Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 267623 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline manjamax

Odg: Automobili
« Odgovori #465 u: Ožujak 01, 2014, 15:58:45 »
Bitno da ima kotače i motorni pogon  cer1njo
Teško da ću takav naći....
I 50 KS za početak  kadt1kažem  cer1njo
50 KS i onaj jedan u autu.  :P

Sreća,pa imam 3 godine da izaberem,ovako mi je prevelik izbor.  kava1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #466 u: Ožujak 01, 2014, 19:45:53 »
Nemoj sad nista birat i planirat... jer ce ti se jos triput promijeniti i cijene i trziste i tvoje glediste na aute i slicne gluposti ;)
Do your research i zadnjih godinu dana radi pripreme :P

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline manjamax

Odg: Automobili
« Odgovori #467 u: Ožujak 01, 2014, 22:36:06 »
A možda i je tako....A rekao sam starom da bih neku Hondu Civic stariju,onako iz 90-ih ili Hyundai Accent....
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #468 u: Ožujak 01, 2014, 22:38:52 »
Tako je sigurno. Pa neces sad birati auto koji ces voziti za 3 godine? kadt1kažem

Neke ideje imas, i to je dobro. Ali dok ne polozis puno vremena ce jos proci....
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Boss302

Odg: Automobili
« Odgovori #469 u: Ožujak 01, 2014, 22:46:29 »
A možda i je tako....A rekao sam starom da bih neku Hondu Civic stariju,onako iz 90-ih ili Hyundai Accent....

Honda Civic  "dream for every teenage boy"  cer1njo cer1njo

Offline manjamax

Odg: Automobili
« Odgovori #470 u: Ožujak 01, 2014, 23:31:35 »
Još ću malo gledati aute,raditi research-e i tako,3 godine je dugo vremena,tako da imam dovoljno vremena za sve.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Automobili
« Odgovori #471 u: Ožujak 02, 2014, 16:46:00 »
meni je deda htio dat Daewoo Lanos iz jedno 2000. al sam reko nek rađe to proda i stavi mi novce u štednju poslije faksa, pa hebemu s tim  čudom bi više para potrošil na popravke nego na vozački

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #472 u: Ožujak 02, 2014, 21:13:33 »
E stvar je što to nije istina. Moj stari prodao Lanosa iz ,98.-e prije pola godine, bolji auto nije nikad imao. Prošao je 140 000km. Nije puno ali se vidi do tad. Jedan od instruktora imao iz '97. do prije dvije godine, prošao sa njim 250 000km, nije kaže jedan jedini kvar imao. Mijenjao auto nakon 15 godina, a to je čovjek koji zaradi 30k kn na mjesec. Kolegica jedna, tj njena cijela familija imaju dvije alfe (166 i GTV), Citroen (C4) i Daewoo Leganzu, a imali su još svašta, kažu nikad bolji auto nisu imali od te Leganze, sve prodaju, ali nju neće kažu dok vozi.

A ima i još primjera

Ugl, svaka osoba koja je imala Lanosa ne da nije imala nikakvih problema sa tim autom, nego ono, krivo im bilo mijenjati ga. I eto ta sa Leganzom i još jedan od frenda frend isto ima. To su jako kvalitetni auti, udobni, prostrani i ne znam što sve ne. Jedina mana na Lanosu što je slab, ali doduše to 75KS (1,4), neki jači možda i nije.

Ugl sa tim autom bi imao manje problema nego sa nekim Volkswagenom npr (s druge strane apsolutno svaki prijatelj kojeg znam da ima ili je imao VW imao je problema), a dijelovi su jeftini  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Automobili
« Odgovori #473 u: Ožujak 02, 2014, 21:48:28 »
a dobro čuj vjerojatno ovisi od auta do auta al s ovim bi ozbiljno bio na popravku svako malo plus trebalo bi mijenjat neke dijelove iznutra jel su se istrošili i ugradit CD player jer on još uvijek ima radio sa kazetofonom il ka već e to zove kad je u autu...

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #474 u: Ožujak 02, 2014, 21:54:50 »
Kad su auti iste serije u pitanju, ne bi trebalo biti :"od auta do auta", jel?

Vise bih rekao od covjeka do covjeka, kako je postupao s njim, kakvu je povijest imao itd itd itd...

Ali opet, moze se i ovo prvo shvatiti kao ovo drugo i obrnuto. Valjda me kuzite kava1 ;D

Bio bi faca kad bi ostavio kasetofon u autu, ako bi uzeo taj auto, naravno ;D
« Zadnja izmjena: Ožujak 02, 2014, 21:56:38 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #475 u: Ožujak 03, 2014, 13:14:43 »
Spazih po prvi put novi IS 300h, auto je bestija. Isti osjecaj ko kad vidis neku zgodnu zensku, okreces se za njom kuul

Talijanske rege, tamnoplava boja, s lexusovom posebnom bojom za felge, nije ni mat, a nije ni da se sjaje. Steta sto je bio sporak.
Prednji kraj mi je i dalje nedobar, ali sveukupno mi je vrlo dobar, poseban je i svidja mi se.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Automobili
« Odgovori #476 u: Ožujak 03, 2014, 13:32:57 »
Bolji mi je prošli

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #477 u: Ožujak 03, 2014, 13:34:19 »
Meni je savršen, i osobno ne znam kako se nekome ne bi svidio samo dio auta, a kamoli cijeli, ali ajde, ukusi.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #478 u: Ožujak 03, 2014, 13:52:36 »
Ukusi, tako je. Iako bi sad mogao nabrajati zasto mi se prednji kraj ne svidja, nema smisla kad ce nekom biti dobar.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #479 u: Ožujak 03, 2014, 13:58:15 »
Ukusi, tako je. Iako bi sad mogao nabrajati zasto mi se prednji kraj ne svidja, nema smisla kad ce nekom biti savršen.

 ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.