Anketa

Izjasnite se:

Gran Turismo 6 treba izaći na postojećoj konzoli da se iskoristi do kraja mogućnosti postojeće konzole da se iskupi
Gran Turismo 6 treba izać na novoj generaciji PlayStationa da vrati stari sjaj najbolje simulacije na konzolama
Forza Motorsport 5 bi trebala izaći na postojećoj konzoli jer Turn10 očito u kratkom vremenu može puno napravit
Forza Motorsport 5 bi trebala izać na novoj generaciji konzola kao launch naslov

Autor Tema: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!  (Posjeta: 19868 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« u: Travanj 10, 2012, 09:39:15 »
  VS 

Baš me zanima kakve su vaše želje da sljedeći nastavci dva ljuta konkurenta izađu na postojećim konzolama ili tek na novoj generacija konzola?!
Dajte svoj komentar, viđenje...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #1 u: Travanj 10, 2012, 10:03:29 »
Nova generacija i to je to. Ova generacija je dala svoje i mjesta za pravi napredak više nema.

Offline Cole™

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #2 u: Travanj 10, 2012, 10:07:21 »
Isto tako mislim.
GT6 bi se trebao iskupit fanovima i zasjat kako on zna i može (da ne kažem mora). Jednostavno on ima pritisak biti najbolji i u tome treba težiti.
Da slučajno ga odluće izdati još za ovu generaciju konzola, mislim da bi to bilo ogromno kočenje serijala i dva koraka unazad. Nesmiju si priuštit ništa manje od povratka starog sjaja.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Dragster

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #3 u: Travanj 10, 2012, 12:11:30 »
GT6 će izaći za 5 godina valjda  cry1 znači nova generacija... moraju srediti zvukove (ali neka zadrže idle zvukove, jer ti su fantastični), srediti misli oko tih premium i standard auta jer to nema nikakvog smisla...

Za Forzu zbilja ne znam što bih htio vidjeti poboljšano, ono što sam na kratko uspio odigrati me u roku pola sata odvratilo od PS3-a općenito

Eventualno malo ugladiti zvukove, ponekad su previše agresivni... i naglasiti dim

Offline s2000

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #4 u: Travanj 10, 2012, 12:49:58 »
Nazalost ako izade na novoj konzoli necu si moc priustit,eventualno ako se uspijem zaposlit pa onda skupljat novce ako ne onda nista.

Offline Cole™

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #5 u: Travanj 10, 2012, 13:31:03 »
Nevjerujem baš da će im opet trebaš 6 godina.
Ali ako nemogu napravit u 4-5-6 godina igru kak spada onda su nesposobni i ne zaslužuju više tu igru. Prošlo vrijeme.
Mrzim kada netko živi na staroj slavi.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline LukaM 110

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #6 u: Travanj 10, 2012, 13:36:06 »
Forza 5 mora izaci na next boxu jer svako poboljsanje na xboxu 360 bi znacilo downgradeanje stvari koje su vec napravljene, a osim toga forza horizon bu izasla na xboxu 360 jos ove godine.

Offline Cole™

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #7 u: Travanj 10, 2012, 13:47:42 »
Isuse, kako ja mislim da bu to promašaj i apsolutno nešto nepotrebno, nezz  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Dragster

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #8 u: Travanj 10, 2012, 13:54:39 »
Nazalost ako izade na novoj konzoli necu si moc priustit,eventualno ako se uspijem zaposlit pa onda skupljat novce ako ne onda nista.

ionako ti je pametnije sačekati slim verziju  kadt1kažem kako je dosad neka tradicija, uvijek ekipa koja prva kupi nove konzole popuši najviše, da li je to zbog slabih SKU-a, loših matičnih i slično... plate najviše za sumnjivu kvalitetu... opeko se jednom s PS2, nikad više

Offline Thergothon

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #9 u: Travanj 10, 2012, 14:47:41 »
Kasnije je lako biti pametan, ali u pocetku je tesko odoljeti - na srecu, uvijek sam se uspel rijesiti starih modela prije nego su krepale  ;D

Nova generacija je potrebna jer ova je vec odavno dala svoj maksimum.

Offline LukaM 110

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #10 u: Travanj 10, 2012, 14:57:17 »
Dajte pisite sto bi vi htjeli da se poboljsa u sljedecim nastavcima. Ja bih u forzi 5 htio vidjet:
-razne vremenske uvijete i day/night cikluse
-bolja ostecenja nekih auta (neke mozes izubijat do besvjesti, a neke nemres ni ogrebat)
-3d drvece i opcenito bolju vegetaciju (le mans i mugello su mi u cetvorci jako ruzne staze)
-neke nove aute
-bolje efekte dima i prasine

Offline buby0706

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #11 u: Travanj 10, 2012, 16:02:27 »
nova generacija definitivno...
trenutni ps3 je mile volje istrošen...
rađe ču čekati gt6 2-3 godine na ps4 nego da mi ga sad izbace na ps3...

Offline KimiHR

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #12 u: Travanj 10, 2012, 18:23:17 »
Ja ću samo o GT-u.
Nasuprot večini vas bi želio da se GT6 pojavi na PS3.

Znam da je GT5 po pitanju grafike vjerovatno dosegnuo maksimum onoga što se na PS3 može , ali osobno sam prilično zadovoljan tim djelom igre , uzmemo li u obzir sam hardver na kojem se ona vrti.

Mislim da je GT5 najviše podbacio svojim sadržajem,( unatoč zaista iznimnoj podršci PD-a kroz razne update-ove ,Sesonal Evente) , što je najviše i razočaralo večinu igraća.I mislim da ćak i na ovoj generaciji PS igra ima itekako puno prostora za napredak , npr. single player karijera , raznorazni online modovi (npr. odrađivanje endurance eventa kroz online s frendovima,timska utrkivanja u onlineu itd.), i na kraju krajeva -zašto i oni nebi maznuli nešto od Forze npr. Rivals.

Moj največi strah vezan za budučnost GT je priča da se već radi na GT6 , a da se on radi za next-gen konzole.Zašto? Pa zato što se i sa radom na GT4 pričalo da se več šljaka na GT5 , i nekakvog sam uvjerenja da smo baš zato dobili Standard automobile u GT5.

A o PS4 se tek počelo šuškati, i vrlo vjerovatno neće na tržište prije kraja 2013 , ako i tada.

I na kraju zaključak; da bih ipak volio vidjeti GT6 na trenutnoj generaciji , ali puno bolji i kompletniji GT , kojeg smo vjerovatno svi očekivali i sa peticom , ali nažalost nismo dobili.A ovo poduže razdoblje bez nekih vjesti o update-u ili novom DLC-u za GT5 može značiti samo dvije stvari.Ili spremaju neki stvarno ogroman update i/ili DLC , ili su se potpuno okrenuli GT6 koji bi opet ukoliko ga rade za PS3 najkasnije trebao izaći do kraja ove ili max. početkom iduće godine.A ukoliko ga rade za PS4 datum je vjerovatno nepoznat , ali ne smije biti daleko od samog izlaska konzole.

Bit ćemo puno pametniji nakon E3.
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2012, 18:25:21 od KimiHR »

Offline ManTheRamparts

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #13 u: Travanj 10, 2012, 23:22:37 »
Štos je u tome da je GT s peticom zapravo nazadoval glede single player karijere u odnosu na četvorku. I bolje bi im bilo da se okane tih overpriced DLC-ova i nek se fokusiraju na šesticu da opet ne ispadne bućkuriš. Temelje imaju, sad dal ih budu znali iskoristiti je druga priča.

Offline Thergothon

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #14 u: Travanj 10, 2012, 23:29:01 »
Nadam se da se situacija s novom generacijom konzola bude promijenila, jer upravo te 2 igre su mi presudne u odluci koju konzolu cu prije uzeti. Imaju dobre temelje i ako im treba opet 5 godina onda su nesposobni!