Autor Tema: Mobiteli, mobilne mreže i tarife  (Posjeta: 39861 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Alnor

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #330 u: Veljača 24, 2019, 14:34:32 »
A još neznam jer se ne zna točna cijena kod nas...ali ako bude velika razlika možda uzmem u austriji.
A što se tiče softwarea bas sam pital frenda koji je koristil xiaomi vec par godina i sad uzeo i mi8 lite i kaže da su smanjili ad-ove i takve stvari, tj da on za sad na novome nije uocio ni jednu takvu stvar

Offline speedy56

« Odgovori #331 u: Veljača 27, 2019, 11:41:14 »
Pitam te radi garancije i popravka.
Ako uzmeš kod nas u Xiaomi hrvatska, ili kak se već zove dućan, ili u nekoj od njihovih preprodavača (links npr) imaš servis u Osijeku (oni ti ga pošalju, poprave i vrate u garanciji).
Ako uzimaš iz Kine zaboravi na garanciju. Možeš ju ostvariti tak da ti njima poštom pošalješ mob...tu ti je sve jasno već.
Možeš uzeti npr i preko Geekmaxi shopa na netu. To je shop iz Njemačke, ali cijenu su maltene kao iz Kine, pogotovo za te skuplje mobove, s tim da kod njih možeš ostvariti garanciju u Europi. Šalješ k njima, ali lakše je ipak dogovarati i slati to u Njemačku, nego Kinu.

Sad, ne znam dali si mislio naručivati iz Austrije ili skoknuti do Graza pa kupiti.
Uglavnom, kaj hoću reći, fućkas sad neku razliku u cijeni od 250kn na 3000kn, ak u slučaju problema s mobitelom imaš peripetije s garancijom.
Ja sam redmi note 5 mogao dobiti nekih 150kn jeftinije iz Kine (s tim da bih 3tjedan čekao, iz DE sam čekao 2-3 dana), ali ne bih imao nikakvu garanciju. Ovak sam uzeo preko Geekmaxija i u slučaju kvara imam barem neko jamstvo.

Offline Alnor

« Odgovori #332 u: Veljača 27, 2019, 18:00:31 »
da, kužim..budem proučil još onda kad dodje pa da usporedim sve to, hvala!  thumbs1

Offline Alnor

« Odgovori #333 u: Ožujak 24, 2019, 14:53:19 »
uzeo Xiaomi Mi 9 64gb memorije verziju u mediamarktu u austriji (cekam jos da dodje). 3400kn, a kod nas je 4100kn za isti model, kaj je fakat velika razlika...