Autor Tema: Slušalice, headseti... kako već  (Posjeta: 52258 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Slušalice, headseti... kako već
« u: Travanj 14, 2012, 11:43:47 »




Tema u kojoj možemo razmijenjivati iskustva o svojim slušalicama, pisati dojmove, donositi novosti, uspoređivati ih te savjetovati naše CSR članove oko kupoprodaje.

Kako bi tema bila što popularnija i bogatija, odnosno s više postova i informacija, evo nekih smjernica kojih bi se trebali držati:
1. Imate li slušalice?
2. Koje slušalice posjedujete?
3. Zašto ste ih kupili?
4. Koliko često ih koristite?
5. Jeste li njima zadovoljni?
6. Što vam one znače?
7. Vaša iskustva s njima?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #1 u: Travanj 14, 2012, 12:06:25 »
Kad nisam imao slušalice zvuk mi je išao preko tv zvučnika a kako gotovo nikad nisam imao prilike otfrljiti zvuk na malo jače, uvijek sam žudio za jasnim, glasnim, bistrim zvukom koji prolazi mojim ušima. Ovo navedeno ide u prilog da sam maleni audiofil. Volim čuti i one zvukove koji se inače teško čuju bez slušalica gdje do izražaja dolaze svi tonovi, dubine i bassovi.

Prve slušalice koje sam kupio bile su Logitechove G330 koje su imale stereo zvuk i svojoj su svrsi služile vrlo dobro. Do 3. mjeseca ove godine kada su otišle na servis. Tada su mi ih zamijenili istim takvima, samo novima u mint conditionu. Kako sam uvijek htio imati slušalice koje su u vrhu svojih performansi, odluka je pala na Sharkoonov headset X Tatic 5.1 digital.

Koristim ih naravno u PS3 gamingu a kako su kompatibilne sa svim što ima digitalni output, sigurno ću ih i na PC-u koristiti.
Prvi put sam jučer osjetio čari surround sounda i ostao sam zabezeknut. Imao sam eargasme i to višestruke. Ugodno leže na glavi i ne stišću puno. A čudo je kako ti se glava žari unutra u tom plišu dsmoker
Manu koju bih mogao istaknuti su metri i metri žica, kabela. Treba ti jedan dobar cabel management da to dovedeš u red. Vjerujem da je tako i kod ostalih high end slušalica.

A vi?

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #2 u: Travanj 14, 2012, 16:27:07 »
Da imam financije to bi mi sigurno bila prva sljedeća investicija.  hmm
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline maracCK

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #3 u: Travanj 14, 2012, 17:51:01 »
Ja sam uzeo ove:

http://www.gmc.hr/ps3-wireless-stereo-headset-sony.aspx

čim su došle, mogu samo reći da sam prezadovoljan   thumbs1
za te novce dobio bežične slušalice i još k tome odlične kvalitete,
definitivno preporučam  hug1
PSN ID - marac_gt

Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #4 u: Travanj 15, 2012, 00:31:59 »
Super slušalice marac, gledao sam ih i ja jedno vrijeme. Jesi ih uzeo u GMC-u? Čujem da ih malo dobavljaju ovdje u HR... kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline maracCK

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #5 u: Travanj 15, 2012, 11:02:06 »
Super slušalice marac, gledao sam ih i ja jedno vrijeme. Jesi ih uzeo u GMC-u? Čujem da ih malo dobavljaju ovdje u HR... kava1
Da kod GMC-a sam kupio, zvao sam ih pa su mi poslali jedne čim su dobili prvu pošiljku, rekli mi da imaju dosta problema oko nabave tih slušalica, premalo su ih dobili  fpalm1
Al kasnije sam dobil mail od njih da su dobili veće količine  :P
PSN ID - marac_gt

Offline Thergothon

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #6 u: Travanj 15, 2012, 15:05:01 »
Posjedujem ove s prve slike:
Tritton ax pro 5.1 kompatibilne sa apsolutno svim zamislivim.
Strahota jedna od slusalica, zvuk je brutalan, a igranje bilo kojeg FPS-a je perverzija  ave1
Jednostavno se cuje svaki korak i tocno mozes procijeniti iz kojeg smjera dolazi. Prvi puta sam ih testirao u COD4 dok je sve bilo nafrljeno skoro do kraja, bacil bombu i doslovno pao sa stolca dok je puklo  cer1njo
Naravno, muzika i filmovi su isto sasvim druga dimenzija dok preko njih slusam, vrijede svake lipe!


Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #7 u: Travanj 15, 2012, 15:13:17 »
Prvi puta sam ih testirao u COD4 dok je sve bilo nafrljeno skoro do kraja, bacil bombu i doslovno pao sa stolca dok je puklo  cer1njo

 thumbs1 Ja isto. Ajme meni zamisli na najjače s nekim horrorom
Odlične slušalice, jedne od najboljih u klasi.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #8 u: Travanj 15, 2012, 15:24:11 »
Probaj Dead Space 2  thumbs1
Atmosfera i zvukovi su STRAVA na prave slusalice  ;D

Offline budainka16

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #9 u: Travanj 15, 2012, 18:21:27 »
Imam Logitechove G330 i zadovoljan sam s njima, koristim ih kad god je laptop upaljen, najbolja stvar kod njih je vrlo čist zvuk mikrofona, odnosno drugi vas čuju kristalno čisto, i toliko su lagane da nakon 15 sati nošenja uši ne bole.
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #10 u: Travanj 15, 2012, 18:32:35 »
Poptpis na to. Imao sam ih, svi su mi govorili da me čuju kao da sam na dva metra od njih. Jel ih koristiš i za PS3?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #11 u: Travanj 15, 2012, 18:34:01 »
Tako i meni kažu, ali ja imam veliku glavu pa mi je mikrofon prekratak pa ne iskorištavam puni potencijal sluški  cer1njo cer1njo

Ne, ja imam onaj model sa 2 x 3.5mm priključnice.
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #12 u: Travanj 15, 2012, 18:36:50 »
?? G330 dolazi s ta 2x 3,5mm priključka ali i sa USB konektorom koji ima dva ulaza za 3,5mm konektore. Kasnije, USB priključiš sa sluškama u USB od PS3 i radi. Da nemaš neki drugi model?
« Zadnja izmjena: Travanj 15, 2012, 18:38:24 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #13 u: Travanj 15, 2012, 18:52:36 »
E da , ja sam uzeo sa eBaya pa mi lik vjerovatno nije poslao taj USB priključak  cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #14 u: Travanj 15, 2012, 19:03:41 »
Auuu ne da ti nije poslao nego lik te prevario samo tako fpalm1
 cry1
Zato ja nikad ništa ne uzimam preko neta( pogotovo eBay). Šteta.
Ali vidio sam negdje davno link gdje si to mogao kupiti na njuškalu ( taj USB), košta cca 30 kuna. Znam, s Njuškala, ali ovaj put te ne može prevariti.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.