Autor Tema: Gran Turismo 4 Photomode  (Posjeta: 27386 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Gran Turismo 4 Photomode
« u: Travanj 05, 2012, 20:34:34 »
Znam da je već zastario i da ima istu takvu grafiku, no slikama koje ću staviti ovdje baš želim dokazati da se i na prastaroj četvorci (GT) i dvojci (PS) još uvijek mogu izvući sasvim solidne slike.

Zapravo je fora da nemam para za nešto novije pa se zadovoljavam onime što imam  cer1njo

Ako ima još nekoga da je jadan još uvijek na PS2, ili možda nije ali ima negdje na kompu svoju kolekciju GT 4 fotki, neka slobodno stavi, dapače - što više to bolje  hug1


Pa evo za početak par fotkica iz kolekcije koju sam danas stvorio










Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #1 u: Travanj 05, 2012, 22:16:15 »
Pa jos se i sad dobro drzi, to dovoljno govori kakvo cudo je igra bila u ono vrijeme, pogotovo s graficke strane taj photomode!

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #2 u: Travanj 05, 2012, 22:28:04 »
Stvarno je. No na žalost koliko je GT4 bio napredan, toliko je petica podbacila. Nadam se da će šestica opet biti "prava"

Nego - El Capitan - meni možda i najbolja "izmišljena" staza koju sam ikad vozio, no definitivno sa Nurburgringom najbolja staza u GT4. Ne znam zašto ju nisu u peticu stavili. I vizualno, i za voziti - obožavam ju  ave1









Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #3 u: Travanj 05, 2012, 22:30:49 »
Slazem se u vezi svega i nadam najboljemu, inace odlicne fotke  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #4 u: Travanj 05, 2012, 22:50:30 »
Hvala. Drago mi je da ima nekoga tko će pogledati iako je GT5 vani, aktualan i ljepši, znači da ne stavljam baš bezveze  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #5 u: Travanj 05, 2012, 22:51:09 »
Fine slike, još se dobro drži četvorka s obzirom na godine. I slažem se s svim rečenim!

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #6 u: Travanj 05, 2012, 23:23:46 »
Odlične slike Shimmy.
Super ona staza kaj je ima u Forzi da sam kaj je u Forzi ista vizualno savršenstvo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #7 u: Travanj 06, 2012, 21:04:01 »
A gle, jasno da je vizualno nenormalno bolja čisto zbog toga kada i na čemu je Forza 4 izašla, a kada GT4, ali kao staza je u GT-u fenomenalna i šteta što nije takva u Forzi.

Nego, evo malo starih, BMW powaaa shy1













i za kraj,  DORIFTOOOO M3 GTR

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #8 u: Travanj 15, 2012, 22:08:19 »
Tek sam sad otkrio ovaj topic, svaka čast Shimmy na prekrasnim fotkama.  BMW na snijegu, GTR ispod čeličnih nosača mosta, Chapparal na Capitanu, Capri hug1

Tako ti kompenziraš neimanje GT5 i njegovog photomodea sm1jeh
Give us more!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #9 u: Travanj 16, 2012, 15:27:59 »
Hvala na komplimentu  shy1

Malo sam zaboravio na temu jer nije bilo novih odgovora no evo da nastavim, racing Camaro na Infineonu. Meni jako drag auto, i staza koja mi nije sama po sebi među TOP stazama, ali sa pravim autom (ugl američkim trkaćim zvjerima) - postaje čudo  hug1





Za ovu zadnju se nikako ne mogu odlučiti koja mi je bolja. Na jednoj je fokus na rubniku i auto je zamućen što mi se sviđa utoliko što auto izgleda kao da juri, a kamera je postavljena tu gdje je te ga zbog brzine nije supjela fokusirati, ono, dinamika ovo ono... A na drugoj je fokus na autu, gdje se isti ljepše vidi, ali mi je nekako statična slika. Što vi kažete, koja je bolja?  shy1



Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #10 u: Travanj 16, 2012, 19:08:27 »
Hmmm, tough one :P
Svaka na svoj način, možda ipak prva. I opet lijepe slike p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #11 u: Travanj 16, 2012, 21:22:23 »
I meni vuče prva zbog te dinamike auta  shy1
Nadam se da će još netko prokomentirat, baš me zanima.

Nego evo još malo (šta ćeš kad ih imam...  ;D), ovaj put rally  shy1











Zadnje dvije su isti skok iz različitih kuteva

Kada gledam ovako slike, i one iz GT5, izuzev jasno Premium aute, GT5 izgleda kao upscaleani GT4. S time da to zapravo ne mislim toliko kao neku uvredu petici koliko ide na čast četvorki. Ta igra je stvarno izgledala mrak kad je izašla. Gt5 u trenu kada je izašao nije bio ni izbliza toliko čudo sa prezentacijske strane kao četvorka  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #12 u: Travanj 27, 2012, 23:03:29 »


 p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #13 u: Travanj 27, 2012, 23:32:41 »
Wow na slike. Radis cuda od gt4, kao da su s next gena. A grand canyon neopozivo thumbs1 ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ivann

Odg: Gran Turismo 4 Photomode
« Odgovori #14 u: Travanj 28, 2012, 19:40:30 »
Samo ti udaraj po GT4, tako sam i ja godinu dana dok nisam nabavio GT5, lako ces se prebacit na 5 kad nabavis samo izbaci pretjerani understeer. Cetvorka jest odlicna, ali je 5 ipak puno bolja. Jest da ja nisam u photomode iso, samo sam vozio, infineon jedna od najdrazi staza. Dobro izgledaju slike pogotovo ako se sjetim da je igra izasla 2004. (8 godina!)  thumbs1