Autor Tema: Vaše Konfiguracije  (Posjeta: 133695 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #255 u: Prosinac 22, 2015, 17:35:21 »
Komp je u sobi. Aj sutra napisem dojmove

Offline Nexus

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #256 u: Prosinac 22, 2015, 17:54:48 »
Jeli ti PS4 imao garanciju?

Offline DlxWrecker

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #257 u: Prosinac 22, 2015, 18:07:40 »
Ljudi, ovako, četveroumim se a ako itko zna šta o tome, šta reći, koju posluku porati...

Dakle uzeti jedan od ova 3 ovdje u Dubaiu

Face Off: Asus ROG G501 vs. Lenovo Y50 vs. Acer Aspire V15 Nitro - NotebookCheck.net Reviews

NAPOMENA:
Asus nije ovaj nego g551 model. SKoro isti samo malo bolja kvaliteta kučišta koliko sma skužio. Ali druga 2 su ta.

Sva tri laptopa skoro isti hardver, razlike u HDD-u ugl, procesori, grafa RAM isto...


ILI...

Letim za LA za 10 dana pa možda tamo kupiti Alienware 15? Cijena ista svih 4 (ali Alienware u Dubaiu je jako skup), no dobivma znači u LA Alienware za pare ovih ostalih u Dubaiu, dječački san, ali je s druge strane jebada sa garancijom što ako išta ode moram tamo ili slat po nekom a ovdje kupim i samo uzmem taxi ili metro do radnje...

Pa ono, prvo, je li vrijedan Alienware kupovine preko bare i ako ne, koji od ova 3 vi preferirate?


ja bi uzeo Alienware, rađe bi za istu lovu uzeo bolji hardware bez obzira što je problem garancija. probas ga gori na benchmarku nekom 24 sata i ako prođe miran si sigurno.
od ova tri što si naveo bi vjerovatno uzeo Asus iako volim Lenovo laptope, ali ja preferiram male 13 incne laptope za raditi. Ne kuzim se bas u gejming laptope. Znam  samo da procesori nemaju veze sa desktop procesorima tj da im nisu niti blizu.


Offline Praetorian

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #258 u: Prosinac 22, 2015, 18:08:56 »
Jeli ti PS4 imao garanciju?
Imao je

Offline ferrari1345

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #259 u: Prosinac 22, 2015, 18:13:18 »

Face Off: Asus ROG G501 vs. Lenovo Y50 vs. Acer Aspire V15 Nitro - NotebookCheck.net Reviews

NAPOMENA:
Asus nije ovaj nego g551 model. SKoro isti samo malo bolja kvaliteta kučišta koliko sma skužio. Ali druga 2 su ta.



Hehe upravo danas kupio Asus Rog g551 (vw).... Samo moram čekam dostavu i nadat se da će doć prije Božića  shy1 . Speksi nisu kao ovdje ali se ipak radi o 960m.
Necu ti previše pametovati koji je bolji jer ipak ovi na stranici znaju malo više... Kod nas ima zapravo samo Acer i Asus, dok je Lenovo ipak pre skupo ponajviše zbog 4k ekrana zbog kojeg ne vidim nikakve svrhe pogotovo ako pričamo o gamingu

Nisam siguran kolke su cijene tamo ali nema sumnje da je tamo jeftinije, pogotovo ako pričamo o USA

Offline DlxWrecker

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #260 u: Prosinac 22, 2015, 18:13:50 »
Imao je

aj pukni 3dMark konfiguracije kad stignes...bas me zanima titan i 3770k

Offline Praetorian

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #261 u: Prosinac 22, 2015, 18:16:55 »
More

Offline Nexus

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #262 u: Prosinac 22, 2015, 18:17:27 »

Offline Praetorian

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #263 u: Prosinac 22, 2015, 18:18:01 »
Naticna 5 g
Napajanje 2

Offline Nexus

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #264 u: Prosinac 22, 2015, 18:22:01 »
Nezz...men bi to bio preveliki rizik pogotovo grafička koja je možda korištena u minerske svrhe i vjerojatno je stock hlađenje itd., al ako si ti zadovoljan...

Offline DlxWrecker

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #265 u: Prosinac 22, 2015, 18:24:58 »
Ajde molim te daj full listu komponenata.
Ja mislim da tu nema nikakvog zajeba, a i to se moze provjeriti jako lako. neka odvrti bench 24 sata i to je to
ne virujen da je majnano sa titankom...majnalo se najvise sa amdovim grafama.

moja preporuka je samo dobar UPS jer ces tako produziti vjek trajanja komponenata
« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2015, 19:01:55 od DlxWrecker »

Offline doktor1

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #266 u: Prosinac 22, 2015, 19:28:10 »
Nezz...men bi to bio preveliki rizik pogotovo grafička koja je možda korištena u minerske svrhe i vjerojatno je stock hlađenje itd., al ako si ti zadovoljan...

Po kojoj bazi zaključit da je miniro taj PC?
Šta te je uopće navelo na miniranje? Jer evo, gledam njegov post i ama baš nikako ne mogu ubrat odakle si ti izvuko to.. Cjena?
Ja sam recimo prijatelju prodo GTX 750 TI za 300 kn dok su po njuškalima po 600+ kuna... Nit je minirala, nit je neispravna niti išta....

Bezveze ti je konstantacija...
« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2015, 19:30:30 od doktor1 »

Offline Nexus

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #267 u: Prosinac 22, 2015, 20:03:05 »
Po kojoj bazi zaključit da je miniro taj PC?
Šta te je uopće navelo na miniranje? Jer evo, gledam njegov post i ama baš nikako ne mogu ubrat odakle si ti izvuko to.. Cjena?
Ja sam recimo prijatelju prodo GTX 750 TI za 300 kn dok su po njuškalima po 600+ kuna... Nit je minirala, nit je neispravna niti išta....

Bezveze ti je konstantacija...
Zašto ne?
Lik je tražio 12k kn da bi na kraju pristao na 5k i PS4 koji vrijedi nekih 2100-2200 kn max...samo pretpostavka nisam nigdje izvukao iz postova.
Ma i da je i da nije svejedno za možda 2 godine star PC bez garancije na najvažnije dijelove ja to osobno ne bi uzeo pa makar imao Titan SLI unutra.

Offline doktor1

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #268 u: Prosinac 22, 2015, 20:06:56 »
Ma i da je i da nije svejedno za možda 2 godine star PC bez garancije na najvažnije dijelove ja to osobno ne bi uzeo pa makar imao Titan SLI unutra.

Stvarno mi se sere od oakvih postova!
Ovo je konstantacija na razini devetogodišnjeg djetea!!

PC koji će opet biti tri puta jači i od PS5 XBX dva, tri konzola! Ali to smo već prošli i nema potrebe! 6GB video memorije; to će biti malo možda tamo negdje 2022 godine a ni tada ijedna konzola neće niti prismrdit tom Titanu...

"Za dvije godine star PC"
Još mi napiči da svakih šest mejeseci na PCu moram mjenjat komponente i dat ću ti permaban iako nisam moderator!

Offline DlxWrecker

Odg: Vaše Konfiguracije
« Odgovori #269 u: Prosinac 22, 2015, 20:15:57 »
Zašto ne?
Lik je tražio 12k kn da bi na kraju pristao na 5k i PS4 koji vrijedi nekih 2100-2200 kn max...samo pretpostavka nisam nigdje izvukao iz postova.
Ma i da je i da nije svejedno za možda 2 godine star PC bez garancije na najvažnije dijelove ja to osobno ne bi uzeo pa makar imao Titan SLI unutra.
Ja sam prije po godine uzeo komp za 3k kuna koji vridi 10minialno. Nista nije imalo garanciju. Ljudima triba lova jbg.  Mislin da garancija nema veze s tim koliko sto vridi i koliko ce durati.  Uvik ima nacina za provjeriti da li je sve ispravno.  Ja sam uzeo napajanje od 1000w koje je 3-4 miseca radilo svaki dan za majning sa 4 graficke.  Kad izracunas MTBF komponenti i na koliko je deklarirano,  napajanje nije odradilo 85% svog vjeka. Mislim da ako se pametno gleda i oprezno polovno moze biti i vise nego dobro.
Ovo sto je on uzeo je po meni dobar deal i dobra baza za kupovinu detalja poput aio vodenog i sl đinđi