Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 267588 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #570 u: Svibanj 17, 2014, 19:51:51 »
Da znaš da bih samo radi nje i ja išao. Ovog sam se nagledao u Monacu, a i na RH cestama. (Jedino ako nije Huracan ili A-vent-a-door ;D).
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Automobili
« Odgovori #571 u: Svibanj 17, 2014, 20:30:55 »
Bio i ja danas, sjedio u 789416385 auta  ;D
Ne znam gdje si vidio Lambo, ja sam našao samo SLS-a (a ne SLK mislim da SLK opće nije bio), kraj njega je bila 458 (ali pod "ceradom" dok sam ja bil  jaad ), a u Premium Loungeu (kako nisi našao, gore ti je kod New Yorkera i Sony-a bio) je bio F Type, Macan, nova C klasa (S nije bila) i nova Četvorka. Ovo ostalo klasika (a3, a4, a5, a6, e klasa, petica, trojke, miniji i ostala ekipa).

VW štand je bio najveći (Opelov je bio tu negdje s njima, možda i veći, ali je kod VW- a bilo puno više ljudi kužim i zašto). Bio novi Golf R i Polo (ne Golf) s tim nekim WRC paketom (pretpostavljam da su uzeli GTI dodali par konjice i te detalje izmijenili s WRC motivima). Ne vidim ništa glupo u tom, to se zove marketing (putujuća reklama) i svi to rade, Citroen je radio s C4 (one fore "by Loeb" ili isto WRC edicije...), Renault je na Clio stavljao neke F1 motive ako se ne varam...
I ne kužim ovo da ih je bilo na sve strane - bilo ih je kod štanda, kod Dojkićevog djela gore na katu (tam su uvek par auti parkirana), jedan CC u tom Premiumu i bio je jedan Passat karavan od neke firme koja je na auto nešto svoje pokazivala. Dakle, ukupno štand+1 auto od ovih koji su tu za GAS. Tako je slično bilo i sa Suzukijem, štand za GAS i onaj koji je tamo uvijek (gore kod Technomarketa)
...i da, Max je bio kod VW-a  ;D (onaj koji je s Lovrecom radio onu "emisiju" o autima na telki

Od 4c nisam vidio ništa nigdje, niti u Premiumu niti na kod Alfinog (Fiatovog) štanda, a mogu reći da me jedino ona i zanimala, ovo ostalo manje više sve civilni auti osim ovih par što sam gore napisao

Edit:
E da, i zaboravio sam Astru OPC (plavu  dsmoker ).
Na papiru je lošija od Golfa R ako se ne varam, ali taj auto je boleština, bolid na cesti, da moram izabrati siceve od svih tamo bih izabrao njezina, a i fantastično izgleda u 20" tamnim felgama na toj plavoj boji. Šteta kaj su neke druge stvari srušile dojam oko nje  jaad
« Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2014, 20:34:12 od speedy56 »

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #572 u: Svibanj 17, 2014, 20:43:32 »
i ja sve kaj je speedy56 rekao,samo slično+sjedio i u miceku space staru,kak i vozim miceke,a najviše me oduševio -i 10,mališa je jako velik postao u mojim očima,te kie rio i ceed,oću neću,moram priznati da su me se dojmile,ja sam sjedao samo u one koje bih htio i možda mogao kupit
a kaj se tiče ovih na slikama,ja ih uslikao na odlasku,u biti prvo sam ih čuo,pa vidio





Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #573 u: Svibanj 17, 2014, 20:48:56 »
na povratku iz zaprešić,sreo i pomoć za ove kaj plivaju,dečki brzo iz ostereich došli i imaju i dobru pilu na brodici


Offline manjamax

Odg: Automobili
« Odgovori #574 u: Svibanj 17, 2014, 20:52:09 »
Mislim da je Gallardo i to čak Superlegera, ali nisam siguran. Ja tražio Alfu i njenu hostesu, ali je nisam mogao naći.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline speedy56

Odg: Automobili
« Odgovori #575 u: Svibanj 17, 2014, 21:03:28 »
,ja sam sjedao samo u one koje bih htio i možda mogao kupit
I ja, al za par godina rabljene  ;D
To mi baš sad prošlo kroz glavu za te Hyundaije da ih opće nisam nigdje spazio, a htio sam baš malo proučit ovaj i30 da vidim gdje su Korejanci od Europljana. Bio sam u ceed-u i mogu reći da sam zadovoljan. Prije bih njega uzeo nego recimo Focusa koji me je najviše razočarao.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #576 u: Svibanj 17, 2014, 21:23:43 »
Mislim da je Gallardo i to čak Superlegera, ali nisam siguran. Ja tražio Alfu i njenu hostesu, ali je nisam mogao naći.

"Obični" Gallardo prve generacije s body-kitom superleggere. Superleggera nema ovakve naplatke već tanke s otprilike 15 krakova.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #577 u: Svibanj 17, 2014, 21:31:58 »
Dočepao se slika kolege s faksa koji je tamo bio.
E-type je preprelijep, a i Ghibli mi se dopada kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Automobili
« Odgovori #578 u: Svibanj 17, 2014, 21:34:21 »
Jel samo meni neizmjerno idu na kurac takve tablice sa riječima?  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #579 u: Svibanj 17, 2014, 21:37:18 »
Da, meni je to primitivno. Samo moje 2 lipe. Alfa 4C - misterij!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #580 u: Svibanj 17, 2014, 21:39:39 »
Jel samo meni neizmjerno idu na kurac takve tablice sa riječima?  cer1njo cer1njo cer1njo

ma jok-ja ih obožavam ;D fpalm1

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #581 u: Svibanj 17, 2014, 21:44:08 »
A sad - selidba u ovu temu

Sajmovi, izložbe i događanja u Hrvatskoj

Šala cer1njo cer1njo cer1njo

Ali eto, moja krivica što sam krenuo u ovu temu, a ona zjapi prazna fpalm1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #582 u: Svibanj 17, 2014, 21:58:31 »
Vidjeh ovo malu spodobu na cesti, ni riječi nigdje u medijima.



You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #583 u: Svibanj 17, 2014, 22:59:01 »
kako mi ide nakurac to tele od Rimca, još od bmw foruma i njegovih priglupih komentara

pljuje ovome izgled, a ono njegovo govno je lijepo, nema šta. I nakon 3-4 godine performanse su i dalje samo na papiru. Na "majkemi" i brzina i autonomija. Al rvati vole pušit kurac takvim tipovima. Oduvijek i zauvijek.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #584 u: Svibanj 18, 2014, 00:20:20 »
"Obični" Gallardo prve generacije s body-kitom superleggere. Superleggera nema ovakve naplatke već tanke s otprilike 15 krakova.

Plus fali ona crna traka a strane i natpis. Sumnjam da bi itko to skidao  ;D
I neke boje su obratne - Superleggera nema crno na prednjem spojleru no zato ima crne (ugljična vlakna) retrovizore. Netko je loše sfejkao superlaganog  ;D

@Speedy - Focus razočarao? Nisam sjeo u ovaj najnoviji (facelift sa AM maskom) ali skoro su isti, no prošli kada sam sjeo u njega, auto mi je bio čudo. Baš neki poseban osjećaj, kao da sam u nekoj visokoj klasi, osim po kvaliteti materijala. Ali nekako sjedeća pozicija, samo sjedalo, dojam glomaznosti oko tebe... Ne znam, meni je mrak
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.