Autor Tema: CSR FM4 Rivals  (Posjeta: 40368 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jack-Darkman

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #75 u: Lipanj 16, 2012, 17:58:21 »
..u biti.. kupio sAM tuning za R3 800 i ušao sam, a poslije u poredku mi piše da vozim sa R2 823, neki zajeb u sistemu?

Offline ManTheRamparts

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #76 u: Lipanj 16, 2012, 19:27:10 »
Piše R2 823 vjerojatno kad bi s tim auto trebal biti kak ti stock. To je vjerojatno neki bug s tim autom kad ono - GT2 klasa je, ali napravljen je po drugim regulacijama + tam pod autima nije ponuđen uopće, jedino ga se očito more uzeti iz garaže dok mu napraviš downgrade.  thumbs1

Offline Jack-Darkman

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #77 u: Lipanj 16, 2012, 23:06:50 »
Evo ja se konačno vratio na FM4, odnosno rivalse. Zanimljiv monthly event  thumbs1 (osim drag-a i drift-a koje uopće općenito ne igram).

Offline ManTheRamparts

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #78 u: Lipanj 17, 2012, 20:07:22 »
Dobri su mi ovi eventi na Le Mansu.  thumbs1

Offline Jack-Darkman

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #79 u: Lipanj 17, 2012, 22:26:38 »
..zajeban je onaj na Nurbu., dug krug za odvozit bez greške sa onim "slijepin putnicima"  hmm

Offline LukaM 110

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #80 u: Lipanj 18, 2012, 08:50:04 »
Gde taj event tocno je?

Offline stivrezonski

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #81 u: Lipanj 19, 2012, 21:11:02 »
decki nesto vas nema, dosta sam vas poskidao... jedino je jack pokazao zube kadt1kažem

ja ne mogu ucitati duha, kaze da nemam hard... doduse i nemam pa ne znam dal da si nabavim...

Offline ManTheRamparts

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #82 u: Lipanj 19, 2012, 21:46:12 »
reci ime eventa. btw, kak voziš, postavke i to? ak je s traction controlom, abs-om etc. ne priznam.  cer1njo :P

Offline LukaM 110

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #83 u: Lipanj 19, 2012, 22:06:06 »
stivrezonski daj reci kak se zoves na xbox liveu i slazem se s rampartsom oko tih "pomagala".

Offline stivrezonski

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #84 u: Lipanj 20, 2012, 21:39:28 »
dobro... ubuduće isključujem tcs ... al zar nije sporije s tcs-om? ipak s  tcsom ne mos u zavoju razvaliti kao bez njega... nisam li u pravu???

nick je dugokontov

a sta bi vi i bez tcs, abs?


Offline stivrezonski

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #85 u: Lipanj 20, 2012, 21:42:52 »
btw... mozete vi prizant ili nepriznat tcs, al igra ju prizna i to je to... bilježi se da sam ispred vas...
al opet ponavljam, bez tcs-a se pojedini zavoji mogu puno brze prolaziti, iako je s istim nesto ugodnije voziti, al to ne znači i da je brze...


Offline Thergothon

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #86 u: Lipanj 20, 2012, 21:47:49 »
Ne vidim ni jedan rivals event koji sam vozio da si ispred?  hmm
Napisi pa da provjerim jos jednom  ;D

Vozi kak god zelis, uopce nije bitno - brzi si sa svime off, ali treba puno iskustva.
Inace, online vozimo apsolutno sve off i kamera zakljucana na kokpit  thumbs1

Offline stivrezonski

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #87 u: Lipanj 20, 2012, 21:53:35 »
ja priznajem da nemam toliko iskustva, naročito s xboxom...

ja ću polako preći bez tcs-a... zato te i nemrem stičći, al sam u drugima tik do tebe...

mozda pokoji sam treci ;)

i znači moram se vratiti na kokpit... ja vozim onu prednju kameru bez ikakvog vozila...

pa ako je to problem i to ću promjeniti...

i vidis da sma u pravu kad s tcsom i absom si sporiji...

budem provjerio rivalse pa javim... al vam isto javlja gdje sam vas poskidao..

Offline stivrezonski

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #88 u: Lipanj 20, 2012, 21:57:38 »
i da opet da pitam.. duha mi ne da ucitati... stock only...

kaze da nemam hdd... jel moguće na neki drugi način?

Offline Thergothon

Odg: CSR FM4 Rivals
« Odgovori #89 u: Lipanj 20, 2012, 22:04:13 »
Ma uopce ne slusaj druge, vozi kak ti pase, rivals je prica za sebe i svatko ga vozi kak mu je lakse.
Online dok se vozi, zakljucaju se Hardcore postavke i svi smo na istome.
Moj savjet ti je da probas voziti bez asistencija, ne zbog drugih i raznih komentara, vec zbog sebe. U pocetku je tesko ali kasnije se priviknes i postanes puno bolji igrac/vozac  thumbs1

Pitam za rivalse jer mi nije bacilo nikakvu obavijest da si me skinul  kadt1kažem
Vjezbaj i javi ako mislis da si negdje napravio odlicno vrijeme, bilo je dosta takvih situacija u ovoj temi.
Nakon toga svi u pohod na jedan rivals event i kasnije trash talk  cer1njo thumbs1

Nemam pojma, a dal uopce imas HDD?
Ako nemas vjerojatno nista od toga, mozda da stavis kakav USB stick ili externi hard...