Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 267627 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #645 u: Lipanj 27, 2014, 14:28:23 »
I kaj je? McLaren 500S? P1GTR? Il koji drek... :D
« Zadnja izmjena: Lipanj 27, 2014, 14:31:13 od Wulf »

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #646 u: Lipanj 27, 2014, 23:08:39 »
McLaren 650S GT3 spec











Imate haj- rez slika ovdje
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #647 u: Lipanj 27, 2014, 23:13:08 »
Odgledao sam kojih sat vremena stare F1 bolide, bilo je Bennetona B192 kojeg je Schumi vozio do prve pobjede, zatim prekrasni Jordan 191, MP4/4, pobjednički Lotus JPS iz '78 (dva su vozila usporedo), Alfa Romeo Alfetta 159 (zvuuuuuk!!!), Honda RA272, isto orgazmičan zvuk.... par starih srebrnih strijela, onda je došao red i na motocikle i moderne F1 bolide, tu sam već napreskokce gledao.
Prekrasno je to za doživjeti, za staviti na listu stvari koje treba doživjeti.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #648 u: Lipanj 29, 2014, 13:15:50 »
slikao jučer....

 ave1

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #649 u: Lipanj 29, 2014, 13:37:40 »
Ooo carski ave1
Da mi je to vidjet uzivo e

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #650 u: Lipanj 29, 2014, 14:39:35 »
I to naša rega. Čini se da... ima i 'rvata sa stilom  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Automobili
« Odgovori #651 u: Lipanj 29, 2014, 14:54:26 »
Svake godine ga provoza na bajkerima u Puli, vec sam i navikao hehe.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Automobili
« Odgovori #652 u: Lipanj 29, 2014, 15:45:36 »
jučer kad sam išao doma sa prijemnog za filozofski je pred zgradom FINE bio žuti ferrari, e sad ne znam koji točno jer sam samo prošo nisam ga razgledo al neki stariji model

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #653 u: Lipanj 29, 2014, 19:03:50 »
jučer kad sam išao doma sa prijemnog za filozofski je pred zgradom FINE bio žuti ferrari, e sad ne znam koji točno jer sam samo prošo nisam ga razgledo al neki stariji model

Ima u ZG jedan žuti F355
možda "stariji model" ali meni naljepši Ferrari svih vremena, savršen balans starog i modernog

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Automobili
« Odgovori #654 u: Lipanj 30, 2014, 01:28:57 »
uff moguće da je bio al možda je ćak i 348 bio, ugl prelijep Ferrari

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #655 u: Lipanj 30, 2014, 11:43:27 »
Ima u ZG jedan žuti F355
možda "stariji model" ali meni naljepši Ferrari svih vremena, savršen balans starog i modernog


Mislio sam da sam jedini  ;D

Ne znam je li mi baš najljepši, jako isto volim Testarossu, ali je sigurno u TOP 3 ako ne i naj. Zapravo, Testarossu možda samo više volim iz nekih razloga ali F355 je estetski čisti seks. Na malo koji auto sam slinio kao na taj, baš žuti u Hrid (1996) - IMDb

Doduše kabrio iako je tvrdi još ljepši, ali ono, ne bih se bunio
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #656 u: Lipanj 30, 2014, 16:34:42 »
sljeme,hrvatska



napokon popravljeno vozilo,koje po meni sada izgleda bolje nego orginal,a veseli me da kod nas ima ljudi koji i znaju ovako uslikat vozilo thumbs1
a vlasniku puno novih i sretnih km želim,bok hug1

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #657 u: Lipanj 30, 2014, 18:05:28 »
Je, u Zagrebu ima jedan žuti 355, još ga nisam uživo vidio, samo na slikama. I da, jedan od najljepših Ferkana i meni :P

sljeme,hrvatska



napokon popravljeno vozilo,koje po meni sada izgleda bolje nego orginal,a veseli me da kod nas ima ljudi koji i znaju ovako uslikat vozilo thumbs1
a vlasniku puno novih i sretnih km želim,bok hug1


Ispričaj nam priču malo poslije utakmice kadt1kažem Slika je za sliku dana thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #658 u: Lipanj 30, 2014, 18:07:23 »
tam je druga,bolja po meni thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #659 u: Srpanj 05, 2014, 11:46:26 »
Našao sam si savršen auto!

CRC Corvette Roadster









Ovo mi je jedan od najljepših auta što sam ikad vidio, savršeni spoj starog i modernog, u američkom muscle stilu.

A može i kabrio, daleko od toga da ne...



Riječ je o firmi koja prerađuje novije Corvette (C5 uglavnom) - znači mehaniku, motor, podvozje, i na tu modernu osnovu stavlja limariju u duhu starih Corvetta. Iliti modernizirani duh starog sa mašinom od 400 konja a opet bez elektronskih gluposti jer to nije ni u 2014. u američkom duhu  kuul

Naletio na to prelistavajući ovogodišnji autokatalog pod egzotikom. Naišao na još neke uratke koji su me oduševili, stavim kad nađem vremena ovih dana jer sad moram ić doma nešto šljakat.
« Zadnja izmjena: Srpanj 05, 2014, 11:51:10 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.