Autor Tema: Mobiteli, mobilne mreže i tarife  (Posjeta: 100424 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #45 u: Veljača 04, 2013, 00:08:04 »
@Ramparts
Slazem se skroz jer i sam imam takvo razmisljanje.
Ali zakaj ne ako si u stanju izdvojiti te pare i veseli te to. Zakaj kupovati ekran od 100cm ako istu stvar vidis i na onom od 50cm?  cer1njo
Svi imamo neke pizdarije na koje smo slabi i koje nas vesele, makar mozda ne iskoristavamo puni potencijal ili ih koristimo u "pogresne" svrhe.

Offline ManTheRamparts

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #46 u: Veljača 04, 2013, 00:09:09 »
Istina, al ovo nikad ne bum razmel i overkill je čak i za mene.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #47 u: Veljača 04, 2013, 00:18:12 »
Definitivno je, ali sam si odgovoril zbog cega.
Fejs na kojem se mora visiti non-stop i updejtati statusi i slike.
Inace, ne vidim neku potrebu. Mailovi i slicne stvari mogu pricekati ako nisu poslovne prirode, a kod vecine ljudi nisu.
Iskreno, nije me uopce briga, ali meni trenutno nije potreban niti ga zelim, kao ni prenosne konzole. Ides na putovanje i umjesto da upijas nova iskustva, igras igre  fpalm1 Javni prijevoz, uh, strasno se mogu opustiti i uzivati dok sam okruzen gomilom ljudi. Koristenje kod kuce mi nema smisla jer imam veci ekran. Dakle, MENI je totalno nepotrebno.
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2013, 00:22:09 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #48 u: Veljača 04, 2013, 00:21:39 »
Ma razmemo se, velim - ja sam retard za te stvari i ne kužim poantu, možda sam omašil ceo fudbal, al dobro mi je tak.  cer1njo

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #49 u: Veljača 04, 2013, 16:29:46 »
... NIKADA ne bih kupio iPhone, nikad. Dobro, znam za onu poslovicu, ali brate...
To se kupuje samo da bi se kur*ilo u društvu, kao ti si elita s iPhoneom 5.

Isto tako sam ja razmišljao. Do prije 2 godine.
Kad mi je firma rekla da si moram odabrat smartphone. Što mi se gadilo (i firma i smartphonei, a i razlog nabavke (da me mogu yebat 24sata dnevno)).
Iphone je naravno "za seljačine", pa sam prevrtio cijelu ponudu, svi su hvalili HTC, međutim tada, boljeg mobitela od iPhonea4 nisam našao pa sam ga i odabrao.

Tako da je to isto ko ono sa BMW/Mercedesom. Seljačine ih voze, pa ih normalniji ljudi radije zaobilaze. Iako su superioran proizvod.

A, da moram birati danas, Samsung S3, Note II ili čak Xperia S, po onome što sam vidio, svo troje su dostigli i prestigli iphone(5).

To je bilo ko fol objektivno.

Subjektivno je da mi se gade. Jer onda dobijam mailove momentalno. Neću fakin mailove momentalno. Ili se moram preko Skypea čut s nekim, pa sa strane još petoro ljudi šalju - šta ima i di sam. Gonite se, meni moji frendovi i najbliži u svakom trenutku znaju "šta ima". Naravno, kurtuazno odgovaram i tako redovito uludo trošim vrijeme na isprazne priče sa ljudima iz kategorija -poznanik ili -kolega.

Još da ubacim mrvu misterije i ovaj post je kompletan.  kuul
Dakle, ono što mi je misteriozno je da ja, prezadovoljan, al prezadovoljan svojim prastarim dinosaurusom K800i (iako mi se rugaju), prolazim šoping centrom i opla, novi Samsung, i ne mogu odolit da ne idem čačkat po njemu, neko izvadi Iphone5, a ja odma - daj da vidim. Šta će mi to? Taj dio mi nije jasan.
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2013, 16:32:28 od versus »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #50 u: Veljača 04, 2013, 20:47:40 »
versus je car  ave1  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #51 u: Veljača 16, 2013, 20:57:50 »


Samsung SGH S100 vs Samsung Galaxy SIII   kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #52 u: Ožujak 11, 2013, 18:51:31 »
Nakon dvije godine korištenja ubio sam  Nokiu 5230 maestralnim potapanjem u vodu   fpalm1
Razmišljam uzeti Xperiu Arc S rabljenu jer raspolažem s oko 1500 kn , ali želim vaše  mišljenje..
Jel ima neki bolji, jači mobitel za tu istu cijenu?
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #53 u: Ožujak 11, 2013, 22:45:59 »
@DogZy - S100 ima dva ekrana - S3 se ne može mjeriti s tim  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #54 u: Ožujak 20, 2013, 15:22:34 »
jel netko zna ;
po čemu je S3 bolji od Note II ?
tj. osim dimenzija, što ima bolje, software/aplikacije, brzinu, lakoću korištenja....

ne da mi se registrirat uokolo specijaliziranim forumima i čitat stranice i stranice stručnih tekstova, ako ko zna nek napiše
ako nezna onda ništa

Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #55 u: Ožujak 20, 2013, 15:46:38 »
poa pogleaj si na gsm areni... vidiš ko kaj koristi i usporediš na netu  sm1jeh

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #56 u: Ožujak 20, 2013, 16:08:49 »
vidio sam na gsm areni, pošto su tamo većinom brojevi po svemu mi Note II izgleda bolji
pa mi nije baš jasno, nema mi logike da je S3 masovno rasprostranjen

te je moj zaključak bio da propuštam nešto u priči po čemu je to S3 bolji
možda je juzer-frendliji

Offline Punisher

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #57 u: Ožujak 20, 2013, 16:09:23 »
Pa jel nije note II gro veći od S3?

Više tablet?

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #58 u: Ožujak 20, 2013, 16:43:13 »
dimenzijama su svi davno prešli granicu dobrog ukusa, pa me tih par cm više ne brinu
doduše cura kaže da bi bio seljačina sa glomaznim Note-om al taj smo razgovor imali davno kad sam auto uzimao pa je seljačina pobijedio

mene sa softversko-userskog aspekta zanima jel S3 nudi išta bolje od Note II

iako najradije ne bi nijednog. No radi posla moram, tj. psihologije. Dođem, pa kad vide da vadim K800i onda počnu suptilne provokacije. Što mi ne smeta, no redovito nastave ("jel imaš novi od Nirvane na mobu" "jel to VGA kamera" itd). I onda kažem nešto tipa "zoveš mene da ti sredim firmu koja ti grca u dugovima, došao si tramvajem jer nemaš ni aute više i tu mene jebeš radi mobitela" i onda se sugovornik naljuti. Već dvaput tako. K800 će mi sjebat i ono malo preostalih kontakata.

Offline Punisher

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #59 u: Ožujak 20, 2013, 16:44:51 »
Uzmi jeftiniji :D sve ti je to isti vrag  cer1njo cer1njo