Autor Tema: WRC  (Posjeta: 115162 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: WRC
« Odgovori #15 u: Ožujak 11, 2012, 22:40:23 »
U ovim opcijama kućice što imaš iznad smajlija, u drugom redu kada stinseš drugu opciju link dobiješ dvije zagrade u prvoj staviš znak jednakosti = tu stavljaš link, dok izmešu dvije zagrade staviš taganu sliku ili tekst. E to ti je formatirani link.

Kužiš?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: WRC
« Odgovori #16 u: Ožujak 11, 2012, 22:57:51 »
kužim  kadt1kažem i popravio sam  shy1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC
« Odgovori #17 u: Ožujak 12, 2012, 01:26:28 »
Sad želim igrat rally  cer1njo

  cer1njo

Nego žao mi je Latvale, opasan je vozač, i ako već Solberg (moj favorit) ne uspijeva, volio bih da Latvala skine tog Loeba sa vrha
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: WRC
« Odgovori #18 u: Ožujak 12, 2012, 09:33:19 »
Ja mislim da je Seb Loeb uništio WRC. Mislim da danas svatko zna koje Loeb, i ako nekog ko prati/neprati WRC pitaš koje pobijedio na posljednjem reli, reći će ti sigurno Loeb (mada možda i nije pobijedio).

Ja neznam dali taj Loeb uopće griješi ? Sve radi kao najtočniji švicarski sat, kao po tvorničkoj traci. Očigledano je da je Citroenu namjera da ga što dulje zadrži. No nažalost na taj način uništava konkurenciju (a i publiku), pa se iskreno nadam da će Ford i dalje biti tu, a kad se priključi VW da ćemo gledati troboj ( Ogier - nadam se da neće postati novi Loeb kad ovaj ode).

I ko god što mislio o Kenu Blocku, taj lik je potreban autosportu (WRC). Lik vjerojatno nikad neće postati WRC prvak, niti je najbolji vozač u WRC-u, ali lik jednostavno ima muda, proći će neki zavoj daleko "luđe" nego ovaj kirurg Loeb, vjerojatno će se dobro razbiti, izaći će iz auta i smijat se kao da se ništa nije dogodilo. Uza to ima dobre sponzore, mediji koji ga prate i vjernu publiku. Tu i tamo izbaci koji filmić na youtube i svi sretni i zadovoljni. I naravno sisate sponzoruše oko njega.

Raikkonen, isto ništa nije napravio posebno u reliju (iako je imao dobre rezultate), nije se bavio profesijonalno relijem, ali me više zanima kako će on odvoziti neku rutu, kakvo će sranje napraviti (ispričavam se na izrazu), i koju  će pametnu izjavu reći nakon odvožene etape, nego Loeb koji je dosadan. Nikad nbeću zaboraviti kada je Kimi izletio u grabu sa snjegom, i čovjek uzme lopatu i kopa. Pazite Kimi!!

Možda sam sad naveo vozače koji nisu oličenje pravog reli vozača, možda sam sad naveo šalabajzere, medijski eksponirane osobe, ali mislim da upravo to fali reliju. Da se nešto događa, nekakave pikanterije, nečija vožnja koja će se prepričavati na portalima i forumima, nekakav lom i krš koji će se vrtiti na youtube.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC
« Odgovori #19 u: Ožujak 12, 2012, 11:57:46 »
Slažem se sa apsloutno svim rečenim. Meni isto je WRC dosadnjikav od tamo negdje 2006.-2007. To su negdje još bile godine kada je Gronholm doslovno bio za petama Loebu, i falili su mu bod ili dva ako se sjećam dobro da on bude prvak, što mi je strašno žao da nije postao jer mi je daleko zanimljiviji vozač, ali i osoba. Umirao sam na njegove komentare

Gronholm - Germany 2006


 cer1njo


Ali to je još bilo samo radi Gronholma, prije njega su otišli i Markko Martin (na žalost zbog znamo čega cry1) i Carlos Sainz, ali eto, od "stare" garde ostao je još Gronholm kojeg je valdja ubilo u pojam to sa bodom razlike, i nakon njegovog odlaska osobno mi je postao dosadniji WRC. Jedini trenutno zanimljivi vozač mi je Solberg kojeg volim još tamo negdje od 2000.-2001. Latvala i Hirvonen su isto sjajni vozači, ali nisu mi to, kako si rekao, zabavni, "showmeni"
I da, ovo sa Kimijem i lopatom je bilo zakon. Mislim, WRC vozači rade takve stvari "svaki dan", u tom se sportu bome i vozač mora "zaprljati", ali eto, bilo je mnogima iznenađujuče da "fensi" vozač iz F1 se prima lopate.
« Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2012, 12:02:44 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: WRC
« Odgovori #20 u: Ožujak 12, 2012, 22:27:49 »
Kakav luđak taj Gronholm. Apsolutno sam izgubio zanimanje sa osvajanjem Solbergovog naslova. Njegov sam fan bio veliki i do tada stalno pratio WRC i čitao sve o njemu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: WRC
« Odgovori #21 u: Travanj 14, 2012, 12:24:20 »
Šteta što naša televizija ne prenosi reli cry1 Bruno Kovačević upropaštava sportski program cry1

Offline CROKiXi

Odg: WRC
« Odgovori #22 u: Travanj 14, 2012, 12:33:30 »
Povratak Roberta Kubice nakon teške nesreće  hug1
sad mi izgleda još boljii agresivniji nek prije  sm1jeh
Robert Kubica returns after his accident at Ronde di Andora! Clio S1600
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Praetorian

Odg: WRC
« Odgovori #23 u: Travanj 14, 2012, 15:00:20 »
Ne volim baš kad F1 vozači odluče otić u reli, uglavnom loše završi.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC
« Odgovori #24 u: Travanj 14, 2012, 15:28:50 »
Ja bih isto Kubicu radje vidio nazad u F1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: WRC
« Odgovori #25 u: Lipanj 03, 2012, 19:40:08 »
Sad sam odgledao na HRT 2 Croatia Rally 2012, predobro. Sad mi je još više žao što se ne prenosi WRC.

Offline DogZy

Odg: WRC
« Odgovori #26 u: Kolovoz 05, 2012, 12:21:50 »
Velika je šteta što se ne prenosi ovaj spektakularni sport na nekoj od naših televizija. Nažalost, njima je vrhunac (poglavito RTL-u) kada neki vozač završi u šikari i pritom napravi 6 pirueta. Gledatelji tako dobivaju samo lošu stranu tog sporta, koju on nikako ne zaslužuje.

Jučer je završio rally u Finskoj, poznat kao Rally 1000 jezera. Pobjedu je odnio Sebastian Loeb sa 6 sekundi prednosti ispred timskog kolege Mikke Hirvonena. Meni je taj Loeb kao robot, nije niti jedanput pogriješio, ni u jednoj dionici.

Vozač                   Ukupno vrijeme                    Zaostatak                   
1. S. Loeb2:28:11.40.0
2. M. Hirvonen2:28:17.5+6.1
3. J. M. Latvala2:28:46.4+35.0
4. P. Solberg2:29:07.5+56.1
5. M. Ostberg2:30:43.5+2.32.1
6. O. Tanak2:30:59.0+2.47.6
7. M. Rantanen2:33:03.1+4.51.7
8. J. Ketomaa2:34:13.3+6.01.9
9. M. Prokop2:34:15.7+6.04.3
10. S. Ogier2:36:57.4+8.46.0

Bodovni poredak:
1. Loeb-171 bod
2. Hirvonen-128 bodova
3. Solberg-104 boda
4. Ostberg-90 bodova
5. Latvala-69 bodova

Bodovni poredak konstruktora:
1. Citroen Total WRT-280 bodova
2. Ford WRT-171 bod
3. M-Sport Ford WRT-115 bodova.

WRC 2012 | Finland Rally - Loeb clinches his 73rd victory


Evo i videa. p1va

EDIT: ne znam tablicu raditi, Cole, znam da si mi ti poslao u PM kako napraviti pa ću probati sam to kadt1kažem

EDIT 2: Yesssss kuul
« Zadnja izmjena: Kolovoz 05, 2012, 13:10:06 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC
« Odgovori #27 u: Kolovoz 05, 2012, 13:54:49 »
Ja isto Loeba ne volim, nikada nisam i nikada ni neću. Poštujem mu vožnju, stvarno svaka mu čast, napravio je čudo u WRC-u, vjerojatno nitko nikad neće osvojiti toliko naslova koliko je on (i koliko možda još i bude), ali brate, dosadan je. Baš je kako kažeš poput robota, i što se tiče vožnje, a i karaktera. Od trenutne postave vozača, tj otkad je počeo voziti u WRC-u mi je Solberg najdraži vozač (bio je tu jedino draži Gronholm dok je vozio, ali odmah uz njega Solberg), i nema ni blizu pobjda poput Loeba, ali je barem tip zabavan, vozi kao čovjek, griješi, ali radi i spektakularne poteze, dok je Loeb uvijek kirurški precizan, tip kao da po šinama vozi i to bez ikakvih emocija   cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: WRC
« Odgovori #28 u: Kolovoz 05, 2012, 14:06:29 »
Istina.

Loeb je savršeni vozač, gotovo je uvijek prvi, ne griješi, skuplja bodove kao prof. Prost. Kirurg, kako si rekao. I baš zbog toga imam ogromno poštovanje prema njemu. Takvog vozača danas nema, a da je toliko dominantan. Prije je to bio Schumi s Ferrarijem, a njega isto ne volim. Barem ne kada je vozio za Ferrari, sad mi je nekako simpatičniji. Ali vjerojatno kada Loeb završi karijeru i kada prođe određeno vrijeme, onda ćemo zapravo SHVATITI koliko je on bio iznad svih i tad ću promijeniti mišljenje o njemu. Reklo bi se za nekoga poput njega " vanzemaljac".

Eto, takav primjer robota je i Kimi, ali ja crkavam na sve njegovo, što učini ili kaže ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC
« Odgovori #29 u: Kolovoz 05, 2012, 14:28:27 »
Ma ja i danas imam poštovanje prema njemu, i kako kažeš, shvaćam kakav je velemajstor, ali nikad mi neće sjesti. obro si povukao analogiju, ista stvar kao sa Schumijem i Ferrarijem - jednostavno je - dosadan

A i ovo za Kimija isto tako kod mene - i on je "robot", ali je barem smiješan, onako, hladno smiješan, Loeb je baš bezemotivan. A i Kimi ipak i vozi zanimljivije da se tako izrazim
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.