Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 267585 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #840 u: Veljača 03, 2015, 00:55:56 »
tražio malo da vidim ima li moga vani,mobile.de-ko dreka ih ima,koštaju isto ili više,a naiđoh na ovo
pa jel to lam ili reno?

Renault Countach Evocation als Sportwagen/Coupé in Pfungstadt

malo jeftiniji
Lamborghini Veneno Roadster V12/750 PS last of nine in 2014 als Cabrio/Roadster in Berlin

ajd-evo i jedan od 100 000

BMW i8 - Pure Impulse - sofort verfügbar - voll als Sportwagen/Coupé in Wadgassen

da dodam-moj se nađe u de-od 1500-4500 e,pa ovi gore idu ,po meni u sanjalačku rubriku šofe1 kava1
« Zadnja izmjena: Veljača 03, 2015, 01:04:55 od radici »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #841 u: Veljača 03, 2015, 02:17:14 »
tražio malo da vidim ima li moga vani,mobile.de-ko dreka ih ima,koštaju isto ili više,a naiđoh na ovo
pa jel to lam ili reno?

Renault Countach Evocation als Sportwagen/Coupé in Pfungstadt



Mislim da Lambo sa Renault motorom, 190PS a i gle zadnju sliku  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Automobili
« Odgovori #842 u: Veljača 03, 2015, 14:29:28 »
Radici sad si me sjetio...Ima jedan Micek tamo kod mene u Kraljevecu se prodaje...
Nije vezano za vaše oglase  ;D

Mitsubishi 3000 GT Coupe automatik ---1996.g.---, 1996 god.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #843 u: Veljača 03, 2015, 15:52:04 »
Radici sad si me sjetio...Ima jedan Micek tamo kod mene u Kraljevecu se prodaje...
Nije vezano za vaše oglase  ;D

Mitsubishi 3000 GT Coupe automatik ---1996.g.---, 1996 god.


sve 5,lepi je, htel bi ga ,ali,ebe me cifra-4 moja bi mogo za toga jednog,ovaj moj ,sve je zmenjano,remenje,filtri,ujla,diski,pločice,i tek se učim sa 110 kw,nejme odma na 160 kw-kolko je to opće horsi?
em je stroj ,em mi se i boja dopada,al jureka više nemam....... cry1
i taj je vidim atomatic,to ne  volim fpalm1

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #844 u: Veljača 03, 2015, 17:37:54 »
218ks
12tisuća eur tip traži za to iz '96  fpalm1  Drugi vlasnik 145tis km (8tis godišnje?) tim da se na tome lako vrati kilometraža. Debelo precijenjeno.
Ja sam svojevremeno gledao te 3000GT, jer mi je pomalo napet. Kažem pomalo, jer sam u stvari tražio NSX-a al on je vječito preskup. S razlogom.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #845 u: Veljača 03, 2015, 21:36:51 »
uzeo ti miceka tog ili nsx,mislim,trkat se možeš s oba,al za udobnost vožnje po našim cestama svakodnevno ili tjedno,prednost crveni ,po meni,ne samo kaj sam fan miceka,nego si sam rekao za nsx,isto precjenjen,skoro ko v.... wagen kava1

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #846 u: Veljača 03, 2015, 22:06:59 »
za NSX, ja brijem da je on skup sa razlogom. Jedan od....neznam, 10, 20 ili koliko već najboljih automobila svih vremena.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #847 u: Veljača 04, 2015, 00:26:21 »
SUmnjam da je NSX precijenjen. A inače 3000GT mi je isto čudo od auta. STvarno nešto predivno za vidjeti. ALi ovo je brate preskupo. Pogotovo jer znam da idu za PUNO manje jer sam i sam gledao to za kupit, dok se još radilo i činilo da će se radit, za lijepe pare, jel...

A inače, vidio već par puta u blizini faksa sad točno ovakvu Giuliettu QV





Slika ne može dočarati koliko je lijepa, još u mirovanju (jer ima fantastične felge). Dugo nisam već vidio tako lijep spoj elegantnosti i agresivnosti na "obiteljskom" autu sa sportskom opremom
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #848 u: Veljača 04, 2015, 00:43:14 »
ove obožavam


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #849 u: Veljača 04, 2015, 00:51:05 »
DObra firma taj Hyundai, pruža čovjeku više luksuza za manje novce  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Automobili
« Odgovori #850 u: Veljača 04, 2015, 00:52:13 »
ma samo zemeš bogatiji paket i -kužiš,lova ni u pitanju.... ave1

Offline speedy56

Odg: Automobili
« Odgovori #851 u: Veljača 04, 2015, 15:02:35 »
Čovječe, 2015. auto B segemnta bez klime  fpalm1

Offline Taggart

Odg: Automobili
« Odgovori #852 u: Veljača 04, 2015, 17:00:20 »
A inače, vidio već par puta u blizini faksa sad točno ovakvu Giuliettu QV

Slika ne može dočarati koliko je lijepa, još u mirovanju (jer ima fantastične felge). Dugo nisam već vidio tako lijep spoj elegantnosti i agresivnosti na "obiteljskom" autu sa sportskom opremom

obozavam alfe i sam ih vozim, ali giulietta mi je jedna od ruznijih (IAKO je vjerojatno najljepsa u svojoj klasi!). u cemu je onda problem? u kompletnoj klasi koja postaje sve ruznija i deblja. kao "sire se centimetri" itd da bude auto sto veci iznutra, pa tako izgleda, kao da si napuhao neki balon. najruznije mi je sve kraca hauba i sve visi prednji dio, izgleda sve manje sportski. to se moze vidjeti tocno kad se navedeni auti stanu jedni pored drugog. zadnji lijepi automobili u toj klasi su izasli prije kojih 5-10 godina. ove nove generacije izgledaju odvratno, sve od reda, od bilo kojeg proizvodjaca.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #853 u: Veljača 04, 2015, 17:03:23 »
Više-manje se slažem s tobom, iako se meni neki jako sviđaju (npr Megane trovratni, pogotovo GT ili RS verzije), no Giulietta ni meni nije previše draga izvana, zbog prednjeg kraja. No bočna linija od prednje šajbe na dalje i stražnji kraj su mi fantastični. Ali ima čudnu njušku, da. No ova, evo, prva koje me oduševila izvana. TO je skroz nova i lagano je fejsliftana plus ova boja, odlično joj stoje  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Taggart

Odg: Automobili
« Odgovori #854 u: Veljača 04, 2015, 17:10:55 »
ovo mi je puno ljepse, sportskije i agresivnije.