: Travanj 17, 2015, 15:42:23 »
Bumo još vidli kak bu to ispalo na konzolama. Al rađe bum skeptičan da razočaranje bude manje, ak ne bu dobro. cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #884 u: Travanj 17, 2015, 15:55:30 »
Ja čekam recenzije, imam povjerenje u ovu igru ko u regularnost naše nogometne lige...