Autor Tema: Need for Speed: Underground 2  (Posjeta: 6378 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Need for Speed: Underground 2
« u: Travanj 03, 2012, 20:05:54 »
Meni osobno jedan od najdrazih Need For speedova.Igra je smjestena u gradu "Bayview" koji bas i nije velik no prelazenjem se otkljucava te postaje dosta veci.
Ono sto me je privuklo je bljestavost koja igri daje praznocu dok je igrate a i jako dobru zabavu pa i ovisnost.
Velike su mogucnosti tuninga automobila, ima vrlo dobrih evenata(street x,drift,drag,sprint,circuit ).Svida mi je kako su odradili sa casopisima,sponzorima i jos sa mnogo drugih stvari.
Vasi dojmovi i komentari?Jeste igrali? kako vam se svidjela ili nije itd.
pjesma koja je obiljezila ovu igru:
molim moderatora/administratora da stavi ovu temu u odgovarajuce mjesto jer sam pogrijesio  fpalm1





« Zadnja izmjena: Travanj 03, 2012, 20:09:38 od s2000 »

Offline Thergothon

Odg: Need for Speed: Underground 2
« Odgovori #1 u: Travanj 03, 2012, 22:21:34 »
Ovdje nemam ovlasti tak da ce morati pricekati  cer1njo

Igrao i bilo mi je cak ok u ono vrijeme, ali danas proklinjem dan dok je underground serijal ugledao svjetlo dana - strasno je unazadio nfs serijal u ono vrijeme, a prodavalo se zbog brzih i zestokih  cry1 fpalm1
Sreca pa su shvatili da ovaj koncept vise ne prolazi.  hug1

Offline ManTheRamparts

Odg: Need for Speed: Underground 2
« Odgovori #2 u: Travanj 03, 2012, 22:23:24 »
Onovremeno mi je bilo dobro, ali sad mrzim iz dna duše. Vrijeme kad je NFS zalutal u najmračnije kutke mračnosti.  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Need for Speed: Underground 2
« Odgovori #3 u: Travanj 04, 2012, 00:27:53 »
Potpis na vas iz gruntovčana  cer1njo
U ono vrijeme rulao krista, danas jedna od najgorih racing igara, totalni fail.  fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Need for Speed: Underground 2
« Odgovori #4 u: Travanj 05, 2012, 17:19:36 »
Ne znam kakav bi mi danas bio kao igra, no činjenica je da je malo zasrao stvari u budućnosti. Zapravo, nije on, prvi Underground je to već napravio, iako mi je osobno bolji. Ne znam, meni su bili dobri s tim da je dvojka znala i dosadit zbog otvorenog grada u kojem zapravo realno ne možeš ništa osim tražiti eventove. Srećom je nakon U2 došao Most Wanted, meni među 3 najbolja NFS-a koji je puno bolje izveo taj otvoreni grad te mu dodao šume, autoceste, tajne prolaze i ono najbitnije - policiju  hug1

Ne znam što im bi da nakon toga naprave opet Underground 2,5 iliti Carbon - jedino što je u njemu valjalo je bio onaj donwhill drift.

Realno eto mračan dio serijala, i to doslovno  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.