Autor Tema: WRC  (Posjeta: 123628 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: WRC
« Odgovori #165 u: Siječanj 17, 2014, 23:13:26 »
Ari Vatanen - The Poet of Rallying


Čini mi se da će Ogier i dalje bi onaj kojeg će trebati pobjediti ove sezone, ali ostali nisu daleko. Neka nova-stara imena su došla u Citroen i M-Sport Ford i neizgledaju loše. Kubica iako je neslavno završio svoj rally u Monte Carlu obećava. Ima tu neku žižu.
WRC Monte Carlo: Ogier leads into final day after commanding showing - WRC news - AUTOSPORT.com


Offline CROKiXi

Odg: WRC
« Odgovori #166 u: Siječanj 18, 2014, 11:04:35 »
Pratim malo događanja oko ovog Monte Carla i sve mi se čini kako će Kubica nakon par rallya ako ne završi dobit ultimatum da završi među TOP 5 ili noga u guzicu.
Ako realno gledaš on vozi full gas dok ide ide, a takvih vozača koji imaju veća muda od mozga sigurno ima samo kaj nisu razvikani, a eto on je u tvorničko postavi.
Istina da mu treba iskustva jer mu je to prva WRC utrka,ali opet onda nebi trebao tako stiskati, na Janner rallyu ga je bilo bi svim grabama al je došo do cilja i na zadnjem brzincu je uzeo rally s oko 30s prednosti, a uvijeti su bili katastrofa, još je podrobio lampu koja se okrenula i svijetlila njemu u oči i izletio u jednom zavoju al je fulao sve kaj mu se našlo na putu u krenuo dalje :D
Bouffier recimo  odlično vozi, a ima svoju privatnu momčad..
Baš ovo  izljetanje Kubice jučer je  dijelom i krivnja FIA-e koja im  neda da koriste prave kišne gume, malo je kasno kočio na mokrom, možda zaleđenom dijelu i izletio je prek nosa van i auto se zapalio.
A što se tiče Ogiera vidi se kolko je nadmoćan nad ostalima,ostatak njegovih timskih kolega jedva prati konkurenciju cijeli rally.Kolko god mi on nije drag isto kao i Vettel nema se šta za reći osim da je vrhunski vozač, makar su ga dvije situacije dijelile od odustajanja.
Citroen je uzeo dva dobra vozača za svoj tim, voze smireno i drže se dobro.
Šteta što je tako neslavno završila premijera za Hyundai tim, Neuville se crashao odmah na SS1,a Sordu je na SS5 otišao akumulator.Mislim da su uhvatili korak s ostalima jer je Sordo bio dosta konkurentan.
Jedna odlična vijest:
ARENA 1 na maxTV

15:00 monte carlo day 2
15:30 live stage do 16:30

21:00 jos jedan live do 22:00

Ogier
SORTIE DE ROUTE (CRASH)OGIER RALLYE MONTE CARLO 2014 ES3 COL DE PERTY



Ogier drugi put :D
RALLIRINKI - Sebastien Ogier off road Rallye Monte Carlo SS9


Ostberg flatout :D
Rallye Monte Carlo 2014 Mads Ostberg Flat Out


Kubica crash
Robert Kubica - Crash SS9 - Rallye Monte-Carlo 2014


Neuville
« Zadnja izmjena: Siječanj 18, 2014, 11:07:54 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Iceman

Odg: WRC
« Odgovori #167 u: Siječanj 18, 2014, 13:57:53 »
A mislim da je sve to stvar učenja. Ako se ne varam recimo Solberg isto za Kimija rekao da je ostao i dalje u WRC-u sigurno bio napredovao i postao sve bolji vozač.
Kubica ne vozi pod bojama M-Sporta. Dok god ima financijsko zaleđe ostat će. A ne znam, mislim sigurno nije slučajno osvojio WRC2 prvenstvo. Također bilo je u ne tako davnoj prošlosti vozača koji su radili i veća i češća s.ranja od njega. I još jedna stvar lik prvi puta vozi Monte Carlo. Trenutno je u fazi učenja, to je i sam rekao.

Wilson also revealed that Kubica, like Neuville, had already developed a good rapport with the wider team. 
 
“Thierry was fantastic at getting the team to work with him, but from what I’ve seen Robert can take it a step further. They recently spent two nights in the workshop working on a special handbrake and Robert was there with the engineers and technicians until 11pm both nights. You need somebody like that in a team.” 

A ovo je tek odlično. WRC se popravlja u svakom pogledu.

Kris Meeke Onboard SS03/ Rallye Monte Carlo 2014


Onboard Sebastien Ogier SS04/ Rallye Monte Carlo 2014


Jedino mi je žao što su Hyundai ispali. Inače oni imaju i najveći hospitality unutar kojeg se nalazi servisni centar, pa mahaničari rade na toplom, a gledatelji i fanovi se nalaze na katu te zgrade i uživaju u pogledu.

Hyundai service area at Rallye Monte-Carlo 2014 - News - WRC.com
« Zadnja izmjena: Siječanj 18, 2014, 13:59:36 od Iceman »

Offline DogZy

Odg: WRC
« Odgovori #168 u: Veljača 05, 2014, 21:22:00 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: WRC
« Odgovori #169 u: Veljača 11, 2014, 19:58:39 »
shimmy evo ti još jedna... pošto sam već postao u sliku dana bum tu stavio  :P


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: WRC
« Odgovori #170 u: Veljača 17, 2014, 16:28:00 »
 thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline speedy56

Odg: WRC
« Odgovori #171 u: Veljača 17, 2014, 18:19:10 »
Odlične su ti ove slikice wulf
Daj ako ponovno naiđeš na koju stavi

Offline DogZy

Odg: WRC
« Odgovori #172 u: Ožujak 12, 2014, 19:07:49 »
Je li tko popratio Mexico Rally?

Rally Mexico: Sebastien Ogier wins in dominant Volkswagen one-two - WRC news - AUTOSPORT.com

Kubica je nažalost opet završio na krovu.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: WRC
« Odgovori #173 u: Ožujak 12, 2014, 19:17:24 »
Nisi napomenuo da je TRIPUT završio na krovu.  ave1  cer1njo
Al doć će i njegovo vrijeme u WRC, ista stvar je bila i u WRC2 dok se nije smirio i počeo završavati..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: WRC
« Odgovori #174 u: Ožujak 12, 2014, 19:39:37 »
Ozbiljno? Nisam znao da je 3x bio na krovu ;D

Rekao je u jednom intervjuu prije da ide uvijek 200%, makar i sletio jer je to jedini način da pobijedi. Još se on uči na sve to, i vrlo dobro mu ide. Nadam se da će doći do prvih bodova ove sezone.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: WRC
« Odgovori #175 u: Ožujak 12, 2014, 20:09:36 »
Prvo je rasturio "civilni"  Volvo na popisivanju brzinaca, krovirao se na SS11 i na kraju na SS13 je završio svoj nastup ;D





THE END 

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline manjamax

Odg: WRC
« Odgovori #176 u: Ožujak 23, 2014, 10:12:39 »
Jel WRC koji je na sportskom programu, nemogu se sjetit kako se zove.... Onaj Hrvatski, mislim ta je Sportska TV ili tako nešto, iz ove sezone?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline CROKiXi

Odg: WRC
« Odgovori #177 u: Travanj 01, 2014, 15:42:20 »
Kubica opet na popisivanju za WRC Portugal ave1

Instagram
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline CROKiXi

Odg: WRC
« Odgovori #178 u: Travanj 04, 2014, 16:00:01 »
POGODI TKO!?!?   cer1njo hmm jaad

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Punisher

Odg: WRC
« Odgovori #179 u: Travanj 04, 2014, 16:32:49 »
Wow kubica mani se relija  cer1njo cer1njo