Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 272185 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Boss302

Odg: Automobili
« Odgovori #885 u: Ožujak 03, 2015, 20:19:16 »
Sve lijepo i krasno,ali čemu opet takav dashboard..
Nije mi se svidao kod TT-a,sad opet  fpalm1
Pa čemu?

Offline speedy56

Odg: Automobili
« Odgovori #886 u: Ožujak 03, 2015, 21:14:52 »
A ide tehnika naprijed... da ga voziš vjerojatno bi se našao u situaciji kad bi ti bilo praktično imati veliku navigaciju odmah ispred volana ili bilo što drugo.
Bitno da je na tom ekranu i dalje analogni instrument, slično kao i na novom Passatu

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #887 u: Ožujak 04, 2015, 20:19:49 »
Interijer mi je estetski jeben, osim kontrolne ploče jer sam klasičar, i sad ne mislim na pljuvanje digitalnog nego ovi analogni su premali, iako se vjerojatno to da naštimati svakak, ali izvana mi je ružniji od prošlog, i to dosta. Nemaštovito skroz, nisu se htjeli maknut dizajnerski od prošlog, no htjeli su moderan Audi look i onda su samo ispeglali predivne oble linije starog. I ne sviđa mi se (na slikama) nikako. Prošli mi je danas još jedan od najljepših auta, a ovo, meh  cry1

Volim ja oštre linije, Lambo kojeg svi ovdje znaju koliko volim je takav, ali ne mogu svi biti Lambo, pa čak ni njihovi vlasnici. TO što je auto (super)sportaš, oštar i ima Lambo motor, ga ne čini odmah Lamborghinijem  kava1


>>>




>>>
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2015, 20:29:59 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Automobili
« Odgovori #888 u: Ožujak 04, 2015, 20:49:39 »
Matere ti što je gadan. Ko kutija izgleda.  cry1 cry1 cry1

Offline speedy56

Odg: Automobili
« Odgovori #889 u: Ožujak 04, 2015, 20:57:54 »
Slažem se...
Ali kod R8 je fora kaj (bar meni) je taj auto već bio pogođen u sridu (pogotovo prije redizajna), što izvana što iznutra, a kad napraviš nešto savršeno (možda kriva riječ) teško je krenuti dalje od toga.



Offline ManTheRamparts

Odg: Automobili
« Odgovori #890 u: Ožujak 04, 2015, 21:07:26 »
Općenito je već neko vreme trend s tim oštrijim linijama i skoro svi ih forsaju u nekom obliku.

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #891 u: Ožujak 04, 2015, 22:34:23 »
meni je R8 prije bio čudan, ali nekako lijepo čudan

ovaj novi izgleda ko kineska kopija starog

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #892 u: Ožujak 05, 2015, 11:16:15 »
Da fakat... onaj lms je ok, ali ovo je užas.
uzeli su onaj koncept quattro... i usrali ga :l

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Automobili
« Odgovori #893 u: Ožujak 06, 2015, 01:06:31 »
majke mi ovaj novi R8 je tako...bljak, ne znam kako ga opisat, te oštre linije su ajde pasale na TT i tak to al jebemu pa kak mogu R8 koji izgleda brutalno i koi je postao klasik usrat ovako, stražnji kraj ko da ga je neko dijete crtalo ravnalom

Offline Boss302

Odg: Automobili
« Odgovori #894 u: Ožujak 06, 2015, 06:56:56 »
Audi se okrenuo R.I.C.E-u cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #895 u: Travanj 13, 2015, 20:28:07 »
Alfa Romeo 4C: You'll Want To Love It - XCAR - YouTube


Dobar video, sa dobrim, hmmm... dobrim pointovima, kao na žalost i lošim. Ali realno
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline speedy56

Odg: Automobili
« Odgovori #896 u: Travanj 20, 2015, 12:30:27 »
https://m.facebook.com/croautoshow?_rdr
Kaj bude s ovoga? Vidio sam reklamu u autoklubu pa sam isao malo pronjuskati...

Offline manjamax

Odg: Automobili
« Odgovori #897 u: Travanj 23, 2015, 23:43:26 »
Ljubitelji Subarua, ako želite vidjeti Legacye i Impreze, odite do Končara. Tamo ima jedna Impreza i 2 Legacya (Sedan i karavan). A ako želite vidjeti još par Impreza, odite tom cestom od Končara prema Voltinom. Ima nova plava, i crvena iz 2006. I tamo negdje će te naći WRX Wagon.
I, pošto, mislim, radici živi tamo, vidio sam potpuno isti model Micka kojeg je kupio. Ista boja isti model, ali nisam siguran je li to on.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #898 u: Travanj 24, 2015, 02:37:06 »
ak je uz potok-ne diraj thumbs1 p1va

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Automobili
« Odgovori #899 u: Travanj 24, 2015, 16:08:22 »
jel još nekome živci jednostavno prorade kad vide ovakve idiote? nisam mogo vjerovat kad sam vidio kak se naparkiro