Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 267523 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #45 u: Lipanj 08, 2012, 21:13:47 »
Slinis, ha?
Taman su ga dotjerali da bude u korak s vremenom. Sto vi kazete o ovom ljepotanu?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #46 u: Lipanj 08, 2012, 21:16:13 »
U korak sa vremenom - a do sada nije bio?  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #47 u: Lipanj 08, 2012, 21:22:16 »
Konkurencija dize ljestvicu vise, svako malo. Na trziste je dosao 2009 i eto, dobro mu dodu novi konji i bolji ovjes, eli? Primjer Mclaren za 2013. godinu dolazi s 25 konja vise i boljim zvukom kojeg cujes unutra. Ima jos tih sitnica, a najjace mi je to sto svi vlasnici prethodnih mp4 12c modela mogu besplatno dati svoj auto Mclarenu koji ih "upgradea" na najnoviji model. At no cost for owner. E to se zove podrska.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #48 u: Lipanj 08, 2012, 21:27:44 »
A to. Ja mislio da govoriš o dizajnu  shy1

Nego, kad smo kod dizajna (a ni performanse nisu za bacit, iako nisu ni blizu ovoj 6,2 litrenoj zvijeri)...

Alfa Romeo Brera Ti

Izvana je praktički ista kao obična, no evo svejedno slike jer je prekrasna i jer nije još bila u temi  shy1





ali iznutra... joj kako bih volio biti u ovom kokpitu  ave1 ave1

« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2012, 21:29:27 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Automobili
« Odgovori #49 u: Lipanj 08, 2012, 21:32:36 »
Kad bih u ovo sjeo vjerovatno nebih ni ustao


Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #50 u: Lipanj 08, 2012, 22:14:28 »
Ma sve to stoji s2000 ali pred Brerom, i to jos TI... ave1 ave1 x1000. Hvala ti Vanja na ovom remek djelu. Nevjerojatno mi je da se nikad nisam zapitao postoji li Brera TI. Znao sam da postoji ona Brera 3.2 ( cini mi se da je taj motor otisao u povijest jaad) ali TI hug1
Imam novi wallpaper i desktop sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #51 u: Lipanj 08, 2012, 22:20:30 »
Da, na žalost ode taj motor u povijest, iako, ne znam jesam li već stavio negdje na forum, možda dođe nešto još bolje  dsmoker

A jesmo Alfoljupci... još malo pa ćemo zvučati kao petko sa PS3  cer1njo


EDIT:
Imaš po više sajtova, i to na raznim "renomiranim" stranicama o automobilizmu, kao i na alfisti.hr. Zaaanimljivo u svakom slučaju
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2012, 22:22:02 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Automobili
« Odgovori #52 u: Lipanj 08, 2012, 22:30:26 »

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #53 u: Lipanj 08, 2012, 22:34:47 »
Vidim netko ima novi avatar koji je presavrsen thumbs1
@s2000
Skuzio si spiku, viva Italia!!!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Automobili
« Odgovori #54 u: Lipanj 08, 2012, 22:37:03 »
Japan u <3  p1va

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #55 u: Lipanj 08, 2012, 22:37:20 »
Na ovaj auto će se Cole javit  shy1

Iako je i ovaj jeben, meni je osobno Zonda ljepša, ali svi Paganiji su mi iznutra ružni, prekičasti. Evo o čemu pričam, samo jedan od...



Prvo, drvo NE ide u sportski auto ako se mene pita. Drugo, kombinacija drveta, aluminija, kroma, ugljičnih vlakana, ono... neukus. A instrument ploča... Ne znam, kome se sviđa, super, za nekog su i pogodili interijer, ali meni su fuj

@Dogzy - hvala  shy1
Iako čini se da se nećeš složiti samnom vezano za ovo sa Paganijem  ;D
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2012, 22:41:45 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #56 u: Lipanj 08, 2012, 22:41:10 »
I tu se slazem s tobom brate kadt1kažem.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: Automobili
« Odgovori #57 u: Lipanj 08, 2012, 22:42:04 »
evo jedna Alfa kojavidim svakodnevno  hug1






Članak o autu
Zvuuuk  hug1 dsmoker
Alfa Romeo 156 3.0l V6 24v new sound
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #58 u: Lipanj 08, 2012, 22:52:51 »
 hug1

90% je sigurno da ću si taj auto kupiti ako dobim posao u skorije vrijeme, mislim posao sa kojim ću si ga moći priuštiti, jel  shy1

Ali sve Alfe zvuče strašno. 4 cilindraši zvuče kao 6, V6 modeli kao V8, a 8c zvuči, ne znam, božanstveno  ave1

Alfa GTV 3L V6


Alfa Romeo 8C Competizione Spider-The Sound of Devil


 ave1
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2012, 23:00:08 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Automobili
« Odgovori #59 u: Lipanj 11, 2012, 21:07:53 »
 kuul