Autor Tema: WRC 3  (Posjeta: 58223 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: WRC 3
« Odgovori #150 u: Listopad 28, 2012, 21:25:57 »
Ovako bi ja

ISI, Simbin - dajte nam simulacije, (iako ona ekipa koja radi Asseto Corsa je sa pokazanim tu negdje)
Cirtrerion - štampaj arkade i to jet to, pogodi sa 280 km/h zid i prođi dalje - ARKADA
Codemasters - možda, ali MOŽDA da dizajniraju jedno vozilo za Super Mario Kart ili LBP Kart......- ako im se posreći
___
Ovo je za PC, ali za konzole uopće ne sumnjam u tvorce FMa i GT serijala da mogu raditi odličan posao...
___

Ostali - mani se ćorava posla, (a tu je i pet postotni CODEMASTERS koji je gore diobio počasno mjesto da Donkey Kongu dizajnira kartnig...)
 

Offline Cole™

Odg: WRC 3
« Odgovori #151 u: Listopad 28, 2012, 21:29:49 »
 cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: WRC 3
« Odgovori #152 u: Listopad 28, 2012, 21:31:08 »
Pa dobro čovek veli.

Offline Cole™

Odg: WRC 3
« Odgovori #153 u: Listopad 28, 2012, 21:34:35 »
Znam znam.
Da je igra izašla tamo negdje 2005. onda bi još mogli govorit o pozitivnim stvarima, ovako KFS.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC 3
« Odgovori #154 u: Listopad 28, 2012, 23:46:00 »
Evo gdje su kod mene sejvovi: Local disk C/Users/Your name/AppData/Roaming/Milestone/WRC3
Da bi došao do tog foldera moraš uključit da ti prikazuje skrivene mape!

Hvala!  hug1 Viš tu se nisam sjetio gledat a ima nekih igara koje znaju tu biti. Vidim da su i SS-ovi tu ali su neki mutavi format, nikakav standardni JPEG ili BMP ili nešto

A vi dok, Cole i ne znam tko još, ne znam kaj pričate - igra je dobra! Nije dobra simulacija, ali je dobra igra. Bolja u svakom slučaju nego zadnji Dirt. Ma kako god se okrene, ja sam po pitanju rally igara jako razmažen i iako priznajem sa jedne strane da sam željan licencirane WRC igre pa nije toliko subjektivno, sa druge strane, bio sam i prije godinu dana pa mi prethodne dijelove nije padalo na pamet igrati koliko su loši bili. Igra nije simulacija, dapače, ima neku čudnu fiziku (iako opet, kuži se razlika između klasa, dapače velika je, npr Ford RS200 je čudo za voziti i savladati), ali NIJE loša igra. Savršeno bi bilo da je igra i realna, ali ako ne može imati sve, osobno mi ne smeta što nije ako ima licencu, lijepu grafiku, dosta staza, autiju, klasa, a pored svega toga je zabavna za voziti i pojedine klase imaju izazovan vozni model. Sad što nije realan, osbno mi ne smeta kada uspijeva biti zabavan i na max težini zna stvarno biti napeto pazeći na svaki zavoj da se prođe dobro. A osim tog simulacijskog dijela, igra sve ostalo ima u najmanju ruku zadovoljavajuće, dakle fakat se ne može reći da igra kao igra nije dobra   kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC 3
« Odgovori #155 u: Studeni 24, 2012, 12:22:52 »
Onaj bug o kojem sam pričao - problem mi riješio neki tip koji mi je komentirao na video (koji sam zapravo napravio samo da vama pokažem ;D), ugl, tko ima isti problem - ovaj problem:

WRC3 bug


Neka prebaci za te 2, 3 utrke na semi-automatic i radit će. Sada evo već dva dana vozim prvenstvo (završio sam taj road to glory). Loeb je jedini ispred mene mamicu mu, i u igri je nepobjediv  cer1njo
Inače vozi se jasno sve off, max težina i to. Moram priznati da je zabavno i izazovno
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Reggie

Odg: WRC 3
« Odgovori #156 u: Studeni 30, 2012, 08:49:18 »
Posljednjih tjedan dana ju igram i moram priznati da mi je sve bolja i bolja. sm1jeh Nije RBR, ali kako nema trenutno nikakve alternative...
Kako kaže Shimmy na najjačem nivou je jako izazovna.
Igram prvo Road to Glory i skupiti sve zvjezdice, barem meni, je na nekim stazama nemoguća misija. Doći do prvog mjesta nije problem, već one zvjezdice za "umjetnički dojam" su mi problem.
Što se mene tiće  thumbs1. Bolje od jedinice i dvojke, te dirt serijala.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC 3
« Odgovori #157 u: Studeni 30, 2012, 15:51:20 »
Ja evo prošao Road to Glory i sada i završio prvenstvo (bio drugi, fakin Loeb i u igri mora rasturati cer1njo) i moram reći na kraju mi je igra za negdje 7/10. Iliti vrlo dobra, ali ne onako prema odličnoj. Sviđa mi se dizajn staza/zemalja, road to glory, osjećaj napetosti na najvišoj razini i neke sitnice, ali opet, igri još uvijek fali dosta finesa i nekih bitnih detalja, te je vozni model iako zna biti izazovan - čudan i često nelogičan. No najviše mi smeta ponavljanje brzinaca. Od njih 6 po zemlji (ne računamo SSS), valjda ih se 4 vozi pola dinoice iste, samo je pitanje smjera. A ova 2 ostala se opet vozi dio isti, samo možda malo manje. Šteta jer dizajn brzinaca je sjajan i ima ih stvarno dosta dugih, ali prerepetativno mi je za ponovno vozit prvenstvo kada sam svaki odvozio nekoliko puta u Road to Glory i onda praktički opet par puta u prvenstvu. Ali igra mi je pružila oko 25 sati zabave i u nedostatku nečeg drugog, preporučio bih ju svakome da ju zaigra.  p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline speedy56

Odg: WRC 3
« Odgovori #158 u: Prosinac 24, 2012, 12:55:59 »
Ima neko problem da kad ulazi u igru (onaj početni menu) da mu pod Video setting - Device Description ne ponudi grafičku, točnije ne pokaže mi Radeonku, nego samo Intelovu? Dali to tako treba biti, ili ne?  hmm

Offline Montoya

Odg: WRC 3
« Odgovori #159 u: Kolovoz 27, 2013, 09:48:37 »
Dobil mogućnost odigrati ovaj naslov i ne žalim nimalo.
Još davno, kroz demo, igra mi se nekak dopala, vidlo se da ima pomaka, iako je to nije to kaj traže neki, preciznije, ak se ide u usporedbe s RBR-om.
No ovo nije zamišljeno kao hardcore simulacija, iako bi to mogla postati, da se još malo više potrude.

Ne znam nažalost kak je voziti WRC 3 na volan, no ak je podrška dobra, mogla bi biti prava uživancija - to pretpostavljam prema iskustvu.
E sad, koliko dugotrajna, to je druga stvar.

Igri prvenstveno fale malo duže dionice i prava karijera - nekaj ko u F1, da baš prati kalendar.
Čini mi se da nema ni jedne dionice od 10km+, a po mom, morala bi biti barem jedna na svakoj VN-i.
Valjda u stvarnosti postoje dionice od prek 10km :)

Daleko od toga da je Road to Glory loš mod, dapače.
Ima u njemu svega, od "DiRT igara" do toliko željenog relia i lijepih, raznovrsnih lokacija te vrlo dobre, pametno odabrane ponude automobila.
Za zabaviti se, sasvim ok, a usput uživati u reliu, kojeg očajno fali u ponudi racing naslova.

Grafika je zapravo vrlo dobra i baš to, daleko bolja od loše, a s previše "kockica" da bude, odlična ili vrhunska.
Sviđa mi se izbor živih boja, nema nikakvih filtera i skrivanja propusta pa je s jedne strane, gledajući općenito, uživancija voziti se kroz tu lijepu prirodu.
S druge strane, ak se baš pikira na grafiku, onda se naravno uočava manjak "piksela" na nekim mjestima, no Bože moj, ima toga i u igrama s puno manje prostora.

Zvuk je ok, iako mi se čini da je dosta sličan kod svih auta, no to je valjda tak :)
Primjetil sam jedan bug koji se manifestira na način da auto ponekad nema zvuka, odn. ima ali baš ko da je na električni pogon - to je rijetka pojava pa na kraju ispadne i zabavno.
Nekima se ne dopada ponašanje suvozača, po meni je solidan, a ono kaj ne valja su sami indikatori za zavoje - ak se sluša samo njega, sve je kak treba, jer znakovi se znaju pomiješati dok malo izletiš - ko da se prilagode tvom tempu i onda ti zaostaneš, a oni ne...

Najviše od svega bole užasno duga učitavanja, iako ih tu i tam skrate neke odlične izjave vozača koje već svi znamo, pa opet ostaje loše :)
Jako mi se dopada ponuda auta općenito.
Opet voziti staru Imprezu po šodru Grčke i snijegu Švedske i Monte Carla, neprocjenjivo.
Bez prave konkurencije u novije doba, WRC 3 je odličan način da svi fanovi relia ne zaborave kolko je to dobra disciplina racinga...  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: WRC 3
« Odgovori #160 u: Kolovoz 27, 2013, 10:05:24 »
Na volan se vozi dosta loše, probao sam i držao sam se gamepada.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC 3
« Odgovori #161 u: Kolovoz 27, 2013, 18:25:39 »
@Montoya - ajde da još netko smatra ovo dobrom igrom  thumbs1

I da, nema na žalost dionica kao kod starih Evolutionovih WRC naslova koje se voze po 6, 7 pa neke i 10 minuta, ali su svejedno brzinci osjetno dulji nego u Dirtu
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: WRC 3
« Odgovori #162 u: Kolovoz 27, 2013, 19:23:28 »
Meni je isto bila dobra igra, bolja od Dirta u svakom slučaju.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC 3
« Odgovori #163 u: Kolovoz 27, 2013, 19:46:56 »
Ae dobro, znam da je bio još neko ali većini ne valja
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: WRC 3
« Odgovori #164 u: Kolovoz 28, 2013, 12:31:41 »
@Montoya - ajde da još netko smatra ovo dobrom igrom  thumbs1

Meni je isto bila dobra igra

znam da je bio još neko ali većini ne valja

Tu se je očito izjasnila manjina cer1njo


I da, nema na žalost dionica kao kod starih Evolutionovih WRC naslova koje se voze po 6, 7 pa neke i 10 minuta, ali su svejedno brzinci osjetno dulji nego u Dirtu

To i velim, da svaki reli ima barem jednu dionicu od nekih 11-14km, to bi bila prava stvar,
Možda se i to dogodi ove godine.

Kad se malo pogleda prvi naslov i ovaj, vidi se ekstreman napredak, čak i kroz obični demo.
Jedinicu nisam igral cijelu (ni dvojku) ali demo je rekel svoje.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"