Autor Tema: Mobiteli, mobilne mreže i tarife  (Posjeta: 100445 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #105 u: Svibanj 28, 2013, 00:15:37 »
gle fakat, dva Icemana. I još Kimija imamo. aaaa ave1 cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #106 u: Svibanj 30, 2013, 12:26:58 »
A mislim da su po specifikacijama tu negdje, bas me zanima.

Sve u temu Mobiteli, tarife...


Govorio sam o izgledu ali i tehnički brijem da je bolji, mora biti, ovo je novi Sonyev high-end i "generacija" nakon S3, tj konkurent mu je S4. Koliko sam čitao rivjue S4, HTC One i Xperia Z su sad top tier, sad svaki ima nešto kao bolje ali svugdje se uspoređuje sa HTC One i S4 a ne S3 pa je valjda bolji od istog. No je, nije me ionako boli briga, znam da je jako dobar, za mene koji sam bio na K530 zadnjih ne znam koliko godina, predobar. Iako, već mi fali baterija na njemu, ovo čudo ću vidim punit svaki dan. OK, sad prčkam nonstop po njemu ali evo otkad sam ga kupio ovih par dana, svaki dan ga punim, i to u razmacima manjim od 24 sata cry1

EDIT:

HTC One vs Sony Xperia Z: One to Z - GSMArena.com

Samsung Galaxy S4 vs. Sony Xperia Z: When worlds collide - GSMArena.com

A i pogledajte ocjene (usera) na gsm areni, jedan od najbolje ocjenjenih mobitela, možda i najbolje?

Sony Xperia Z - Full phone specifications
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #107 u: Svibanj 30, 2013, 13:34:46 »
Kaj si ti mislio kolko traje baterija.
Mozes biti presretan ako ces ga punit 24 sata jednom, presretan...
Meni je Desire drzao 8 sati, cak i manje...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #108 u: Svibanj 30, 2013, 13:36:59 »
Ma znam stari, navodno ovaj još ima solidnu bateriju (2350mAh mislim), samo ono, trebat će mi da se naviknem. Ali da je nešto manji ekran i manja rezolucija vjerojatno bi bolje to trajalo, jer ovo guta čuda. Ali opet, onda ne bi izgledalo tako dobro
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #109 u: Prosinac 01, 2013, 16:30:39 »
Evo ovak... BUMP! :P

Obnavljamo ugovor i uzimam telefon neki... Mene zanimaju vaše preporuke jer ja sam neodlučan a znam kaj bi  cer1njo
Birao sam između:

SE Xperia M
SE Xperia GO
HTC Desire X
Nokia Lumia 620
LG Optimus L5 II e460
LG Optimus L7 II(later entry)
Samsung Galaxy core i8260

Suzio sam izbor na tri modela, ali mogu reći da su odma dva u pitanju.
Na kraju se svodi na xperiu M, desire X i galaxy core.
Za xperiu mi je previše dati 999kn dok su ova dva 499, a xperia nije ništa bolja.
HTC je stariji model od galaxya, ali imaju isti GPU. Galaxy je malo brži i ima više memorije, šta RAMa šta "HDDa"...
Imate li vi možda neki prijedlog ili da uzmem Galaxy i to je to? sm1jeh

EDIT: Paste će Galaxy... posalo "narudžbu" ;D
« Zadnja izmjena: Prosinac 01, 2013, 18:05:56 od Wulf »

Offline DogZy

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #111 u: Prosinac 01, 2013, 18:44:47 »
A možeš i na ovoj stranici LAPTOP Magazine - Product reviews, tech news, buying guides, and more
Tu ti uspoređuju performanse pomoću 3DMarka itd. Dobra stranica za hardware i software općenito

Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #112 u: Prosinac 01, 2013, 18:49:54 »
Ma komu jebe mater... bum ga imao jedno vrijeme pa napišem neki reviewić... dugo nisam niš pisao :/

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #113 u: Prosinac 25, 2013, 20:16:49 »
aj pomognite
naime ne kužim se uopće,  kao što će se vidjeti iz pitanja
od smatphoneova u mojem vlasništvu sam imao samo iphone4, al to prije par godina plus bio je sa bivšeg posla pa nisam čačkao pretjerano po postavkama

imam odnedavno ovo :
Nexus S u Tele2 ponudi - mob.hr

i sad, pošto nije novi, nego mi frend dao, s obzirom da je prešao na S4, pa će meni je ovo drugi/poslovni mob (i dalje je glavni SonyEric.K800i  ave1)
uglavnom, da ne duljim,
ja bi s tim napravio ko s kompom, izbrisao tj. formatirao sve i digao zadnju verziju softwarea koji podržava (neki 4.2.1 jelly bean)

eto, fino sam se zalaufao sa postom, ali sad naprasno stajem
naime, ne znam dalje
nikad nisam imao android. kako se uploada software ? jel ja to kao laik uopće mogu napravit? jel ima kakva caka za brisanje/formatiranje?


Offline Jadran 73

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #114 u: Prosinac 25, 2013, 20:37:16 »
CPU: AMD FX-8320, 3700 MHz | MB: ASRock 990FX Extreme3 | GPU: Gainward GTX 680 Phantom 4GB / driver 358.50
| RAM: G Skill F3-2133C9-4GXL 2x4 GB | PSU: Corsair TX650W | Soundcard/Headphones: ASUS XONAR DG 5.1/Razer Carcharias
| Monitors: Samsung SM P2470HD + Benq FP73G | OS: Windows 10 x64
| Gamecontroler: T300 RS

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #115 u: Prosinac 26, 2013, 11:51:48 »
hvala na linku

koliko materijala, rootanje, flashanje, bootanje, zipovi, brickanje, to treba učit jebemu...
Zaključak : ostavit ću sve kako je  ;D

Offline Jadran 73

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #116 u: Prosinac 26, 2013, 11:54:41 »
 ;D
CPU: AMD FX-8320, 3700 MHz | MB: ASRock 990FX Extreme3 | GPU: Gainward GTX 680 Phantom 4GB / driver 358.50
| RAM: G Skill F3-2133C9-4GXL 2x4 GB | PSU: Corsair TX650W | Soundcard/Headphones: ASUS XONAR DG 5.1/Razer Carcharias
| Monitors: Samsung SM P2470HD + Benq FP73G | OS: Windows 10 x64
| Gamecontroler: T300 RS

Offline Punisher

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #117 u: Prosinac 26, 2013, 11:54:58 »
Ma malo pročitaj o tome, nije tolko komplicirano kolko zvuči. Polako i sredi se sve  thumbs1

Offline speedy56

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #118 u: Prosinac 26, 2013, 14:26:16 »
Prouči si to. Tak sam i ja bio - pa kolko toga ima, ali sam se malo raspitivao po forumima, čitao tutorijale i kad sam stavio prvi Rom, se više nikad nisam vratil na origigi. Danas imam neki 4.2 Rom i to tolko fino radi da čak razmišljam da ne prodajem svoju Xperijicu.

Ako imaš Nexusa stvari su ti 30% lakše jer je to Googleov mobitel. Sad, neznam koji je zadnji službeni upgrade za NS, ali će sigurno biti noviih Rom-ova, puno više nego za, npr. moj Neo V koji ima skori isto hardware.

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #119 u: Prosinac 26, 2013, 19:50:41 »
kakav sad rom ?
umjesto rješenja eto meni novih nepoznanica  ;D