Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 277480 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #300 u: Svibanj 03, 2013, 21:49:59 »
Sry ako malo spamam, ali ovo je sve za raspravu praktički :P
EDIT: da se nadovežem... sa strane izgleda kao Fisker straga, a prednji kraj mi ne vuče na nešto konkretno što je ok jer nije kopija onda... Ak bolje pogledam možda će se nešto i nazirati XD
Kaj vi imate za reći?  sm1jeh thumbs1
I ovo je za Alfo ljupce, donekle. Naime, Alfa radi Giuliu, koja će naslijediti 159er, ali kao što se pričalo neće biti konkurent BMW 3er što je zapravo šteta jer bi to bilo jako lijepo za vidjeti, a ljudi bi imali šta drugo za kupovati osim njemaca. S obzirom na slike izgleda jako lijepo, iako je možda straga kao redizajnirana 159ica. Motori će biti iz 300C V6 dizel i 1.4 koji će moći biti tunean do 300ks. ali sve je to praktički uzalud ako će biti prednji pogon jer po tekstu se baš i neće prodavati toliko i preko bare. Bila bi stvarno šteta da Alfa sa sjajnim modelom prođe jako loše.
Galerija i više infoa na linku

Alfa Romeo Giulia to Be FWD After All? - autoevolution
« Zadnja izmjena: Svibanj 03, 2013, 21:51:55 od Wulf »

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #301 u: Svibanj 03, 2013, 22:27:21 »
Spameru jedan!


Kao Alfisti, "moram" reći da mi se sviđa :P. Šalim se, volim Alfe, ali ne mogu progutati svaku. Ova mi se u skicama dopada, ali ako bude ovakva motorizacija- žali Bože.
A ova SUV Alfa, mislim da je netko o toj mogućnosti nedavno i pisao ovaj mjesec na forumu, ne znam tko. Sasvim očekivan potez.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #302 u: Svibanj 03, 2013, 22:43:01 »
Sve mi je to čudno i u Alfi su retardirani ako ne naprave ono što su od početka najavljivali - da će uposliti Ferrari (tj Fiat ajde ne Alfa) da im razvije motor za Giuliu i još neke nadolazeće modele, da će ih biti prkeo 300 konja, da će biti stražnji pogon itd. Ovakav preokret mi je čudan i ne sviđa mi se jer se Alfa kao počela buditi - počelo je sa 4C i trebalo se nastaviti sa Giuliom, SUV-om, nasljednikom 166 itd...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #303 u: Svibanj 08, 2013, 22:29:52 »
Neko me više manje preduhitrio u slici dana, ali nema veze.. evo cijele vijesti..
Martini Racing se vratio doma - na Porscheovu karoseriju. Tamo gdje mu je i mjesto. Počevši davne 1968. sa modelom 906, nećemo reći da završava, ali će biti vraško slavlje  :P
Bio je na svim automobilima i raznima natjecanjima, ali najbolje stoji na Porscheu i moram priznati, sa ovak sivom pozadinom je još bolji. Felge se također savršeno uklapaju.
Povodom slavlja 150godina(Martinia) odlučili su se vratiti na Porsche 911 GT3 koji će voziti - Loeb!!  thumbs1
Ali samo na utrkama Catalunya i Monte Carlo, a poslije ko zna...
Više slika i cijeli tekst na linku...
@Cole: Definitivno... pogotovo na zadnje dvije slike kak se lijepo vidi logo i kak fino odgovara gore  ave1

Martini Racing Returns with Porsche

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #304 u: Svibanj 08, 2013, 22:42:07 »
Evo još par vijesti...
Jaguar malo proširuje gamu postojećih vozila, ali da bi zaprijetio AMGovim, AMGovim Black Series i M modelima na cesti i na stazi...
U tekstu otkrijte šta će koja oznaka značiti  kadt1kažem
Ali ovaj XKR mi izgleda fenomenalno. Možda nekima izgleda nakarinđeno previše sa sto stvari gore, ali nekak ko da se sve poklapa i da sjeda na mjesto. Bijela boja, iako nekima obična, sa sivim detaljima, zatim žute čeljusti da razbe monotoniju.. A spojler, možda velik, ali mu super sjeda. Niti širok, glomazan, dosadan... Jednostavno super...
Što se tiče XFa, nekak mi ne paše, spojler mi najviše zapinje za oko, a onda cijeli model. Ali boja mi je jako lijepa. Onda opet ako parira AMGu i M, najvjerojatnije je u rangu S klase i 5ice, eventualnu E klase... Zanima me snaga jer nisu iznijeli nikakve brojke i okretni moment jer Mečka ima ogromne momente... I spominje se neka kolaboracija Land Rovera i Jaga, posudba motora valjda... Navodno će napraviti nekaj žešće od Range Rovera Sport..

Jaguar to Expand R-S and GT Range

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #305 u: Svibanj 08, 2013, 22:58:58 »
Za ovo se iskreno nadam da će biti dobro... Iako tu možda izgleda malo bezveze, meni osobno, ono kombinacije boja i felgi.. Iako su boje dosta dobre s ovom crtom, ali felge mi ne sjedaju. Pretpostavljam da bi ovo bilo u segmentu Poloa... I onda unutra staviti... Motor od GTIa sa 200ks cer1njo

VIše infoa o najavi na Worthesee showu u link  thumbs1

Skoda Unleashes Rapid Sport

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #306 u: Svibanj 08, 2013, 23:25:27 »
Škodu neću komentirat dok ju ne daju u normalnoj boji da vidim kak spada to a Jaguari - oba mi se ne sviđaju iza a naprijed mi je XF fenomenalan dok XK onako, prolazan - usisi skroz sa strane su mi umjetni i crna farba na haubi mi se ne sviđa
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Automobili
« Odgovori #307 u: Svibanj 09, 2013, 00:00:25 »
Paaaa ..... ova sportska škoda izgleda obečavajuće. Jedino su mi stražnja svijetla tak-tak

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #308 u: Svibanj 12, 2013, 10:17:33 »
Glasnije od aviona na 100 metara.

 
Ferrari FXX EVO EXTREME Sound on Track!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #309 u: Svibanj 12, 2013, 12:32:02 »
madre de dios  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #310 u: Svibanj 13, 2013, 22:23:17 »
Corvette C6 Convertible









Šteta što je bila šporka.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: Automobili
« Odgovori #311 u: Svibanj 13, 2013, 22:32:40 »
Auto  thumbs1 registracija  fpalm1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #312 u: Svibanj 13, 2013, 22:41:15 »
To i ja uvijek kazem: Sta je s regom?  ;D

Uvijek zato sto ju ponekad vidim kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Automobili
« Odgovori #313 u: Svibanj 14, 2013, 16:08:38 »
DogZy odlična slika thumbs1


Offline ManTheRamparts

Odg: Automobili
« Odgovori #314 u: Svibanj 14, 2013, 16:51:33 »
Auto  thumbs1 registracija  fpalm1

To je i meni odma prošlo glavom. cer1njo