Autor Tema: WRC 3  (Posjeta: 58217 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC 3
« Odgovori #105 u: Listopad 12, 2012, 22:26:31 »

Vjerovatno ću igrat na kontroleru. Žalosno, ali istinito...


Ne možeš vjerovati ali i ja ću  cer1njo cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Jack-Darkman

Odg: WRC 3
« Odgovori #106 u: Listopad 13, 2012, 23:14:58 »
Večeras sam isprobao demo na boxu, kao i inače od tih glupih demo-a ništa značajno ne saznam. Postavke za volan mi nisu pasale, a i na volanu su postavke za FM4 tako da je vožnja bila doslvno nemoguća. No dobro, ne sumnjam uopće u dobro poštelavanje istih, nego mene zanima dali u igri se može stavit opcija sa kvačilom?  hmm Jer u demo-u ima samo na automatski i manual.

Offline Cole™

Odg: WRC 3
« Odgovori #107 u: Listopad 14, 2012, 10:31:53 »
Krenuo WRC sezonu vozit sa Solbergom i rula dosta. Odvozio Monte Carlo.
Nadam se da je ovo najgora staza jer sam od svih 6 utrka imao dojam da vozim jednu te istu, pošto se gotovo sve staze siječu.
Pošto igra nije nikakva simulacija, bar ne ozbiljna manio sam se volana i sada baš uživam. Jedino što mi je mana, što nemam kontroler s vibracijom no trebao bi i on uskoro doć.

Grafika me oduševila. Nije nikakav ekvivalent max settingu najlijepših igara, ali ima jako lijepo osvjetljenje i staza je u cijelosti realno prenesena. Isto tako oduševljavaju snježne staze i voda na cestama, svaka pohvala na tom planu. Najveći minus mi je nešto slabija podrška za volan. Dalo bi se puno poštimavan u settingu igre i volana, ali kao što rekoh s obzirom da se radi o arkadi, ostajem pri kontroleru.
U nastavku pogledajte vizualnu stranu igre (nisam se ni trudio dobro vozit). Full screen i HD obavezno uključiti...

WRC3 | PC Max Graphics Settings - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC 3
« Odgovori #108 u: Listopad 14, 2012, 11:36:48 »
Stvarno fino izgleda, a kako mi konično fali rallya, a da ne kažem koliko WRC-a, igrat će se, možda već sutra, preksutra  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Jack-Darkman

Odg: WRC 3
« Odgovori #109 u: Listopad 14, 2012, 11:39:25 »
Pa jel ima opcija s kvačilom?

Offline CROKiXi

Odg: WRC 3
« Odgovori #110 u: Listopad 14, 2012, 11:46:35 »
99% sam siguran da nema..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: WRC 3
« Odgovori #111 u: Listopad 14, 2012, 11:49:11 »
Pa jel ima opcija s kvačilom?

Nema.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: WRC 3
« Odgovori #112 u: Listopad 15, 2012, 13:52:48 »
Nadam se da je igra igriva za razliku od F1 kava1
Jer pošto neću vozit forumule ove godine, bar da ovo radi dobro.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC 3
« Odgovori #113 u: Listopad 15, 2012, 22:41:43 »
Počeo jučer voziti i igrao već jedno 5 sati, praktički svo slobodno vrijeme otkad sam nabavio igru.

Neki drugi dan malo opširniji dojam (kada ću i imati više vremena i odigrati još jer se wrc moda nisam ni dotakao, igram onu karijeru sa zadatcima), no za sada mogu reći da sam zadovoljan.
Ne sviđa mi se što, koliko sam vidio do sad, svaka zemlja ima 6 brzinaca (7 one koje imaju super special stage), ali to su valjda dvije lokacije jer se skoro svaki przinac siječe nekako i vozi dio jednog na drugom. Ne sviđaju mi se i dalje prisutni neki sitniji propusti poput toga da ako sam na kosini i držim ručnu, auto se polako kotrlja dolje, dok ako stisnem normalnu kočnicu - stoji.

S druge strane jako mi se sviđa vizualni dojam. Igra nema sve najnovije efekte i neka čuda, ali je stvarno lijepa, svekukupno je dojam jako pozitivan, a neke zemlje bih rekao d asu prekrasne (Argentina - vožnja kroz šumu ave1), a i zvuk je OK. Nije nešto extra ali je zadovoljavajući. Također ta karijer akoju vozim me je jako ugodno iznenadila jer sam mislio d aću ju samo škicnut i ić vozit prvenstvo, i taman kad sam mislio pljuvati kako igra nema baš modova (zapravo i nema - ima single stage, single rally i championship te tu karijeru (nisam zapamtio ime još) i multiplayer, ali taj centralni mod je odrađen puno bolje nego sma mislio i svo utrošeno vrijeme do sad sam utrošio u njega. Probao samo 4-5 brzinca u single stage, ostalo je ovdje.

A ono gdje sam podijeljen je vozni model. Ne sviđa mi se zapravo, ali koliko god to bilo čudno, funkcionira i ne mogu se žaliti da je igra loša zbog istog. Dosta je nerealan - auto nema inerciju i jako brzo gubi snagu, a prolazak hairpinova pod ručnom je sa slabijim klasama gotovo nemoguć bez šaltanja u najnižu brzinu (auto nevjerojatno izgubi moment), ali opet, sve funkcinoira, staze su dosta izazovne, teren promjenjiv i grbav i može svejendo biti napeto na najrealističnijim postavkama.

OK, napisao više nego sam mislio, no može se tu još toga reći. Ugl, ja za sada sretan. Vozim ga već dosta (za tkao kratko vrijeme) i sigurno ću još puno. Samo ovakva je trebala biti već prva ili eventualno druga igra, nikako tek treća.

No kome fali relija - vozite  thumbs1 šofe1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Reggie

Odg: WRC 3
« Odgovori #114 u: Listopad 16, 2012, 19:29:30 »
Počeo jučer voziti i igrao već jedno 5 sati, praktički svo slobodno vrijeme otkad sam nabavio igru.

Neki drugi dan malo opširniji dojam (kada ću i imati više vremena i odigrati još jer se wrc moda nisam ni dotakao, igram onu karijeru sa zadatcima), no za sada mogu reći da sam zadovoljan.
Ne sviđa mi se što, koliko sam vidio do sad, svaka zemlja ima 6 brzinaca (7 one koje imaju super special stage), ali to su valjda dvije lokacije jer se skoro svaki przinac siječe nekako i vozi dio jednog na drugom. Ne sviđaju mi se i dalje prisutni neki sitniji propusti poput toga da ako sam na kosini i držim ručnu, auto se polako kotrlja dolje, dok ako stisnem normalnu kočnicu - stoji.

S druge strane jako mi se sviđa vizualni dojam. Igra nema sve najnovije efekte i neka čuda, ali je stvarno lijepa, svekukupno je dojam jako pozitivan, a neke zemlje bih rekao d asu prekrasne (Argentina - vožnja kroz šumu ave1), a i zvuk je OK. Nije nešto extra ali je zadovoljavajući. Također ta karijer akoju vozim me je jako ugodno iznenadila jer sam mislio d aću ju samo škicnut i ić vozit prvenstvo, i taman kad sam mislio pljuvati kako igra nema baš modova (zapravo i nema - ima single stage, single rally i championship te tu karijeru (nisam zapamtio ime još) i multiplayer, ali taj centralni mod je odrađen puno bolje nego sma mislio i svo utrošeno vrijeme do sad sam utrošio u njega. Probao samo 4-5 brzinca u single stage, ostalo je ovdje.

A ono gdje sam podijeljen je vozni model. Ne sviđa mi se zapravo, ali koliko god to bilo čudno, funkcionira i ne mogu se žaliti da je igra loša zbog istog. Dosta je nerealan - auto nema inerciju i jako brzo gubi snagu, a prolazak hairpinova pod ručnom je sa slabijim klasama gotovo nemoguć bez šaltanja u najnižu brzinu (auto nevjerojatno izgubi moment), ali opet, sve funkcinoira, staze su dosta izazovne, teren promjenjiv i grbav i može svejendo biti napeto na najrealističnijim postavkama.

OK, napisao više nego sam mislio, no može se tu još toga reći. Ugl, ja za sada sretan. Vozim ga već dosta (za tkao kratko vrijeme) i sigurno ću još puno. Samo ovakva je trebala biti već prva ili eventualno druga igra, nikako tek treća.

No kome fali relija - vozite  thumbs1 šofe1

Dobro napisano i nema se šta dodati. thumbs1 Slažem se sa svime.
Jučer počeo igrati i nije toliko loš koliko se misli. Ima puno problema kao što je i rekao Shimmy (mene najviše živcira gubitak snage u nižim klasama kod povlačenja ručne), ali se sve može prežvakati.
Definitivno ću odigrati igru. šofe1 Malo promjene od RBR-a nije na odmet. kuul

Offline Praetorian

Odg: WRC 3
« Odgovori #115 u: Listopad 16, 2012, 22:51:34 »
Probao sam i ja igru i zadovoljan sam. Kad sam gledao one gameplay trailere dosta mi je to loše izgledalo, ali kad sam zaigrao ostao sam iznenađen. A i zaželio sam se relija ;D
Sviđa mi se grafika, nije sad nešto wow. Ali dosta lijepo izgleda, npr sviđa mi se drveće kak izgleda, nije ko kartoni već baš super izgledaju.
Ugodno iznenađenje od igre.

Offline Cole™

Odg: WRC 3
« Odgovori #116 u: Listopad 16, 2012, 22:52:33 »
Najveća zamjerka mi je prekratke rally dionice, umijesto da su kao u stvarnom rallyu, ovdje su skraćene na 7 segmenata po max 5 min.  hmm kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC 3
« Odgovori #117 u: Listopad 17, 2012, 00:54:43 »
A gle, istina je što kažeš ali s druge strane, svaka rally igra oduvijek valjda ima takve dionice, zapravo i kraće, otkad pamtim prosjek je 3-4min. Duže imaju 5, no Dirt 2 i 3 su imali i one sramotno kratke ispod 2 minute tako da je ovo skroz OK. E sad, meni su još uvijek bolje WRC igre sa PS2 (između ostalog) zbog tih "pravih" dionica koje su u dvojci i trojci primjerice znale biti i po 8 pa čak i do 10 minuta, a k tome ih je bilo mislim isto 6 po zemlji no tada se još vozilo oko 18 zemalja u kalendaru tako da je brojka i dužina staza bila nevjerojatna. No ovo ovdje je zapravo u globalu skroz OK. Mene više smeta ponavljanje brzinaca po istim dionicama odn djelomično istim

Nego jel zna netko gdje se nalaze fajlovi iz Photomoda? Okinuo sam neke stvarno dobre fotke ali ne znam jel to mogu nekako uzeti kao file u winsima ili ih mogu gledati samo unutar igre?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: WRC 3
« Odgovori #118 u: Listopad 17, 2012, 00:58:29 »
Niti ja nisam našao...
Jesi odvozio sve utrke?  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC 3
« Odgovori #119 u: Listopad 17, 2012, 01:04:07 »
Ma nisam, vozim onu karijeru, road to glory se zove mislim tako da sam tek 3-4 zemlje prošao. A i sada počeo Max Payne 3, večeras baš, maloprije prestao igrati, tako da će mi i to uzeti sad malo vremena. Ujutro WRC, pa na posao (radim čudno, ugl oko 11-19, no i to još svega 3 dana), pa navečer prije spavanja MP3  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.