Autor Tema: Mobiteli, mobilne mreže i tarife  (Posjeta: 100096 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #165 u: Siječanj 07, 2015, 21:47:23 »
HTC M8 Mini, odlican, zena mi ima taj, ja sam planirao uzeti M8 'normalni' ali kad sam ga vidio uzivo koliki je odustao sam. Ovaj Mini je isti izgledom ali taman po velicini. I jako brz mobitel, buraz mi ima Samsung S4 i usporen je ko vrag, a o ovom svom iPhone 4 da ne pricam, svaki updejt iOSa ga sve vise ubija. Ali dobro, star je to mob vec.

Uglavnom, osobno se nebi vratio na iOS vise, previse mi je 'zakljucan'. Nit memory kartice, nema jednostavnih prebacivanja fajlova, sav je neki limitiran. Koliko puta sam bio bez usb sticka i htjeo prebacit neke fajlove na mob i nema sanse, explorer neda, pa moras imat faking iTunes, a on isto neda sve fajl ekstenzije. A da ne pricam o proceduri kad zelis neku svoju pjesmu postaviti kao ringtone, lolčina teska :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #166 u: Siječanj 07, 2015, 21:49:18 »
Ovaj zadnji dio je stvarno točan i glavni problem kod iPhonea.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #167 u: Siječanj 07, 2015, 22:01:45 »
Ali ste se raspisali, hvala svima na pomoći! p1va

Puno toga je spomenuto ali u toku pisanja sam naišao na LG G3 S D722 za kojeg mislim da ću ga 90% kupiti jer je skroz novi, došao je vjerujem prije par tjedana u Hrvatsku. Gledajte cijene molim vas! Cijena za LG mobitel G3 S Android, bijeli/crni/zlatni, GPS
Znači, svugdje je ~2700 kuna, a najjeftiniji je u Svijetu Medija i Kvark dućanu za 2080 kuna ;D ave1
Vuuuuh, sad sam napaljen shy1

1) 4"+ zaslon, ------- 5"
2) 1280x720p+ razlučivost ------- 1280x720p
3) kamera 8+ mpx------ 8mpx
4) memorija 16+ GB (+ mogućnost da se može povećati) ------ 8GB nadomjestivo, nije problem
5) procesor: četverojezgreni (ili osmojezgreni) s 2GB RAM-a ------- 4 jezgre, 1.2GHz Qualcomm / MSM8926
6) 4G (LTE) ------ 4G
7) Jaka baterija ili da ima barem mogućnost izmjene. ------ 2540 mAh

Ajde, sad sam se malo smirio, možda sam prebrzo napisao da ga skoro sigurno kupujem, ali je vraški dobar. I pritom je marka - LG thumbs1

EDIT:
Nagledao sam se i danas i sinoć Kineza - nude još bolje brojke i nekih modela dobrih ima i u RH. Nisam ih još isključio ali LG prednjači zasad.
Bio sam se zagledao i u Lumiu 735, vrlo dobar mob, samo da je kamera jača pa bi bolje i o njoj razmislio.
« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2015, 22:04:28 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #168 u: Siječanj 07, 2015, 22:03:36 »
Odličan izbor.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #169 u: Siječanj 07, 2015, 22:06:52 »

EDIT:
Nagledao sam se i danas i sinoć Kineza - nude još bolje brojke i nekih modela dobrih ima i u RH. Nisam ih još isključio ali LG prednjači zasad.


Baci oko na Xiaomi Redmi Note  kadt1kažem
Xiaomi Redmi Note, 5.5", Octa Core 1.7, 2GB RAM, 16GB ROM, 13MP i 8MP, baterija 3100mAh, HD ekran, MIUI sučelje, Antutu score 31000.
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #170 u: Siječanj 07, 2015, 22:17:35 »
Ne znam koja je razlika u cijeni, ako je ima, ali onda ako ovako gledam, bolji je HTC ONE Mini 2

LG G3 S vs. HTC One mini 2 - GSMArena.com

Iako je G3 strava i dere HTC One M8, na žalost taj "smanjeni" G3 je slabji od smanjenog One, ne znam zašto

Plus i dalje je metalni i vjeruj mi čudo je u ruci ga imat. Barem sa slike izgleda da nije to izgubio u odnosu na veliki One, a ja sam taj normalni imao u rukama, kolega ga ima.

EDIT:
Jedino ima manji ekran no po meni je to prednost jer je tih 4,5" baš neka zlatna sredina između praktičnog i lijepog/čitkog a ima i samim time bolju rezoluciju
« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2015, 22:20:02 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #171 u: Siječanj 07, 2015, 22:32:06 »
pa nije Shimmy da su baš detalji u pitanju
HTC ga dere za duplo po internoj memoriji, kameri i primarnoj i sekundarnoj i koječemu. jedino je display manji.

P.S. e da, meni kvaliteta slika bitna. Začudio sam se od frenda sa Lumie, i to one dno ponude, ono što dijele besplatno u RBA banci, fantastične slike
« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2015, 22:34:19 od versus »

Offline Iceman

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #172 u: Siječanj 07, 2015, 22:45:25 »
Lumie su zakon! Tko ne kupi Lumiu znači da voli ili Josipovića ili Kolindu.  ;D

Offline DogZy

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #173 u: Siječanj 07, 2015, 22:50:15 »
Lumie imaju fantastičnu sliku zbog AMOLED ekrana, stvarno prekrasno izgleda slika.

Između redova u recenziji One M8 Minija...
Citat:
Another thing that could prove detrimental is the pricing. HTC has positioned the One mini 2 as a premium device and priced it well above what is considered acceptable for a Snapdragon 400-powered smartphone with a 720p screen. Another thing that could turn buyers away is the size of the phone. This season's mini is as big as last year's flagship and even as big as something like a 5" LG Nexus 5. The HTC One mini 2 did better than the original but not quite the score we were hoping for. The 50h rating was less than we expected based on the official HTC numbers.
Kod nas idu od ~2900 kuna naviše. Previše za mene. A i ne bih ga uzeo da sam u prilici birati mobitele u cijenovnom razredu 3000kn +, nisu mi više HTC-i što su bili prije.
« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2015, 22:54:41 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #174 u: Siječanj 07, 2015, 22:54:19 »
ako ne'š Hatecea, onda imamo pobjednika , jelda ? ;D

Offline DogZy

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #175 u: Siječanj 07, 2015, 22:57:00 »
Zasad mi je ovaj LG G3 S pobjednik, da. 8GB imam sada i definitivno bi mi trebalo još 8GB. Neće mi bit problem izdvojit još 100 kuna, na kraju krajeva, ne moram odmah kupiti, nije tolika hića kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #176 u: Siječanj 07, 2015, 23:32:39 »
Versus - nisam ni rekao da su detalji  sm1jeh

Dogzy - ja te podrzavam, drag mi lg ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #177 u: Siječanj 08, 2015, 12:59:15 »
Ok, bio bi lud da sam išao kupiti LG G3 S pored ovog Samsunga S3 Neo modela.

Samsung I9301I Galaxy S3 Neo vs. LG G3 S - GSMArena.com

Ponuda je poslana, naručen u bijeloj boji.  shy1

Sad sam skužio što znači taj Neo u imenu...

Nevjerojatno. Ali oduvijek mi se sviđao taj. Mislim da je Neo najbolji omjer uloženog i dobivenog.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #178 u: Siječanj 08, 2015, 13:51:54 »
Ja uzeo S3 Neo prije 2 tjedna i za sada sam zadovoljan  sm1jeh
U HG Spotu za 1600 kn :)
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #179 u: Siječanj 08, 2015, 14:25:44 »
E, i učinilo mi se da je netko bio spomenuo da je uzeo Neo, ali nisam bio posve siguran.  sm1jeh

Jbg, ja sam očito fulao Božićne popuste pa sam prošao 100 kuna skuplje, 1699 kuna u Svijetu Medija. No i dalje je cijena vrhunska za ono što nudi. Jesi uzeo kakvu zaštitu uz mobitel možda? I da, sviđa mi se što se sva dodatna oprema za Galaxy S3 može koristiti i za S3 Neo. Izbora koliko hoćeš.
Jel tvoj GT i9300 ili GT i9301? Moj je GT i9301. Koje boju si uzeo? sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.