Autor Tema: Mobiteli, mobilne mreže i tarife  (Posjeta: 100478 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline c0bra123

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #240 u: Veljača 25, 2016, 11:36:48 »
Onda su trebali anžurirati na GSM ARENI pogrešne infromacije daju.. :) Hvala vam dečki uzimam si LG G4 100% onda :)

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline speedy56

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #241 u: Veljača 25, 2016, 15:37:20 »
G4 je super, bas poseban mob, kozni poklopac, rucne kontrole kamere, dobar ekran...
Ima neku tu osobnost, ostali mi nemaju taj štih

Sent from my C6603 using Tapatalk


Offline c0bra123

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #242 u: Veljača 25, 2016, 15:55:21 »
napisao sam i na hcl-u nezz jeste li svi tamo pa eto

E sad 680 u jednom dućanu a u drugom 690 a oću  na 24 rate.U jednom dućanu je 815KM na ratam i 1 godina garancije ne mogu je produžit kažu mi tako...

A u drugom je 900+( mogu garanciju produžit na 2 godine) nezz točno čovjek će mi javit.
 
A više vjerujem prvom dućanu jer sam kod njih mnogo godina uzimao a kod ovog drugog sam stnice uzimao
i mjenjao ekran na Galaxy-u S4 i stavio mi je zamjenski al dobro to bi valjda tribalo naglasit.
+ Znam odaklen je gazda i kakav je (iz prve ruke znam čovjeka koji je radio kod njih i dao je otkaz), gleda što jeftine artikle uvalit nekvalitete,

e sad mene kopka da mi mobitel ne rikne bzvze a 900KM nije malo. Molim savjet neki. HVALA!  sm1jeh

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline speedy56

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #243 u: Veljača 25, 2016, 19:32:45 »
Odakle si ti? Kaj ne bi u HR za sve uređaje trebalo biti 2 god? Ne sjećam se da sam na njuškalu vidio neki g4 s manje od 2 god hamstva

Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #244 u: Veljača 25, 2016, 19:39:58 »
Trea bit 2god. Osim ako se ne uzima samo uredaj(bez pretplate) pa je onda valjda tak odredeno.
A mislim da nije bitno gdje kupis mob jer nemre negdje bit losiji od drugog. Uzmi di je jeftinije i bok

Sent from the den


Offline c0bra123

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #245 u: Veljača 25, 2016, 20:46:24 »
Iz Hercegovine, ja sam ih pitao more li se prodružit garancija sa jedne godine na dvi kaže ne more, to mi je čudno jako, a drugom dućanu mogu.


Bez preplate uzimam, točnije u trgovini na karticu ću uzet tj mislim se u koji bi.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline speedy56

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #246 u: Veljača 26, 2016, 09:19:30 »
Iz Hercegovine, ja sam ih pitao more li se prodružit garancija sa jedne godine na dvi kaže ne more, to mi je čudno jako, a drugom dućanu mogu.


Bez preplate uzimam, točnije u trgovini na karticu ću uzet tj mislim se u koji bi.
nezz, čudno, velim, stvarno se ne sjećam kad sam kod nas vidio uređaj s mane od 2 god garancije, bez obzira dali je kupljen na ugovor kod operatera ili kao slobodni uređaj

Offline c0bra123

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #247 u: Veljača 26, 2016, 12:06:10 »
Onda mi najbolje uzet u hr, ako more preko kartice. Inače sam odma uz granicu, do ST mi ima sat vrimena vožnje i manje točnije 100km.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline CROKiXi

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #248 u: Ožujak 12, 2016, 15:23:00 »
Galaxy s6 ili xperia z5 compact???
Oba prodaju frendovi, s6 star 4 mj s 20mj garancije, z5 nekoristen s racunom i garancijom..
Dvoumim se, al vise me vuce z5 jer je manji mob, a hardver skoro isti, 2gb rama ja mislim sasvim dovoljno..
Cijena za s6 2500kn, a z5 2650kn al  moze se jos spustiti nesto..

Ili nesto trece...

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline speedy56

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #249 u: Ožujak 12, 2016, 18:59:17 »
Ovisi što trebaš, veći ili manji uređaj.
Kod Z5c imaš i utor za microsd kartice (kod S6 nema, sad su ga vratili u S7 i jučer sam na reklami vidio da to reklamiraju kao najnoviji fičr  fpalm1) i Z5 ima FM radio (ne znam koliko ti je to bitno, meni je dost važna stavka jer ne želim trošiti promet na Tunein radio)
Z5 će ti snimiti bolji video, a S6 bolje slike. S6 bi sa svojim Exynosom trebao bolje raditi (ali sam nešto krajičkom oka vidio da ljudi baš nisu zadovoljni updateom na Marshmallow. Z5 je prije par dana dobila Marshmallow i trebala bi dobiti još jedan upgrade kroz mjesec dana).
S6 ima i odličan (vjerojatno najbolji na tržištu) Amoled ekran. Baterija bi na Z5 trebala trajati nešto duže.

Koji god uzmeš nećeš fulati  thumbs1 Uzmi onog koji ti uživo ostavlja bolji dojam

Offline CROKiXi

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #250 u: Ožujak 13, 2016, 10:37:12 »
Tako nekako sam i sam mislio jer su sitne razlike.
Meni se vise svidaju manji mobiteli do 5" max.
Ali z5c je prodana odmah kako je stavio oglas, mozda uzmem taj s6 onda..
Hvala ;)

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #251 u: Ožujak 21, 2016, 10:24:26 »
Aj pomoc.. Nislim da sam nekaj zmrdao.
Skinuo sam RR3GfxFix. Da podesiti grafiki za rr3. Sve je bilo ok, ali nakon toga je otislo nekaj vrit.
Poceo mi je blokirati i onda sam ga odlucio vratiti mazad na staro.
Nakon sto sam to napravio baterija mi se puni vise sati nego sto ih ima dan.
Npr
 


I tako unedogled. Po 9 sati, 6, 5 sati i slicno. Ne zagrijava se ko inace, ali se puni. Trebam jos probati drugi punjac, kabel i pital bum kolegicu da mi posudi bateriju jer ima isto g3.
Jel imao mozda neko slican kvar? Javim dojmove nakon isprobavanja drugih stvari

Sent from the den


Offline Praetorian

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #252 u: Ožujak 21, 2016, 12:21:22 »
Aj ga ponesi u svatove pa cu ga ja pogledat  thumbs1


Offline Wulf

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #253 u: Ožujak 21, 2016, 13:25:25 »
very fucking funny  cer1njo cer1njo

Offline Cole™

Odg: Mobiteli, mobilne mreže i tarife
« Odgovori #254 u: Ožujak 22, 2016, 10:26:33 »
Uzeo novi mobitel; točnije Sony Xperia Z3 Compact.
Mrvicu veći od Iphona 5S kojeg sam dosada imao. Oduševljen sam sa manje više svime.
Nakon onog smeća Samsung S3-a ovo je preporod. Dosta je napredovao Android od tog vremena.

Počela me zajebavat baterija na ajfonu, a kupio šest punjača za njega, šest crklo nakon par dana.
Originalni punjač isto u banani, zatvorenost sustava i još mnoge stvari me natjerale da odem s iOS-a.
Preskup je to uređaj za srednju klasu...

To su mobiteli za ljude, koji imaju 6-7 miceka mjesečno i to je to.
U Avenue Mallu se prodavao Z3 C za 3200, a ja ga uzeo u dućanu na Trešnjevci za 2800. Odlična cijena.

Ovih par dana što sam na mobitelu samo riječi hvale.
Brz i sposoban. Najviše sam ga kupio zbog preporuka kolega na poslu s kojima sam svaki dan.
Baterija traje i traje, a uređaj može snimat na dnu mora.

Nemoram brinut hoće li se smočit i pokisnut na vožnjama. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB