Autor Tema: Project C.A.R.S.  (Posjeta: 375156 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1140 u: Svibanj 13, 2015, 12:41:15 »
Još par stvari koje sam primetil. U utrkama di su obavezni ulasci u bokseve - npr. utrka od 5 krugova, pit window 2-3-4 krug - AI zna celu utrku voziti bez ulaska i onda u zadnjem krugu uđe u boks i prejde (na dosta staza) prek cilja tehnički bez zaustavljanja. Ako igrač pokuša na istu foru na kraju 5. kruga, na ulasku iz 4. u 5. krug automatska diskvalifikacija. Onda jedna malo manje bitna stvar, ali bode u oči - auti koji izlaze iz boksa su duhovi, znači nema kontakta s njima. Meni glupo. Po kiši - isključene sve asistencije, makar na dobrim gumama za takve uvjete - AI jednostavno ima uključene asistencije i u puno slučajeva se vidi na izlasku iz zavoja kak bez problema stišče po gasu do kraja dok se igrač istovremeno bori s autom. Ukratko - varaju. Primjetil sam da povremeno ko da ima catch up. Isto sam za to čital po netu, navodno dok je težina i na 0% često su 1 ili 2 AI auta ti na repu makar ostatak grida prelaziš za krug. Istina, nije uvek tak, ali u dosta slučajeva bez obzira na težinu neki znaju biti po brzini baš ko da se ravnaju po igraču.

Offline hendrix

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1141 u: Svibanj 13, 2015, 17:01:54 »
Evo tko zeli se zabavljat oko volana. Ima posla ali totalno druga prica poslije. Ima za svaki auto setup. Inace, podrska volana zesca katastrofa.

Universal FFB Settings for PS4/XB1 Spreadsheet
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1142 u: Svibanj 13, 2015, 18:11:54 »
Probao sam jučer malo bacit online trke, ništa specijalno, prva trka kaos odmah u prvom zavoju - exit. Probao ponovo na drugom serveru, u practice sessionu tip pići u krivom smjeru - ajmo opet exit  ave1

Za sad me samo karijera malo drži i taj Time trial..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline blowfish

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1143 u: Svibanj 13, 2015, 19:10:12 »
Meni je karijera konačno postala zabavna u GT4. Karting nije igriv kad staviš malo zahtjevniji AI jer oni voze savršeno, a ja nemrem kontrolirat to malo đubre na stazi i izljećem svaki krug bar jednom ako se ne suzdržavam s gasom. Ona Formula Gulf je ok, al tamo negdje na 85% jačine AI-a još uvijek nisu izazovni, a i full je lako vozit jer nisu prebrze i dobro leže na cesti. Sad u GT4 konačno malo zanimljivije trke, bolji AI i izazovniji autići  šofe1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Thergothon

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1144 u: Svibanj 13, 2015, 21:43:32 »
PS4 vlasnici - napravite si uslugu i zaobiđite igru u širokom luku ako mislite na volan igrati.

S fizikom sam također djelomično razočaran, dobro zakamuflirani Shift s puno opcija da stvori iluzija OZBILJNE simulacije.

Odma nakon pCARS sam si pustil rFactor 2 na PC-u i last gen GT6 na PS3. I shvatil kolko je ovo nedovršen prozvod na apsolutno svim poljima, uključujući ono najbitnije - fiziku i FFB.

Neki auti se dobro voze, dok neki i dalje imaju sindrom kormilarenja po cesti i nakon jebenih 5 sati samostalnog kopanja po postavkama i naknadno kopiranju svega mogućeg što se da naći na netu, uz povratne informacije koje su u najboljem slučaju osrednje.

Oglasnik bez razmišljanja.

Offline ManTheRamparts

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1145 u: Svibanj 13, 2015, 21:51:30 »
Shiftić treći. ;D

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1146 u: Svibanj 13, 2015, 22:21:11 »
Vi na PS-u ste bas izvisili :D Ali stvarno smijesno da to tako lose na konzolama..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1147 u: Svibanj 13, 2015, 22:41:59 »
PS4 vlasnici - napravite si uslugu i zaobiđite igru u širokom luku ako mislite na volan igrati.

S fizikom sam također djelomično razočaran, dobro zakamuflirani Shift s puno opcija da stvori iluzija OZBILJNE simulacije.

Odma nakon pCARS sam si pustil rFactor 2 na PC-u i last gen GT6 na PS3. I shvatil kolko je ovo nedovršen prozvod na apsolutno svim poljima, uključujući ono najbitnije - fiziku i FFB.

Neki auti se dobro voze, dok neki i dalje imaju sindrom kormilarenja po cesti i nakon jebenih 5 sati samostalnog kopanja po postavkama i naknadno kopiranju svega mogućeg što se da naći na netu, uz povratne informacije koje su u najboljem slučaju osrednje.

Oglasnik bez razmišljanja.

kaj želiš reć,da se nikak nemre namjestit volan t 300 na ps4 za ovu igru?
onda ću ih sanjat još 23 mjeseca,dok ne otplatim volan
 cry1 fpalm1 dsmoker dsmoker jaad

Offline Punisher

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1148 u: Svibanj 13, 2015, 23:04:22 »
Vi na PS-u ste bas izvisili :D Ali stvarno smijesno da to tako lose na konzolama..

Imho tipičan primjer izdavačke pohlepe od Namca. CARS je razvijan isključivo kao PC igra i onda negdje u 3/4 igrina puta su ubačene i konzole u tu priču vjerojatno zbog NAMCOa i to je sad ispalo kako je ispalo, srećom barem smo mi na PCu dobili ono što smo tako dugo čekali. Još da se malo popravi car lista i nitko sretniji od mene.

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1149 u: Svibanj 13, 2015, 23:42:47 »
tire force-di uđem za to i onaj adjust gain,pokušavam opet,a te postavke nemrem nać fpalm1

Offline the_prodigy

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1150 u: Svibanj 13, 2015, 23:47:07 »
Koliko znam jedan dio ffb postavki je u setupu od auta, a drugi u opcijama pd igre, negdje pod control pa calibrate ffb. To su isto malo lose napravili..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1151 u: Svibanj 13, 2015, 23:47:55 »
okaj p1va

Offline hendrix

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1152 u: Svibanj 13, 2015, 23:59:50 »
Evo nakon par sati štelanja za sve aute uspio sam rješit i namjestit i mogu reći da je sada totalno druga priča. Osjetim svaku grbu i apex. Tako da svi koji očajavaju ili nisu zadovoljni obavezno probajte te postavke (par postova iznad link)  thumbs1
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1153 u: Svibanj 14, 2015, 00:12:21 »
ti si sve? ja se patim da bar s jednim krenem kolko tolko.....i mislim da ću vratit pol asistencija natrag.... kava1

Offline hendrix

Odg: Project C.A.R.S.
« Odgovori #1154 u: Svibanj 14, 2015, 00:20:50 »
Nisam htio počet igru dok ne rješim volan, pa sam rješio sve. + Sve asiste OFF i sad krenuo karijeru s Clio CUP i oduševljen sam. Moraš pazit na svaku sitnicu. Grbe, apexe, hladne gume. I volan mi sad radi kako treba  sm1jeh
Ferrari''Company that produces dreams''