Autor Tema: Mobiteli, mobilne mreže i tarife  (Posjeta: 100246 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #60 u: Ožujak 20, 2013, 17:01:20 »
očekujem i pojeftinjenje S3 s obzirom da je S4 izašao
al ne znam jel to realno il ne
i otvaraju se i nova vrata (a da je uzeti S4?) i odma mi postane iritantno

tehnologija je zlo

Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #61 u: Ožujak 20, 2013, 18:31:05 »
mislim da sam vidio note II ili neki drugi drek.. i fakat je ogroman, ko omanji tablet, doslovno.
S4 je možda rasprostranjeniji jer je nudi slične performanse a manji je. neznam, bubam bezveze zato kaj mi se čini da se nemre niš tak novoga ponuditi od tehnologije. iako mislim da bi se iznenadio :l
your choice anyway, ali ja bi uzeo s3 jer bi, meni osobno, bio veći bed izvaditi note2 nego s3, čisto zbog veličine.

sam pazi da te ne počnu zajebavati onda, ak ćeš uzeti neki veliki mob, da ne bude: kaj ti je to produžetak za penis?  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #62 u: Ožujak 20, 2013, 19:07:25 »
Mene su zajebavali da je S3 retrovizor.  kava1 cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #63 u: Ožujak 20, 2013, 19:40:19 »
mislim da sam vidio note II ili neki drugi drek.. i fakat je ogroman, ko omanji tablet, doslovno.
S4 je možda rasprostranjeniji jer je nudi slične performanse a manji je. neznam, bubam bezveze zato kaj mi se čini da se nemre niš tak novoga ponuditi od tehnologije. iako mislim da bi se iznenadio :l
your choice anyway, ali ja bi uzeo s3 jer bi, meni osobno, bio veći bed izvaditi note2 nego s3, čisto zbog veličine.

sam pazi da te ne počnu zajebavati onda, ak ćeš uzeti neki veliki mob, da ne bude: kaj ti je to produžetak za penis?  cer1njo

istina, velik je

no često imam u rukama Xperiu Tipo (manji je od "normalnih"). I sad...nije to to, fali veći ekran. Te nove generacije baš traže veći ekran inače je sve sitno.

a za penis...kad sam uzeo auto postao sam "iskompleksirana seljačina sa malim penisom". Plus, susjedi se ženili, pitali me da bi barjaktar bio u mom autu, odbio sam hrvatsku zastavu na moj auto, pa su zaključili da sam valjda četnik (iako nema veze s logikom).
Tako da kao "iskompleksirana četnička seljačina sa malim penisom", ne bojim se novih pridjeva sa Note II  kuul

Cole, ti imaš S3 ?
zadovoljan ?
jako ili ?
« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2013, 19:41:59 od versus »

Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #64 u: Ožujak 20, 2013, 19:45:21 »
 cer1njo cer1njo cer1njo
baka me pitala je li mi cura ateist kad sam reko da nije išla u crkvu na božić  fpalm1 cer1njo cer1njo
tak da me ni ovo tvoje ne iznenađuje

da, to je ajmo reći problem kod tih stvar da je sve gore sitno kaj se gleda. ja imam x8 i ok jebiga malo, ali ne sad da usitni... čak gledam gore ponekad youtube i bolja mi je rezolucija nego na kompu  ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #65 u: Ožujak 20, 2013, 21:45:43 »
a za penis...kad sam uzeo auto postao sam "iskompleksirana seljačina sa malim penisom".

OK, offtopic je, ali baš me zanima - kaj voziš? Ak nije tajna, no mislim da te na ovom forumu nitko neće zajebavati za auto  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #66 u: Ožujak 20, 2013, 21:52:31 »
Sa S3 jako, a Androidom ne baš. Jednostavno IOS je puno brži i fluidniji, a to kod korištenja raznih aplikacija je najbitnija stavka. Android je puno otvoreniji i meni osobno daleko ljepšeg izgleda i mogućnosti. Neke sitnice su briljatno izvedene, ali općeniti dojam je da sustav treba bit brži i fluidniji. Valjda dovoljno govori da na uređaju ne postoji suvišna stavka ili opcija. Topla preporuka.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #67 u: Ožujak 20, 2013, 22:51:18 »
ma super Cole, samo mi je falilo da mi se baca buba u uho sa IOSom  ;D
šalim se, iphone mi je van odabira radi snimaka i slika, koji su, koliko sam vidio, lošiji od Samsunga. Plus ono debilno apple pravilo da se bluetoothom spaja samo na drugi apple

e još jedno pitanje, koliko ti baterija traje ?

@Shimmy 330cd, stariji model (E46)

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #68 u: Ožujak 21, 2013, 17:18:16 »
amazon.it ; Samsung Galaxy S4 = 697,71eur  hmm

( izvor : Samsung Galaxy S4 Smartphone, Touchscreen AMOLED da 12.7 cm (4.99 Pollici), Memoria Interna 16 GB, Fotocamera 13 Megapixel, Android 4.2, Colore Nero )

ako se upustim u veoma komplikovanu matematičku računicu ;
i uzmem u obzir da je kod njih S3 425eur
tj. ispada da je S4 nekih 38% skuplji od S3-ja

kod nas je već S3 oko nekih 5000 ( fpalm1)
znači S4 će koštati točno UTriPičkeMaterine tisuća kuna

ne tiče se mene al ne mogu se ne zapitati šta će sad hrvati
Linić ne da ljudima više minus
i sad, kako će si prosječan hrvat nabaviti S4 ?
a mora nekako, neće valjda da mu se susjedi rugaju

Offline DogZy

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #69 u: Ožujak 24, 2013, 17:16:39 »
Aplikacije, igre i programi koji su instalirani na mome mobitelu:

DHL Fastest Lap (topla preporuka). Ne treba vam F1 official timing app od 28,70$ za pracenje utrke.

Do you know F1 cars? Kao neka igra pogadanja, pojavi se slika i imas 4 ponudena F1 konstruktora. Imas 5 zivota, ako fulas, gubi se 1 zivot. Bolidi su od 1950-tih do 2009 i ima ih oko 560. Rekord mi je dosad 77 pogodena u 82 pokusaja. Skinite mi rekord! sm1jeh

Real Racing 3. Najbolja racing igrica na smartphoneima.     .

Eurosport i Sky Sports za sportske vijesti i rezultate najbolji.

TuneIn Radio. Trenutno cistim kucu i u sobi mi vristi Reggae radio 141, sve to spojeno na dock od mobitela koji ima takve zvucnike da imam osjecaj kao da sam u kinu! Gusti kuul

Whatsapp i Viber ne moram ni spominjati. Od ostapih komunikacijskih sredtava imam yahoo mail, gmail, FB messenger.

Task manager koji se brine za uporabu memorije i uklanjanje programa koji su otvoreni.

Shazam je tu da otkrije glazbu koju nisam nikad cuo, a zanima me koja je.

GTPlanet aplikacija, ne moram puno objasnjavati. Pristup vijestima i forumu.

Playtube za direktno skidanje videa s YT i njegovo spremanje na mobitel.

Quora. Jedna od najdrazih aplikacija. Zamisljena je kao neki sajt/poluforum u kojem svatko tko je registriran moze postavljati svakakva pitanja o svemu i svacemu u podtemi namijenjenoj za to. I rekli bi da tu pisu neke balavurdije, a 70% ljudi koji pisu su ili Japanci ili ludi Indijci, sto bi se dalo protumaciti kao geek internet sajt ;D Pratim gotovo sve teme vezane uz automobile i utrke i fiziku.

Vi koji imate pametne mobitele, sto vi imate na mobitelu? shy1

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #70 u: Ožujak 25, 2013, 23:23:02 »
Cole, lollik, ostali? Nitko? jaad
Zanima me sto vi imate.


Update: zaboravio nadodati ZetKarte, Dropbox (ne koristim) i Snooker fans news
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #71 u: Ožujak 25, 2013, 23:33:21 »
Shazam, viber whatsapp, skype, twitter, youtube, raznorazni angry birdsi, twitch tv, rooster teeth app za podcaste i tak, chessbypost, data usage itd itd uglavnom ima svega i svačega pola toga više ni ne koristim i trebao bi počistiti da malo rasteretim mob, al ne da mi se  cer1njo

Offline budainka16

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #72 u: Ožujak 26, 2013, 00:09:43 »
Advanced Task Killer, Facebook, Opera Mini, Winamp, sve ostalo je nepotrebno  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #73 u: Ožujak 26, 2013, 08:13:20 »
Whats app - to znate,
Carbuzz - aplikacija za carbuzz stranicu,
News Republic - vijesti sa raznih portala i mogućnost biranja tema na home screenu,
Chess free - šah  ;D,
Accuweather - vrijeme,
Simple moon phase - mjesečeve mjene,
Recipes - recepti,
Zedge - wallovi, ringtoneovi i sl. gluposti,
Husky Starcraft - YT filmići iz SC2 i SCHoTS,
Tetrix - tetris

Offline LukaM 110

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #74 u: Ožujak 27, 2013, 12:21:48 »
Viber, njuskalo, imdb, flashlight, line runner, cut the rope, temple run 1&2, siege hero, xbox smartglass, hill climb, smurfs, gta vice city, real racing 3, facebook, instagram, imgur, ign, youtube, google translate, trailers, genius scan, solar walk, adobe reader, 9gag