Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 267582 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #195 u: Siječanj 29, 2013, 17:52:13 »
Te migracije čobana kad su se prije desetak godina maknuli sa svojeg prirodnog staništa Mercedesa, preko BMWa do Audija su fascinantna stvar. Za National Geographic.

 ave1 ave1

Ima ih u sve tri marke ali ne znam, ja sam najviše takvih primjetio u BMW-ima. U Mercedesu čak vidim i kulturnih vozača, ono, daju žmigavac, ne jure ko debili, stanu čak na zebri. No Audi, slažem se, sa njima nemam isto neka dobra iskustva
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #196 u: Siječanj 29, 2013, 19:26:51 »
Najljepši BMW nakon dugo vremena.

 Kako nisam osoba koja bi kakala po drugima, neću o markama i ljudima jer bi dobio permban  thumbs1 cer1njo
« Zadnja izmjena: Siječanj 29, 2013, 19:30:33 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Automobili
« Odgovori #197 u: Siječanj 29, 2013, 19:46:17 »
ave1 ave1

Ima ih u sve tri marke ali ne znam, ja sam najviše takvih primjetio u BMW-ima. U Mercedesu čak vidim i kulturnih vozača, ono, daju žmigavac, ne jure ko debili, stanu čak na zebri. No Audi, slažem se, sa njima nemam isto neka dobra iskustva
Glavno da se ŠVABA vozi, jel kaj švaba napravi...  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #198 u: Veljača 01, 2013, 18:19:16 »
The Singer 911: All You Ever Wanted to Know - CHRIS HARRIS ON CARS


Odličan auto, čitah o njemu u EVO-u.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #199 u: Veljača 04, 2013, 20:49:40 »
ajme majko, SA-VR-ŠEN! ave1 ave1

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Automobili
« Odgovori #200 u: Veljača 04, 2013, 21:23:05 »
Do want jebote  ave1 ave1 ave1

Offline ManTheRamparts

Odg: Automobili
« Odgovori #201 u: Veljača 07, 2013, 12:46:50 »
BMW Designs A 42-Wheel, 19-Engine Car To Fulfill One Child's Fantasy

Ovo bi trebalo pod fun, al watever. Simpa potez BMW-a.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #202 u: Veljača 16, 2013, 23:42:28 »
Ne znam jesam li ga već negdje na forum stavio?!

Viđen u 12.mj. kod glavnog kolodvora u Zagrebu.







You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #203 u: Veljača 17, 2013, 12:41:12 »
ja sam vidio isto jedan sls tamo... ali je onaj bio onak smeđkasti matt... kao kava nekaj il tak neš i crne felge ja mislim...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #204 u: Veljača 17, 2013, 13:15:33 »
auuuu  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #205 u: Veljača 17, 2013, 13:43:41 »
Nevjerojatno je to kako se preko slika ne može dobiti dojam kakva je to mrcina od auta. Vozio sam se tramvajem i trebao sam ići do cinestara u Branimira. Stane tramvaj na stanici prije  i vidim ga parkiranoga nasuprot ulaza od kolodvora. Isti tren sam izašao.

Nisam ga prestao obilaziti sljedećih 5min; linije, felge, spulje, duuuuga hauba, ma čudo ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Automobili
« Odgovori #206 u: Veljača 17, 2013, 13:47:47 »
Ja sam vidio negdje u 1. mj na križanju Heinzelove i Vukovarske bijeli SLS AMG njemačkih rega. Koja je to mrcina, tek kad ga vidiš u živo shvatiš koliko je širok i nizak

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #207 u: Veljača 17, 2013, 14:07:00 »
da definitivno zverka... Prije sam ga isto uhvatio u vožnji... Šetam se s curom po cvjetnom, onak pred zalazak. Čuje se obična gradska vreva i žamor ljudi, te zvuk cipela po gradskim pločicama. Jedući sladoled vršući dijalog sa djevojkom, probija se odbijajući od zidove i stakala zgrada gromoglasan V8. Zastao sam u koracima i okrenuo se u stopu. Djevojka me zaprepašteno pogledala zašto sam stao, pitavši me: "Što je? Kae bilo?". Samo sam podigao ruku s kažiprstom i rekao: "Ček... Sam da vidim ovo" Zadržavajući sladoled u ustima i progutavši ga kao kamenu kuglu, vidio sam kako se iza ugla probija jaki xenon, režući ono malo mraka što se spustilo. Uz pritisak papučice još jednom se javio, zaurlavši kao lavlja rika i samo projurio po uličici do Ilice ostavljajući iza sebe okrenuta lica i razrogačene oči prolaznika, te miris benzina u zraku. Vidjevši nisku, dugačku siluetu i kratku stražnjicu, pomislih: "Mislim da je to bio SLS... Zakon". Okrenuo se i nastavio dalje hodati i pričati s djevojkom. Dok mi je koža i dalje bila naježena sva od samog zvuka.

Kak sam krenuo pisat, pa reko da se malo proserem  cer1njo
ali fakat je auto pojava i zvuk je nevjerojatan

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #208 u: Veljača 17, 2013, 14:30:14 »
Bolje pises od ovih nasih debila iz EVOa ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #209 u: Veljača 22, 2013, 22:52:23 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.