Autor Tema: Pogodi model automobila  (Posjeta: 87530 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #60 u: Travanj 30, 2012, 21:33:52 »
kakav zadnji dan? vezano za kaj?

P.S.
točno -.-  ;D ;D

EDIT: sad sam pročitao ovo za zadnji dan... sorry  ;D ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2012, 21:38:00 od Wulf »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #61 u: Svibanj 01, 2012, 12:23:45 »
Ali nije mi ni taj pogodak pomogao jer je svejedno TexWiller automobilist mjeseca sa 4 osvojena boda, čestitke!  p1va

Krenuo je novi mjesec, no čini se da nitko nije nikakve prijedloge dao - to znači da smatrate da su pravila OK ili? Što sa onim da promjenimo 2 boda za onoga tko je pogodio a 1 bod da ide onome čiji zadatak nije pogođen? Ajmo ljudi, svi prijedlozi su dobrodošli, kao i komentari o tome ima li interesa za nastavak igre ili ovaj pilot projekt nije uspio  shy1

Jasno, sve u ovu temu
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #62 u: Svibanj 01, 2012, 15:44:11 »
Ali nije mi ni taj pogodak pomogao jer je svejedno TexWiller automobilist mjeseca sa 4 osvojena boda, čestitke!  p1va

Krenuo je novi mjesec, no čini se da nitko nije nikakve prijedloge dao - to znači da smatrate da su pravila OK ili? Što sa onim da promjenimo 2 boda za onoga tko je pogodio a 1 bod da ide onome čiji zadatak nije pogođen? Ajmo ljudi, svi prijedlozi su dobrodošli, kao i komentari o tome ima li interesa za nastavak igre ili ovaj pilot projekt nije uspio  shy1

Jasno, sve u ovu temu


ček.. i kaj sad?
Kad nastavljamo dalje?
Evo novi add-on... pobjednik prošlog mjeseca započinje sa novim mjesecom i stavlja novu sliku :)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #63 u: Svibanj 01, 2012, 18:32:15 »
Evo novi add-on... pobjednik prošlog mjeseca započinje sa novim mjesecom i stavlja novu sliku :)



-Zadnji dan u mjesecu se ne igra nego se zbrajaju bodovi, odn ako stoji aktualni zadatak, on se poništava, i sljedeći dan pobjednik prethodnog mjeseca postavlja novi zadatak



 shy1

Evo, modificirao pravila sa bodovima i dodao rezultat, i ako nema drugih prijedloga za sada, TexWiller, možeš postaviti novi zadatak  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline TexWiller

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #64 u: Svibanj 01, 2012, 20:54:12 »
Evo još jedan meni zanimljiv:


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #65 u: Svibanj 01, 2012, 20:56:15 »
O bogati, što je sad ovo  ;D Liči mi na De Tomaso, ali znam da nije
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline TexWiller

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #66 u: Svibanj 01, 2012, 20:59:12 »
Nije  sm1jeh

Offline DogZy

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #67 u: Svibanj 01, 2012, 20:59:47 »
I lici na alpinu 310 ali nije jaad
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline TexWiller

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #68 u: Svibanj 01, 2012, 21:06:10 »
Nije niti alpina.
Ugl, o njima sam čuo prvi puta u Auto klubu (još dok je bila jedina ravija o automobilima kod nas, perfektan članak, na nekoliko stranica), isto zanimljiva firma (iz zemlje koja ima veze sa automobilizmom ko Mara sa krivim k***** )

Offline Wulf

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #69 u: Svibanj 02, 2012, 19:34:59 »
Možda iz Indije?

Offline TexWiller

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #70 u: Svibanj 02, 2012, 23:05:06 »
:) nije, nice try

Offline Wulf

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #71 u: Svibanj 03, 2012, 01:07:26 »
HA!

Iz Švicarske
Monteverdi HAI 450 SS  kuul

Offline TexWiller

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #72 u: Svibanj 03, 2012, 07:19:09 »
Je, kak si ga našao?

Offline Wulf

Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #73 u: Svibanj 03, 2012, 09:47:56 »
ma okrenuo sam internet naopačke... svašta sam guglao...
vrstu karoserije, pa po boji, s obzirom da je ovak vani onda kao aukcije automobila ili car show vintage i slična sranja... Onda sam išao po godinama, tipa sports car 1970 1980 1960, tak po izgledu pa otprilike koja bi bila godina, potrošio sam dobar dio dana  cer1njo

ugl, evo moj autek  sm1jeh


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Pogodi model automobila
« Odgovori #74 u: Svibanj 03, 2012, 10:01:33 »
Marcos 1800?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.