Autor Tema: Medal of Honor: Warfighter  (Posjeta: 26886 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #45 u: Listopad 06, 2012, 19:49:36 »
To nije neki problem, bitno da nije "onaj" specijalni operativac. Onaj koji zapinje u izbocinu od 20cm ili mu pucaju noge dok skoci sa visine od 1m  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #46 u: Listopad 06, 2012, 19:50:47 »
Bitno je dok spucaš celi šaržer u lika i oko njega, a onda tvoj ne stigne zvaditi pištolja.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #47 u: Listopad 06, 2012, 19:55:10 »
 kava1



 cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #48 u: Listopad 06, 2012, 19:56:31 »
 cer1njo

Ili dok ti ih dojde malo više, pa nemaš dosta metki za svaku usijanu glavu.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #49 u: Listopad 06, 2012, 19:59:24 »
Nije lag u pitanju, bas detekcija?

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #50 u: Listopad 06, 2012, 20:00:06 »
TRDI SO.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #51 u: Listopad 06, 2012, 20:07:53 »
Sve mi je jasno - PROKLETSVO "trdaka"  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #52 u: Listopad 07, 2012, 01:30:47 »
Od trdaka nikak dobroga mrtvaka.  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #53 u: Listopad 07, 2012, 02:58:32 »
Ma kvragu! Više ovo igram, to mi je bolje.  fpalm1

Offline Thergothon

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #54 u: Listopad 08, 2012, 17:48:52 »
Igrala se do sad MP beta i dojmovi su jako podijeljeni. Nit smrdi, nit mirise.
Sasvim prosjecna pucacina bez nekih noviteta. Hit detekcija je solidna i dobro padaju, ali do problema i cudnih situacija dolazi zbog balansa i over/under powered oruzja. Dok se uzme prava puska i pocne raditi kaos po mapi, igra postane zabavna i zarazna. Samo pitanje je kak dugo, zbog navedenog problema. Jedna mapa je dostupna i jedan mode. Kombinacija search & destroya i rusha. Izbornici mi nikak ne sjedaju, ali to je najmanji problem u citavoj prici. Igrao i vidio bolje, jos se neko vrijeme bude provelo u beti, ali sumnjam da cu kupiti.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #55 u: Listopad 08, 2012, 20:07:39 »
zato beta i je beta,da se vidi kaj ne valja...iskreno da moram birat između ovog,BO2 ili BF3 uzeo bi i uzet ću MoH...i onda kasnije BO2...puno kasnije...

Offline Thergothon

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #56 u: Listopad 08, 2012, 20:23:45 »
Pogledaj si BF3 i velku vecinu igara, open beta je takoreci vec gotov proizvod i rijetko kad se prije izlaska stigne nesto promijeniti.
Nakon izlaska nas zasipavaju s pachevima i sve mozda sjeda na svoje mjesto par mjeseci nakon izlaska.
Kupujemo poluproizvode koji se nerijetko moraju krpati s par GB-a. Tweaks + fixes, pa povratak na staro i dobijemo zacarani krug koji se prekida tek nakon izlaska sljedeceg nastavaka. Igra je daleko od losega, dapace, poprilicno dobro iskustvo napucavanja. Samo se nadam da nece slijediti tradiciju prethodnika i Dice-a po pitanju stvari koje sam gore naveo.

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #57 u: Listopad 08, 2012, 20:40:17 »
Ima boljih na tržištu i zapravo se postavlja pitanje - dal nam stvarno treba još jedan military shooter u moru istih (BF i CoD su po meni sasvim dosta)?  kava1

Ove godine se od fps-a uzima Halo 4 jer prema viđenom su ispravili sve nedostatke Halo: Reach-a, a i najkonkretnije mi djeluje od konkurencije.

MOH je dobar i ništ više - uništava ga grozan balans i čudna detekcija headshota (malo dela, malo ne). Igra začas izlazi, beta ima jako malo bugova i djeluje dosta ispeglano tak da mislim da je to gotova stvar, da gold verzija ne bu puno drukčija od viđenog u beti.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #58 u: Listopad 08, 2012, 21:37:34 »
eh da pitanje za vas koji ste igrali betu,jel se igra na serverima ili je konekcija kao u CoD-u P2P?

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #59 u: Listopad 08, 2012, 21:55:36 »
Serveri.