Autor Tema: Medal of Honor: Warfighter  (Posjeta: 26887 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #60 u: Listopad 09, 2012, 14:55:32 »
cool  ;D

Offline Cole™

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #61 u: Listopad 12, 2012, 14:11:50 »
Linkin Park - -Castle of Glass- Official Music Video
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #62 u: Listopad 24, 2012, 19:39:55 »
Odigrao SP kampanju i jako sam zadovoljan, baš onako jako. Možda najbolja SP kampanja ove tematike (jača i od prvog MW-a).
Jako dobar posao je napravio Danger Close s ovom igrom. Daleko od toga da je igra bez mana, ali te mane u odnosu na dobiveno iz ovoga naslova su nezamjerive.
Bilo bi poželjno odigrati predhodnu Medal Of Honor igru, što zbog atmosfere, što zbog priče.
Inače baš sam prije nekoliko tjedana odigrao original, odnosno igru iz 2010. i sjela mi je jako dobro, ali pati od jedne velike dvije mane -  trajnost i manjak epičnosti.



Čim započnete igru vidi se da je grafika na vrlo visokom nivou, baš u rangu sa prelijepim Battlefieldom 3 što i ne čudi s obzirom na isti engine. Cijelokupna prezentacija je fantastična.
Prelijepe animacije koje dijeluju kao stvarni snimci, zvukovi koji su na mojim slušalicama toliko jaki, da se vrlo lako uživit u virtualno bojište.
Zvuk je kao i u BF3 vrh vrhova FPS žanra. Odlična glazbena podloga i OST samo upotpunjuju sjajnu atmosferu ove igre. Lokacije su stravično vjerno prenesene u igru i izgledaju brutalno dobro.



On-rails misije nisu zatupljene i nevjerno napravljene kao u COD serijalu, nego stvarno dobro izgledaju.
Kada sam čuo da će u igri moguće biti voziti auto, pomislio sam omg zašto to?! Aliiiii stvar funkcionira i više nego dobro.
Vožnja automobilom napravljena je fantastično s obzirom da ovo nije racing igra.
Potjere su priča za sebe, kao i sakrivanje tokom jednog dijela igre od hrpe neprijatelja u autima koji su okružili jedno veliko naselje i tragaju zamnom.
Jako sam ugodno iznenađen sa ovim tipovima misija.



Stealth misija ima dovoljno i jako mi je drago da nisu pretjerali s njima, jer se često osjeti pretjerana linearnost i skriptiranost.
Većina misija su ili inspirirane stvarnim misijama i događajima ili stvarne misije prenesene do zadnjeg detalja u igru. Igra ima 13 misija i različitost je bogatstvo i vrlina ove odlične SP kampanje koja traje između 7 i 8 sati ovisno o težini na kojoj igrate. Cijela kampanja je odlično osvježenje u žanru, jer ne kopira nikoga, a ima svoj prepoznatljiv šarm i kulnost.



Sarajevo je također priča za sebe i nešto što me najviše razveselilo, šokiralo i napalilo.
Neprijatelji ne samo da bubnu tu i tamo neku riječ na domaćem jeziku, nego ima tu strašno puta dobacivanja, psovki - pička ti materina, (morao sam pdn), pa čak i dovikivanja imena palih suboraca, kao i osvetničke rečenice. Neznam, jednostavno fantastičan dio igre. Nisam siguran, ali isto mislim da sam načuo bosanski radio i nekakvu emisiju, možda sam zabrijao, možda načuo i rendom razgovor neprijatelja, ali mi je baš zvučalo kao radio prijenos.



Priča i likovi su jaka strana ove igre i meni osobno ovo je bilo jako imerzivno iskustvo.
Kao mane bi spomenuo nemogućnost isključivanja iritantno velikog HUD-a, kao i ogroman crosshair. Isto tako kod ponavljanja pozicije, nemogućnost prekidanja animacija.
Stvarno bi bilo poželjno da se prije ovoga odigra predhodnik, kao uvod i napaljivanje na ovaj jako dobar atmosferičan naslov.
MP dio igre tek treba odigrati, ali uopće ne sumnjam u kvalitetu istoga. Dojam zasada poslje pređene kampanje je jako dobar i nadam se da će ga "multi" samo dodatno upotpuniti.
Medal Of Honor: Warfighter sigurno se neće svidjeti svima i mnogi ga neće ni prihvatiti i cijeniti poput mene, ali svaka preporuka na ovaj FPS naslov, što zbog odlične mehanike, što zbog odlične atmosfere koja prati igru od početka do njezinoga kraja.

9.1 (bez MP komponente, editiram ocjenu ako će biti potrebno i promjeni ili nadopuni već odlično iskustvo).
« Zadnja izmjena: Listopad 24, 2012, 19:41:55 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #63 u: Listopad 24, 2012, 20:37:04 »
Nisam imao pojma da je ovo nastavak prošlog (iako vidim na zadnjem skrinu likove). Ajd drago mi je da je tako jer meni je taj iz 2010. bio sjajna igra sa iznimkom trajnosti i epičnosti što si naveo. A da mi serviraju istu igru sa smao izmijenjenim tim nedostatcima, ja sretan!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #64 u: Listopad 24, 2012, 21:35:40 »
Meni je khm pri kraju. Oboavam Medal Of Honor 2010 a ovo je nastavak te priče. Jedva čekam za igrat  ave1

Offline Praetorian

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #65 u: Listopad 24, 2012, 22:09:51 »
Ja još nisam odigrao ni MoH 2010 kava1

Offline Kole

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #66 u: Listopad 24, 2012, 22:11:51 »
Ja još nisam odigrao ni MoH 2010 kava1


Odigraj, Priča ima nastavak.  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #67 u: Listopad 24, 2012, 22:28:48 »
Budem kadt1kažem

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #68 u: Listopad 24, 2012, 22:30:23 »
Sve vas bum benal, krf vam piratsku!  cer1njo :P

Offline Kole

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #69 u: Listopad 24, 2012, 22:39:26 »
<3

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #70 u: Listopad 24, 2012, 23:35:57 »
Više su mi takve pucaljke lagano dopiz.......

Nisam prešao niti MW2, niti MW3; od ovih pucaljki sam prešao Black Ops koji je meni bio odličan!

Ovo me ne zanima, možda pređem jednom, ali prije ću odigrat BO2..., a možda niti to ne. Želim kakav METRO, STALKER i slične igre jer mi je ove amerikanizacije, retardacije i čega već ne u "modernim" FPSima lagano pun k...................

Čak su mi i zabavnije TPS igre, (Ghost Recon; Future Soldier, Max Payne 3) od ovoga, a inače sam obožavao FPS žanr... Ali ga uništiše, a to je dokaz da jedan STALKER nema novaca za izlazak na tržište, a copy/paste sranje tipa COD ruši rekorde prodaje... Tragično, retardirano i jadno...

No da, dosta offtopica....

Offline Praetorian

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #71 u: Listopad 25, 2012, 09:51:48 »
Doktore potpis na SVE!!
Takvo je i moje mišljenje.


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #73 u: Listopad 25, 2012, 14:32:00 »
Boli mene briga za ocjene, ja ću ga zaigrati.

Usporedbe radi:

Gothic III Review - IGN

Gothic 3 Review - GameSpot.com

Dok je u slično vrijeme izašli oblivion pobrao same devetke a Gothic 3 mi je bio genijalan, ako se izuzmu bugovi, a Oblivion ćesme. Fak det nambrs, dok ne probam, ne sudim
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #74 u: Listopad 25, 2012, 17:43:58 »
Ajde ne serite! Argumentirajte mi kakvu FPS ratnu igru želite da vas čujem. Što ne zaobiđete i ostavite komentare za sebe ako vam se ne sviđa takav setting.
Volim čut argumentiranu kritiku, ali ovakvi postovi poput tvog Praetorian me jednostavo izbace iz takta.

Preporučam igranje na hard težini i nikakav rambo pristup. Skupljam headshoote od početka do kraja. Baš mi rula sporo igranje. Sviđa mi se što igra na momente u nekim situacijama uspori gameplay, odnosno kretanje igrača. Oduvijek mi je to smetalo u COD igrama, ta brzina kretanja. Neprijatelji su dovoljno izazovni da se ne priča o glupom AI-u. Dakle on nije bolja strana igre, ali nije ni loša. Čujem da je mnogima koji su probali (kolege i recenzenti) ne paše priča, što me posebno rastužuje, jer je u baš sjajno pogođena i prezentirana. Budući da 99% igre je bazirano na stvarnim misijama i priči, rula mi maksimalno. Zadnja misija je neka vrsta rekonstrukcije hvatanja Bin Ladena i jedan član te stvarne operacije (u mirovini poslje toga) je sudjelovao u kreiranju te zadnje misije. Jedina veća zamjerka mi je ta nemogućnost isključivanja HUD-a. Rijetko koji FPS naslov prelazim drugi puta odmah po završetku. Neznam što smeta ljudima koji toliko negativno pljuju po njoj.



« Zadnja izmjena: Listopad 25, 2012, 17:45:59 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB