Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 268853 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #825 u: Siječanj 24, 2015, 00:14:57 »
svi ti auti u igri su jedno,al kad i najslabijeg vidiš,čuješ u živo,a kamoli čičiš u njega,druga priča,to je uvjek tak
tak sam i ja sad oduševljen,kad čičim u svoju novustaru 22 god clipsu,samo 150+1 konjić,al miki,kad se zavrti 5000,6000 okretaja,i prešaltaš,vjeruj mi,neki drugi svjet thumbs1 p1va kava1 šofe1

Offline manjamax

Odg: Automobili
« Odgovori #826 u: Siječanj 24, 2015, 18:47:28 »
Svaka ti čast za auto, odličan je.  shy1
Ali sam se doslovno preplašio, tipa što da sad radim. A dan prije toga rekao frendu da sam vidio R34, lagao naravno, zajebavao ga.
Ali to da nisam uspio izvadit mobitel, i to što mi je skoro ispao, dovoljno govori o doživljaju.  cer1njo
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Fury

Odg: Automobili
« Odgovori #827 u: Siječanj 24, 2015, 20:00:10 »
U jebote, ja želim ići tamo gdje ti živiš.  cer1njo
Ovaj Audi je plave boje. Mislim da je 2014., nisam siguran.

Jučer Nissan GTR prošao pored mene, u mojoj ulici.
Čuo sam zvuk, baš je brutalan, i okrenem se, kada ono GTR crne boje, spojler i ZG pločice.
Bilo je Jaw dropping.  cer1njo
Krećem izvadit mobitel da uslikam, skoro mi je mobitel ispao.  cer1njo

Nisam ljubitelj R35-ice, ali ovo je bila pojava.  šofe1
Mene je jedan ne tako davno pretekao na autocesti,takodjer crni.Nisam ni vidio kojih je registracija koliko je brzo prosao.
Ferrari 458 Italia takodjer me ovo ljeto pretekao na autocesti,bas je dodao gas kad je bio pored mene,predivan auto

Offline speedy56

Odg: Automobili
« Odgovori #828 u: Siječanj 24, 2015, 21:31:59 »
Sad si me setil s 458micom...
Vozio sam se po ljeti bikeom iza jedne 458 Speciale (crvena i ona plava crta)...
Nisam vjeroval kolko se osjetila toplina auspuh plinova (al sam pismen  cer1njo) i to na maloj brzini ("centar" Murtera, laganini, da je neki normalan auto bil bi u drugoj)

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #829 u: Siječanj 27, 2015, 20:42:43 »
čudan bolid




neda mi se tražit sliku,pa sam sebi citat,danas popričo s čovjekom,al pol zaboravio,jedini takav u rvata,on ga calto 7000 jura,novi dode 15000,dizlo,dvotaktni motor,troši 7,8 litri,naj brzina 70,prosječna 50 kmh i treba mu -čovjeka citiram-u 13 pm da dostigne brzinu 50
laganini me asocira na modernog dereka trotera
voli čovjek popričat.al em slabo pamtim,em me kičma boli ,pa nisam mogao duže stajat
pa za manjamaxa-nej se sramit,pitaj čovjeka,ti bolje pamtiš,pa nam prenesi detalje,bok šofe1

Offline CROKiXi

Odg: Automobili
« Odgovori #830 u: Siječanj 29, 2015, 20:31:47 »
Vidio neko Cadillac-a  negdje u Gajnicama kod nekog lika koji ima oldtimere inače?
Rekao mi frend da je vidio ogromne peraje kad je prolazio...
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline manjamax

Odg: Automobili
« Odgovori #831 u: Siječanj 29, 2015, 20:55:26 »
pa za manjamaxa-nej se sramit,pitaj čovjeka,ti bolje pamtiš,pa nam prenesi detalje,bok šofe1
Ne vidim čovjeka tako često, viđam taj autić stalno. To valjda kada je dobro vrijeme prodaju voće, a kada je zimsko, onda ih nema.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #832 u: Siječanj 29, 2015, 23:36:07 »
prodaje voće ispred doma zdravlja,baštijanova,ja sjebo kičmu,pa nis ni mogao dugo stajat i pričat,frajer je tam skoro stalno šofe1

Offline manjamax

Odg: Automobili
« Odgovori #833 u: Siječanj 30, 2015, 20:23:50 »
prodaje voće ispred doma zdravlja,baštijanova,ja sjebo kičmu,pa nis ni mogao dugo stajat i pričat,frajer je tam skoro stalno šofe1
E ta ulica. Odmah do Končara. Ja svaki dan tamo prođem, a često i tim parkingom. Ali posljednjih dana samo autić viđam, ali ne i čovjeka.  shy1
Zamisli da ima jedno 500KS i da je Sleeper.  cer1njo
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #834 u: Siječanj 30, 2015, 21:48:47 »
ha,ha thumbs1

Offline Boss302

Odg: Automobili
« Odgovori #835 u: Siječanj 31, 2015, 04:18:07 »
Slazem se...bio bi odlican za sleepera
Ubacit LS7 i zajebavat one seljo tjunere sa golf dvojkama(DIESEL) cer1njo cer1njo cer1njo

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #836 u: Siječanj 31, 2015, 10:12:42 »
smeće krcato elektronike i turbina
ali svejedno....nekako bi.....

The beautiful BMW M4. BMW M Performance: fully loaded.



Offline Boss302

Odg: Automobili
« Odgovori #837 u: Siječanj 31, 2015, 18:17:56 »
"BMWs are driven by cocks" - Jennifer Clarkson
cer1njo cer1njo cer1njo

Offline manjamax

Odg: Automobili
« Odgovori #838 u: Siječanj 31, 2015, 18:20:58 »
''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson
 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Boss302

Odg: Automobili
« Odgovori #839 u: Siječanj 31, 2015, 21:22:47 »
''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jennifer Clarkson
 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo
cer1njo cer1njo cer1njo