Autor Tema: Mobiteli, mobilne mreže i tarife  (Posjeta: 98826 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #300 u: Studeni 30, 2017, 10:00:37 »
Možda si dobio neki notification. tipa mail ili nešto slično... to mi se ženi zna dogoditi... sam se upali i to me živcira. kažem daj si upali vidljive notifciatione, ali neeeeee onda moraš otključat screen i vidjeti što si dobio... breeeeh

Offline c0bra123

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #301 u: Studeni 30, 2017, 11:18:23 »
Nije to. Jer su upaljene notifikacije i blinka led indikator kad dodju. Ali svaki put pomislim da jest. Ono tipa kad te netko zove upali se screen i onda dobijes poziv a kod mog slucaja samo se iskljuci screen.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #302 u: Prosinac 22, 2017, 18:51:46 »
Kako ovaj telefon po specifikacijam puno obećava! Xiaomi Redmi Note 5 - Full phone specifications + Kolega sa posla ima tu marku mobitela, i u rangu je sa( i duplo jeftini) LG G4 i Galaxy-em S6.

Drama mobiteli, već gledam dva dana specifikacije tog modela i ugodno sam iznenađen.


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline speedy56

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #303 u: Prosinac 26, 2017, 11:09:31 »
Kako ovaj telefon po specifikacijam puno obećava! Xiaomi Redmi Note 5 - Full phone specifications + Kolega sa posla ima tu marku mobitela, i u rangu je sa( i duplo jeftini) LG G4 i Galaxy-em S6.

Drama mobiteli, već gledam dva dana specifikacije tog modela i ugodno sam iznenađen.

Neće izbacivati Redmi Note 5, pravi nasljedik Redmi Note 4 ti je Redmi 5 i Redmi 5 Plus, koje odnedavno možeš naručiti s Honorbuya
Xiaomi Redmi 5 Plus - Full phone specifications
Meni je samo žal kaj nisu ubacili friškiji procesor, nego su nastavili gurati Snap 825

Inače, naručio sam tati početkom mjeseca Note 3 (jbg, Mediatek verziju, ali bio je super deal). Iznenadio me fakat kolko je dobro, čvrsto napravljen.
I baš sam pričao s frendom kaj isto tak malo prati mobitele...nema više smisla kupovati neki mid range ovih razvikanih proizvođača ili tražiti neke po njuškalu. Ili uzeti te nove Xiaomije za malo para, ili za puno para uzeti top modele (tipa S8, V30, Mate 10, Oneplus 5t.....)

Offline CROKiXi

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #304 u: Prosinac 27, 2017, 13:54:46 »
Putujem u BiH u subotu pa me zanima sto s mobilnim internetom.
HT mreža sam i pronaso sam inf da je cijena 93kn/mb
Postoji roaming tarifa 200mb, 80kn i traje 7 dana..
Jel ima neko iskustva s tim i jel to stvarno tako?
Mislim da cu se ogranicit na wifi u hotelu i to je to..

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline c0bra123

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #305 u: Prosinac 27, 2017, 16:38:37 »
HT ERONET drzi MONOPOL u Hercegovini cijene su urnebesne. Ja sam pokupio Ludilo tarifu, 500,500,500 i ukinu je ubrzo a ja nisam ju mijenjajo tako da na konju sam za 80 Kn/20KM.

Pogledaj sta nudi BH ultra kartice ili M Tel.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #306 u: Prosinac 28, 2017, 09:50:24 »
Ak ideš na par dana kaj će ti net tamo onda?
wifi ima ziher većina hotela birceva shopping centara... Iako je BiH sumnjam da nemaju (nhf)

A i malo se odspoji i mozak na pašu  :P

Offline CROKiXi

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #307 u: Prosinac 28, 2017, 11:04:31 »
Ma znam, idem na 3,4 dana, al jbg kad neke stvari ne možeš izostavit...
Trebao bi na mailu bit kolko, tolko dostupan zbog nekih stvari, kolko bude wifia bude.
A moram i tu postat sliku chevosa  :P
Zato mi i nije opcija uzimanje neke njihove kartice za tako kratko vrijeme.
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Alnor

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #308 u: Siječanj 02, 2018, 21:25:31 »
Pao mi mobitel u nedjelju u noci i pukao ekran...sve radi ali bas je cijeli popucao - Huawei P9.
Zna ko di mi je najbolje to odnijeti na popravak a da nebude preskupo?

Offline Cole™

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #309 u: Siječanj 03, 2018, 00:09:28 »
Ajde se prvo raspitaj dal imaš pravo na besplatnu promjenu ekrana di si kupio mobitel.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #310 u: Siječanj 03, 2018, 01:59:06 »
Neće izbacivati Redmi Note 5, pravi nasljedik Redmi Note 4 ti je Redmi 5 i Redmi 5 Plus, koje odnedavno možeš naručiti s Honorbuya
Xiaomi Redmi 5 Plus - Full phone specifications
Meni je samo žal kaj nisu ubacili friškiji procesor, nego su nastavili gurati Snap 825

Inače, naručio sam tati početkom mjeseca Note 3 (jbg, Mediatek verziju, ali bio je super deal). Iznenadio me fakat kolko je dobro, čvrsto napravljen.
I baš sam pričao s frendom kaj isto tak malo prati mobitele...nema više smisla kupovati neki mid range ovih razvikanih proizvođača ili tražiti neke po njuškalu. Ili uzeti te nove Xiaomije za malo para, ili za puno para uzeti top modele (tipa S8, V30, Mate 10, Oneplus 5t.....)
Biti je to taj mobitel samo se drugčije sad zove. Što se tiče baterije u Redmi 5 naspravn Redmi 4, srezali su je za nekih 1000mAh, šteta.
Skočit će mu uskoro cijena dobro, treba kupit njihove dionice.  ;D


Da, nema smisla nikako uzimat top modele kad možeš za 3x manje para platit mobitel koji je u tom rangu sa specifikacijam i to je vrlo blizu sa specifikacijam.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline speedy56

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #311 u: Siječanj 03, 2018, 11:05:23 »
Biti je to taj mobitel samo se drugčije sad zove. Što se tiče baterije u Redmi 5 naspravn Redmi 4, srezali su je za nekih 1000mAh, šteta.
Redmi 5 Plus treba gledati ;), on ti i dalje ima tu negde oko 4000mAh
Da imaju OLED ekrane, uzeo bi ih odma ja, ovak mi nije neki skok naspram Z3

Offline Luckyluke

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #312 u: Siječanj 18, 2018, 14:36:15 »
Moram napisat jednu kratku recenziju za A3 2017 kojeg imam kakva tri tjedna i totalno sam oduševljen. Jedno od najvećih iznenađenja i prednosti je baterija. Gotovo da izdrži puna tri dana uz umjereno korištenje što je fakat wow. Jedino ne igram igre na mobu jer me to uopće ne zanima. Recimo samo da je moj stari S3 u sličnim uvjetima jedva izdurao dan i pol. Ekran je prva klasa, Samsungov SuperAMOLED display daje odlične žive boje, uz veliku mogućnost podešavanja svjetline zaslona, od najniže koja se na dnevnom svjetlu gotovo ne vidi sadržaj na zaslonu do najveće uz koju rad na suncu ne izaziva nikakav problem. Softver i sustav su odlično optimizirani, nisam do sad doživio niti najmanji trzaj ili zastoj u radu. Prosječno je slobodno oko 800 MB-a RAM-a tako da se bez problema može radit više stvari na mobu. Kamera i snimanje dosta solidno, mikrofon puno bolji nego na starom mobu. Sad konačno mogu nešto i snimit na gitari a da mi ne zvuči ko mrtvi kurac. Što se muzike tiče, zvučnik je prilično ok, a uz 0,52 V output powera na 3,5mm priključku ide dosta glasno i na slušalice.

Za mob imam par zamjerki preko kojih osobno sam lako preskočio. Fali LED-ica za obavijesti, ali tu je mogućnost Always on displaya pa se nekako taj problem premosti. Druga zamjerka je fingerprint scanner koji dosta loše i neprecizno radi, ali ko ga jebe, naviko sam na upisivanje PIN-a pa mi ne smeta nimalo. Treća zamjerka je samo 16 GB memorije, ali već sljedeći dan sam otišao do dućana i kupio microsd karticu od 32 GB tako da sam miran.

Za cijenu od 1500 kn koliko sam ga platio novog, zapakiranog sa njuškala mob je ubojica. Definitivna preporuka ako u tom rangu tražite novi mob !

Offline Cole™

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #313 u: Siječanj 21, 2018, 06:06:45 »
Nemam ja sreće s ovim P10 Lite, počeo jako brejkat nakon drugog restarta. A ne da mi se neda slat u Agram nego mi se NEDA! Rađe bi prodao mobitel i uzeo Xiomi Redmi 4.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #314 u: Ožujak 25, 2018, 20:00:49 »
Bio prije dva tjedna prodao Huawei P10 Lite i uzeo Xiomi Redmi 4X, moram priznat da mi je puno stabilniji nego P10 Lite; kamera i video su dosta lošiji, ali sve ostalo mi je bolje. Dobio 1350 kn za P10 Lite, a ovog platio 1050 kn, za soma kuna vrhunski mobitel!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB