Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 274680 vremena)

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Automobili
« Odgovori #480 u: Ožujak 03, 2014, 14:33:08 »
Gledajući ga sa boka - odličan, odozada - može proći, naprijed  fpalm1 - sve pada u vodu. Ako mi se auto samo u jednom dijelu ne sviđa, nebi bio moj izbor za potencijalnu kupovinu.
Kada sam rekao da mi je prošli bolji, misleći na IS250, onda sam mislio na sportsku verziju jer ga je susjed imao sa nekom bijelom perla bojom (koja se malo presijavala na ljubičasto kada si se približio autu). Sada sam pogledao običnu verziju i upravo tako o izgleda, ništa posebno. Jbg sportske verzije uvijek bolje izgledaju.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Automobili
« Odgovori #481 u: Ožujak 03, 2014, 21:07:37 »
Kad su auti iste serije u pitanju, ne bi trebalo biti :"od auta do auta", jel?

Vise bih rekao od covjeka do covjeka, kako je postupao s njim, kakvu je povijest imao itd itd itd...

Ali opet, moze se i ovo prvo shvatiti kao ovo drugo i obrnuto. Valjda me kuzite kava1 ;D

Bio bi faca kad bi ostavio kasetofon u autu, ako bi uzeo taj auto, naravno ;D

hahah jao a dobro mislim i bilokaj je bolje neg nikaj al ozbiljno nemam potrebe za vozačkom sljedečkih 5-6 godina tak da nema mi smisla ad dat hrpu para za vozački i onda ju gotovo uopće ne koristit

a što se tiće Lexusa meni su oni u zadnjih nekoliko godina jako lijepi...

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #482 u: Ožujak 05, 2014, 20:14:58 »
Po Zagrebu se vozi Aventador, narančaste boje. Ako ga vidite, vratite ga vlasniku.

Informacije o vlasniku: DogZy, Zagreb, br. mobitela: 09..... ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Automobili
« Odgovori #483 u: Ožujak 05, 2014, 22:05:06 »
Vidio ga na aveniji, dat sound, pale mi hlače skoro.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #484 u: Ožujak 05, 2014, 22:43:43 »
Sto je najbolje, i ja sam ga cuo. 99% sam siguran da je to on bio, jer glasnije u zivotu nisam nista cuo. Ovo pisem najozbiljnije, toliko je jaka buka od motora bila, i jos ga je frajer drzao u blokadi u prvoj dvije sekunde. Prijatelj ga je slikao, njemacke rege.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Automobili
« Odgovori #485 u: Ožujak 05, 2014, 22:56:43 »
Prije 8 godina sam kod HAK-ove zgrade čuo Imprezu koja je valjda prodriftala u tom zavoju, valjda je zvuk bio jednak onom aviona.
Valjda jebeno pretjerujem, al to je bio prestrašno. To mi je bio prvi put da sam prerano svršio.

 ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Automobili
« Odgovori #486 u: Ožujak 05, 2014, 23:24:32 »
Da da njemačka rega je bila, ne znam koji grad though. Ali grmio je v12 uffff.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #487 u: Ožujak 05, 2014, 23:41:51 »
Ma Cole, ne pretjeruješ.

Jel se sjeća tko onog wannabe pokušaja regionalnog Race of championsa u areni od prije godinu-dvije?

Da se ispravim, tamo sam čuo najglasniji zvuk koji je prošao kroz moje uši. Delta Integrale u rally inačici, nemam pojma koja klasa, motor, godina, od nekog talijana je bila. Odličan je zvuk imala + to što si u zatvorenom prostoru, pa imaš i dima i benzina u zraku...Riknula je nakon jednog kruga utrke u areni gromom iz auspuha. Reski, jasni zvuk koji je trajao djelić sekunde.

AUTOART 56001 Scale 1/43 | McLAREN F1 GTR SHORT TAIL 1994 SILVER
O ovome sanjam. Fali mi još 900 kuna. Ima tko? ;D
« Zadnja izmjena: Ožujak 05, 2014, 23:43:22 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Automobili
« Odgovori #488 u: Ožujak 05, 2014, 23:48:14 »
Prava Lancia, grmi kao zvijer i onda krepa  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo
« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2014, 11:53:48 od Punisher »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #489 u: Ožujak 06, 2014, 00:20:24 »
Ajme, ja bih Aventadora vidio/čuo  ave1 ave1

@Cole - ne pretjeruješ, Impreza stvarno nenormalno zvuči kad se vozi kak spada (više puta čuo na istu kak se penje na Sljeme - čudo jedno, grmi cijelo podsljeme ave1)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Automobili
« Odgovori #490 u: Ožujak 06, 2014, 01:51:12 »
S tim da je ovo morala bit neka brutalna verzija, jer je daleko bio od serijske proizvodnje.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: Automobili
« Odgovori #491 u: Ožujak 06, 2014, 15:29:59 »
This one?  kuul





Ne, nije bio u casinu, tu se samo okretao  ;D
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #492 u: Ožujak 06, 2014, 15:44:34 »
Bem vam, svi ćete ga vidjet sem mene  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #493 u: Ožujak 06, 2014, 16:00:39 »
Koje ludilo dsmoker


Poznat mi je kvart, ali ne mogu se sjetiti ni gdje ni sto...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: Automobili
« Odgovori #494 u: Ožujak 06, 2014, 16:37:31 »
Shimmy nisam ga ni ja vidio  cry1 To slikao frend koji vozi taxi pa mi poslao  kadt1kažem
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1