Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 275034 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Automobili
« Odgovori #600 u: Svibanj 25, 2014, 09:06:55 »
BMW 4 Series Convertible 2014 - Carbuyer - YouTube

Offline doktor1

Odg: Automobili
« Odgovori #601 u: Svibanj 25, 2014, 15:30:21 »
Strašan mi je ovaj Mercedes... Danas ga vozio.. Tako ima specifičnu malu šofer šajbu, sve crno... odlično...
Isti tip koji ma onu srebrnu E klasul...  cer1njo




Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #602 u: Svibanj 28, 2014, 22:32:08 »
Moram priznati, ta Mečka mi se nikad nije dopadala, a nije ni da sam je se nagledao puno u životu... Kad bolje pogledam, nema ni X1 puno na ulicama, mislim da je Audi najbolje tu prošao. Po mom mišljenju, najbolje i izgleda.

Evo, da nije u off-topic temi samo.


Seljo tuning ili? kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #603 u: Svibanj 30, 2014, 20:03:30 »
ralica :P

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #604 u: Svibanj 30, 2014, 23:03:22 »


Pri kraju je još jedan Concept one i spreman za isporuku. Plava boja mi se čini odličnom sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Automobili
« Odgovori #605 u: Svibanj 30, 2014, 23:38:04 »
Rimac Concept_One?

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #606 u: Svibanj 30, 2014, 23:54:36 »
Tako je, tako je. sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #607 u: Svibanj 31, 2014, 23:36:44 »
Onboard Ride in a Ferrari 599XX Evolution!


Slušalice, na 100 i deri. thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #608 u: Lipanj 01, 2014, 23:06:55 »
lijepaa boja


a s ovim se trko juče,spasio ga semafor.....




Offline CROKiXi

Odg: Automobili
« Odgovori #609 u: Lipanj 02, 2014, 13:16:13 »
Baš je dobar :)

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #610 u: Lipanj 02, 2014, 16:49:48 »


U RH prošli tjedan je došao budući vlasnik iz Ju es and ej, koji se vidi na slici, lijepo je ugošćen.

@radici
Hvala na fotkama, prekasna mi je S2000, prvi ju put vidim u narančastoj boji. A za 360 Spider ne trebam trošiti riječi... thumbs1

Imam i ja svog aduta u rukavu, vidit ćete uskoro.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #611 u: Lipanj 02, 2014, 19:06:30 »
kaj si dobio na euromilions i kupio naranđastog veyrona?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #612 u: Lipanj 02, 2014, 19:41:56 »
Meni i dalje taj Concept One nije lijep auto. Isto kao i Veyron - je tehnološko čudo i vrijedan poštovanja (iako Rimčev auto još nigdje nisam vidio na nekom testu osim kratkog videa iz Dubaia gdje jede Ferrari - meni dovoljno ;D), ali ne sviđa mi se nijedan. Nikako
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #613 u: Lipanj 02, 2014, 20:08:12 »
ni meni,al da ga malko razvalim-he,he

ma svi  auti su dobri,ko i žene,na svakom nađeš nekaj kaj valja,jel piči,piči i ,to je to thumbs1

i sve zavisi,ko time upravlja,daj mi fiću,i ja bum se dobro potrkal s puno jačima,sve zavisi,kak  sam raspoložen p1va šofe1
« Zadnja izmjena: Lipanj 02, 2014, 20:09:48 od radici »

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #614 u: Lipanj 02, 2014, 21:12:18 »


O ovome sam pisao, neki ludo tjunani GTR. Imao je Nurb naljepnice na sebi i koliko se sjećam, modificirani prednji kraj.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.