Gran Turismo > GT serijal

Gran Turismo 4 Photomode

<< < (2/12) > >>

ManTheRamparts:
Fine slike, još se dobro drži četvorka s obzirom na godine. I slažem se s svim rečenim!

Cole™:
Odlične slike Shimmy.
Super ona staza kaj je ima u Forzi da sam kaj je u Forzi ista vizualno savršenstvo.

Shimmy:
A gle, jasno da je vizualno nenormalno bolja čisto zbog toga kada i na čemu je Forza 4 izašla, a kada GT4, ali kao staza je u GT-u fenomenalna i šteta što nije takva u Forzi.

Nego, evo malo starih, BMW powaaa shy1













i za kraj,  DORIFTOOOO M3 GTR

DogZy:
Tek sam sad otkrio ovaj topic, svaka čast Shimmy na prekrasnim fotkama.  BMW na snijegu, GTR ispod čeličnih nosača mosta, Chapparal na Capitanu, Capri hug1

Tako ti kompenziraš neimanje GT5 i njegovog photomodea sm1jeh
Give us more!

Shimmy:
Hvala na komplimentu  shy1

Malo sam zaboravio na temu jer nije bilo novih odgovora no evo da nastavim, racing Camaro na Infineonu. Meni jako drag auto, i staza koja mi nije sama po sebi među TOP stazama, ali sa pravim autom (ugl američkim trkaćim zvjerima) - postaje čudo  hug1





Za ovu zadnju se nikako ne mogu odlučiti koja mi je bolja. Na jednoj je fokus na rubniku i auto je zamućen što mi se sviđa utoliko što auto izgleda kao da juri, a kamera je postavljena tu gdje je te ga zbog brzine nije supjela fokusirati, ono, dinamika ovo ono... A na drugoj je fokus na autu, gdje se isti ljepše vidi, ali mi je nekako statična slika. Što vi kažete, koja je bolja?  shy1



Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju