Autor Tema: Project C.A.R.S.  (Posjeta: 375129 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1035 u: Svibanj 08, 2015, 15:30:45 »
Kaj su rekli za fiziku PC vs konzole?
Meni se cini da je na PC-u brutalna?
Ne bi trebalo biti razlike.
Razlika izmedu PCa i konzole u sim igrama bude većinom samo u ForceFeedbacku koji na PCu bude nešto jači.

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1036 u: Svibanj 08, 2015, 15:34:31 »
Ko nije igral, svakak bi trebal probati, možda vam sedne bolje nego meni, subjektivan dojam na kraju krajeva.

Offline Thergothon

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1037 u: Svibanj 08, 2015, 17:25:03 »
Razlika izmedu PCa i konzole u sim igrama bude većinom samo u ForceFeedbacku koji na PCu bude nešto jači.

Ne, razlika je u tome što na konzolama postavke volana, uključujući FFB možeš namještati jedino u igrinim opcijama, dok na PC-u svaki volan ima svoj neovisan control panel pomoću kojeg se sve da fino naštelati ako su u igri opcije mizerne.

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1038 u: Svibanj 08, 2015, 20:53:11 »
Predobar AI...doslovno utrkivanje kotač uz kotač!
Project CARS PS4 CAREER MODE #1 - LIVE THE LIFE OF A RACER!!! - YouTube

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1039 u: Svibanj 08, 2015, 21:09:27 »
Dobar je AI glede brzine, ali baš da su neka bistrina... Li-la su, kak im puhne, na početku utrke se znaju dosta divlje prestrojavati, pogotovo dok je veći grid, pa treba paziti jer te začas spuca.

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1040 u: Svibanj 08, 2015, 22:20:39 »
eto i mene,domeka je,al odma da grindam-predugo mi učitavanje kad uđeš u trku i kaj sam sjebo i neznam vratit pogled iz bolida,one kamere kaj smo mjenjali s kockom,kak se to točno piše?

da su mi dali pogled iza kak imam u gt nebi niš dirao i kmh,a ovak sam dodao ručnu i pogled iza i sve sjebo,stavit ću vam zutra filmek-daješ ful gas,a auto usporava......
to samo specijalci znaju uključit,al ne i kak su to napravili---- šofe1

i važno pitanje-kak pokrenut karijeru,zaključano mi?

 fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1041 u: Svibanj 08, 2015, 22:27:39 »
To di je lokot je kam ideš za nastaviti, continue - ispod toga velikog kvadrata kaj već je new career iliti za pokretanje nove karijere.

BTW moj alter ego u PCars:



Maldonado je isto bil u užoj konkurenciji za ime vozača. cer1njo

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1042 u: Svibanj 09, 2015, 01:32:52 »
tnx,samo zato kaj nisam upisao  kao prezime,evo 28 trka odvozio,a tek sad kreće karijera,ajd noć šofe1

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1043 u: Svibanj 09, 2015, 07:07:40 »
Dužan sam prve utiske.
Igra je zasada pun pogodak. Apsolutno nikakve zamjerke nemam.
Okej znam i svjesnam sam glupog AI-a na nekim stazama, u određenim uvjetima i klasama. (Monte Carlo i LM1 auti).

Ali je to na sasvim pristojnoj i dobroj razini.
Ajde Forza Motorsport serijal ima puno bolju tu "svjesnost" tvoje pozicije, pa se AI prilagođava tvojoj putanji i daje ti mjesta.
Ali zasada nakon prvih deset sati u igri, vidi se da je igra PRAVA STVAR.

Osjećaj na volan je besprijekoran.
Moram probat AC na volan, ali ovo je čista perverzija.
U traženju najboljih postavki i feelinga dobio sam upravo ono što sam tražio maksimalnu ugodnu i uživanje.

Opcije za poštelavanje volana, setupi automobila, vremenskih uvjeta i svega ostalog su van svake pameti i to u jako pozitivnom smislu.
Još nisam naletio da nema neke opcije i sve je na svojem mjestu. Baš lijepo izgleda igra u tom dijelu.
Cijeli UI je jako dobro odrađen i netreba puno vremena za prilagodbu.

Grafički je perverzija.
Odvozio sam Nordschliefe po gustoj magli i moram priznat da mi je to skroz nova fora.
Ne sjećam se baš racing igri koje su nudile gustu maglu u svojim vremenskim uvjetima. Sama promjena vremena je nevjerovatno dobro usklađena.
Najviše komplimenata i mog odobravanja ide na izbor staza i količinu istih - jedna od najvažnijih meni stavki. 10/10.

Ono što me rastužuje i što će me natjerat da uzmem sav dodatan materijal u obliku Season Passa, je količina automobila.
Nije problem ni u količini, nego u malom izboru po određenoj klasi. :(
Tako da će novčanik biti u opticaju za daljnje trošenje.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Nexus

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1044 u: Svibanj 09, 2015, 09:45:06 »
 thumbs1
Ovakve devove stvarno treba podržavati.
Već se šuška o pCars2 ,a sa ovakvim temeljima koje imaju nema straha za pCars kao serijal.

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1045 u: Svibanj 09, 2015, 10:00:09 »
Drago mi je da se ljudima sviđa igra, većinom po netu čitam dobre komentare.

Od samih početaka sam govorio da ovo po vožnji nema veze sa Shiftom, to je ono čega su se ljudi dosta bojali, ali ovdje je fizika i ffb na jednom sasvim drugom nivou, ono sto dijeli simulacije od arkada.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1046 u: Svibanj 09, 2015, 12:17:03 »
Probo sam pirata malo... Nema to veze s SHIFTOVIMA!
Ali dok ne nabavim volan i probam AC neću previše pametovat
Vozio sa gamepadom malo na Spa ali nije to to bez volana
Nemam problema sa performansama

Offline Cole™

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1047 u: Svibanj 09, 2015, 12:21:38 »
Slažem se da bez volana nije to to.
Igrao i AC i pCARS u zadnjih godinu dana ohoho, pa mi je sve bilo užasno.
Na volanu je to drugačija priča...

Zavidim onima koji ovakve simulacije bez problema igraju na kontroler.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Nexus


Offline Luckyluke

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1049 u: Svibanj 09, 2015, 13:11:43 »
S kojoj kamerom vozite ? Ja se silim sa cockpit/helmet u autima ali mi ne ide baš. Nekako su premračne i nemam osjećaj s njima. Za sada mi je najbolji hud cam. Dok mi je recimo ove Formule A,B,C totalni gušt voziti sa helmetom.  shy1