Anketa

Koje su po vama najbolje, "hardcore" simulacije

F1 Challenge '99-'02
GTR 2
GT Legends
Live for Speed
iRacing
rFactor
Richard Burns Rally
Real Time Racing
Race 07

Autor Tema: Najbolje, "hardcore" simulacije  (Posjeta: 9540 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Najbolje, "hardcore" simulacije
« u: Travanj 09, 2012, 15:02:29 »
Sjetil se evo devet kandidata, možda sam nekog izostavil (oko GP4 sam se premišljal, no ipak ga nisam ubacil), no mislim da su svi najbitniji tu.
Tema i anketa (3 odabira) su pred vama - rasprave o najboljim ili samoj jednoj hardcore simulaciji neka počnu... šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Dragster

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #1 u: Travanj 09, 2012, 16:00:55 »
Hmmm... Richard Burns Rally... nemjerljiv omjer znoja i napretka = 100000 : 1  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #2 u: Travanj 10, 2012, 09:33:29 »
Glasal bum tek kada probam Live For Speed ili Race 07.
RBR je brutalan, ali brutalan s volanom i pravi je užitak. Probat ću natjerat da radi dobro. Inače velikih problema imam zbog izbacivanja igre.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #3 u: Travanj 10, 2012, 16:25:39 »
Ja počeo isto RBR vozit, ali nisam dugo... I fakat nisam očekivao toliku dozu realnosti, a kamoli težine :/
Škola mi je predobra, iako je nisam prošao do kraja  cer1njo cer1njo

GTR2 vozim i dalje, skidam si modove, staze i sl.
Vozio sam RACE 07 i GTR Evolution, ali mi je GTR2 i dalje bez premca jer je puno jednostavniji i realniji(?)

pod time mislim da ima nekak više opcija, nego njegovi ostali sljedbenici. Race 07 i GTR.E su mi kao GTR2 grafički dotjerani, a introi im uopće nisu nabrijavajući  :P cer1njo

Offline Montoya

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #4 u: Travanj 14, 2012, 12:05:56 »
Tek 11 glasova, ajmo malo!

Ja sam glasal za sljedeće:

GTR 2
GTL
rFactor

RBR mi je recimo 4. pa onda F1...
Sve su to male razlike, jedino mi se GTR 2 i GTL izdvajaju.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #5 u: Travanj 14, 2012, 12:12:37 »
Preskačem glasovanje jer ništa od navedenog nisam imao prilike za voziti na "duže staze". A kad bih ovako odokativno napisao favorita, rekao bih RBR. Ovim ne želim drugima olakšati ili otežati izbor najbolje kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline igzyy

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #6 u: Travanj 15, 2012, 01:01:14 »
GTR..

ona mjuza, grafika....grrrrrrrr

Offline Cotovd

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #7 u: Travanj 25, 2012, 00:59:33 »
Pozdrav! Rfactor i shiftstreet mod je zakon i naravno još pokoji mod. Evo nakon godinu dana pokušavam instalirati RBRally i neče a radio je na trenutnoj konfi. Nadam se sutra i staviti također RSRBR2012.

Offline Montoya

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #8 u: Travanj 25, 2012, 08:55:45 »
Jesi ostavil svoj glas u anketi i podržal si kandidata?
Pozdravi (ne i glazbene želje :) inače idu tu: Predstavite se  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Montoya

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #9 u: Srpanj 26, 2012, 09:27:59 »
Ima ima glasova ali malo obrazloženja i rasprava...
I vrlo je zanimljiva situacija, zato velim da kreativnih tema sa anketama nikad nije previše!
Pa ajmo, koji niste glasovali, odaberite svoje kandidate i probajte sve popratiti i nekim postom, odnosno vašim mišljenjem  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #10 u: Kolovoz 19, 2012, 15:35:14 »
Nisam probao sve sa popisa, ali najviše sam igrao F1 Challenge '99-'02, GTR2, Richard Burns Rally i rFactor, te je definitivno najbolji dojam "hardcore" simulacije ostavio Richard Burns Rally. U svakom segmentu vožnje i "igre" osjetila se simulacija, od zvuka, voznog modela te do racing izvođenja koje je dan danas tvrdim najrealnije od svih racing igara.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Reggie

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #11 u: Rujan 24, 2012, 23:23:13 »
Sada me je sram shy1. Smatram se velikim fanom virtualnih utrka, a sa ovog popisa igrao sam samo RBR i Race 07. Ostalo nisam niti probao, a za neke niti znao da postoje. Možda zato što sam dugi niz godina igrao samo RBR i ništa više.

Ništa kreće potraga za ovim ostalima da se vidi. thumbs1

Offline gamelaker

Odg: Najbolje, "hardcore" simulacije
« Odgovori #12 u: Rujan 25, 2014, 15:53:18 »
Hm, Live for Speed mi pada na pamet, rFactor isto možda...